Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hahahahh godowa ??? dobre:D ja jestem to chyba raczej w tobie sie taki demon zbudzil:D a niech bedzie jka najdluzej to twoj maz bedzie sie cieszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacytuje :P:P ...test owul wykrywa "wyrzut LH" w moczu, sygnalizujac, ze owulacja jest prawdopodobna w ciagu 24-36 godz ... LH-ilosc hormonu luteinizujacego ktory wyzwala uwolnienie dojrzalego jaja z jajnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze tak szybko bedzie owu i wiadomo przede wszystkim kiedy bedzie. Chcialabym sobie kiedys tak dla ciekawosci porobic przez 1 cykl ale chyba kasy mi szkoda jak tylko dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, jak masz wyraźne objawy na owulkę, to nie mają sensu te testy, tylko zawracanie głowy. ja czuję, że mi się zbliża, więc trzeba działać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie robila tych testow nie bede a jak bedzie owu to bedzie mnie narazie to nie interesuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie moimi muzami bo nie wiem skad sie u mnei w glowie takie wzieło:P ale co przeciez to prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam taki piękny płody śluz, że aż grzechem byłoby nie starać się :D, dziś mam podobnie, więc znów trza działać, tym bardziej, że jest ochota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja niby tez nie potrzebuje testow ale lekarz powiedzial zebym sobie kupila i zrobila:P:P wiec slucham sie:D ...dzwonilam wlasnie do meza ze wyszly 2 kreski i zeby sie spieszyl do domu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zzawsze korzystam. Wczoraj moj M wrocil po 23 i ledwo na oczka patrzyl taki byl padniety ale na przytulanki nabral sił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, to coś jak mój, ostatnio bardzo dużo pracuje, ale i tak sił w łóżko ma co nie miara :D, więc to dobrze, że tak mają, nic tylko się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że mamy z tego taką przyjemność, bo nie kochamy się tylko z obowiązku żeby potomka stworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo ciesze:) a teraz ide z mala klocki poukładac (dzis nowe jej kupilismy):) miłego wieczoru zerknę do was później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×