Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

juz nie wnikim :P:P:P sie najadlam ptasiego mleczka i teraz to blee :D migotka a kiedy masz termin okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co męża karmić piersią możesz :D no ja to kiedy mam mieć okres, 31 grudnia, 1 stycznia :D, super termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super ....to test jakby cos mozesz zrobic 31 aby wiedzic czy mozesz uczcic nowy rok kieliszkiem szampana czy uczcic herbatka ciaze :) ... ja tez zrobie test 31 bo mam ich pelno wiec nie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, chyba nie będę robić testu już 31 grudnia, chyba że wyjątkowo dziwnie będe się czuła ;), zamierzam poczekać tak z testem do 7 stycznia jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzien po terminie mowisz...tak dlogo... dasz rade:P ja wczoraj i dzis widzialm reklame testow ciazowych ktore dodatkowo wskazuja tydz ciazy ... normalnie nie moglam uwiezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki..mi sie spóznia @ juz 2 tyg.kurcze boje sie zeby to nie ciaza bo mam juz 2 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek...a robila stest ciazowy...2 tyg to dos dlogo juz sie spoznia...a czy wczesniej tez sie spoznial...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszlym mies .miala okres tylko jeden dzien:(potem brazowe plamienia....test nie robilam bo w poprszedniej ciazy zrabilam 4 wszystkie byly negatywne!!!A bylam w ciazy!!!!kurde zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jednodniowy okres... brazowe plamienia i 2 tyg spoznienia...zrob test albo wybierz sie do gin... a masz jakies bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.zero jakich kolwiek objawuw ciazy,zero jakich kolwiek objawuw nadchodz.okresu.kurde nic.!!!!!!masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie robie bo gdy bylam w ciazy to zaden test mi tego nie wykryl!!!robilam 4 testy.A Ty jstesz w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek, mimo wszystko radzę zrobić test i może do lekarza si wybrać jeszcze przed nowym rokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek...nie my nie jestesmy w ciazy ..staramy sie o ciaze dopiero:P ale ty naprawde zrob test albo idz do lekarza albo na badanie krwi ono jest pewne w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skkoro tak radzicie to rano polece do apteki..jak sie nie odezwe to znaczy ze jestem znowu w ciazy strzelilam sobie w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brązowe plamienia mogę być objawem, ze tak powiem wszystkiego, jak również niczego, tylko chwilowe wahania hormonów...u mnie brązowe plamienia były oznaką zapalenia pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie badanie krwi, jak masz możliwość, mi się zdaje, że jednak w ciąży nie jesteś ;). spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajcie sie dziewczyny napewn sie uda!!!ja o drugiego synka staralam sie 2 lata!!!i udalo sie ma juz roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak migotka masz racje...ale 1 dnowy okres..to nie okres tylko jakie smale krwawienie i dotego 2 tyg brak mies...mi sie wydaje ze to ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslie ze nie jestem ale stresik mimo wszystko mam.moze uroilam sobie i przez to nie dostaje tego okresu,uff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×