Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Julek to gratuluje ze jest tak jak chcialas a mezem sie nei przejmuj minie mu to ;) dorota jak teraz nie zaciazysz to dasz sobie kilka miesiecy wolnego a jak juz bedziesz w ciazy to sie bedziesz cieszyla:) Migotka a co u ciebie dzis slychac??? Ja juz o 8 rano na zakupy poszlam moj M pilnowal malej a ja spokojnie moglam kupic to co potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 latek to juz spory chłopak a roczniak jeszcze tak nie psoci:P my tez mamy nadzieje ze nastepny bedzie synek:) a twoj maz by chcial pewnei dziewczynke teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa chce cureczke jak bylam w ciazy z malym Dawidkiem to miala to byc Izabella heheh a jak sie urodzil chlopak to maz mowil 'Izka ale jestesz jajcara' hehee:) ja tam juz niechce dzieci,jestem jeszcze mloda 25 latek a tu juz 2 maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede miala 25 w styczniu ale bym chciala juz 2 tylko moj maz nie chce jeszcze. Do szczepien: podstawowe tak jak w ksiazeczce nie jestem za szczepionkami 5w1, no i jeszcze rotawirusy (tez szczepilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie dwa dni mielismy takie przytulanki do konca ale watpie zeby cos z tego wyszlo:) poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje bardzo :) ale jakos sie nie nastawiam ze bede w ciazy przynajmniej jeszcze nei teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie spokój niczym jak cisza przed burza ale jest super:) nie mialam dlugo tak spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek, no to dobrze, tzn. że test negatywny, tak jak chciałaś, spokojnie będzie dobrze :). Może masz jakieś wahania hormonów, albo np. jakieś zapalenie, miałaś coś takiego kiedyś? Twój synek nazywa się Dawid, moje ulubione imię dla chłopca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ze we mnie jest spokój moze dlatego ze swieta nadchodza i ogolnie inny klimat jest :D o nic sie nie martwie niczym nie denerwuje i jest spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem juz sama co mi jest,a faktycznie zapalenie kiedys miala nawet w szpitalu z tym bylam.a synkow mam 2 Eryk -6 lat i Dawid-roczek skaczy 23 grudnia.w sumie to jestem po 2-uch cesarkach moze dla tego teraz mam problemy z okresem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek ja tez mialam 2 cesarki ale nie mam problemow co do miesiaczki i ogolnie z tymi rzeczami problemow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pakuj pakuj ja juz mam wszystko popakowane tylko w ćzwartek aczne jedzonko przyszykowywac i w piątek choinke ubieramy:) a dzis jeszcze pazury musze sobie zrobic tylko cos leniuch ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Julcia, czy po cesarkach są takie problemy z okresem, ale doczytałam wcześniej, że już masz tak dziwnie jakiś czas, więc myślę, że coś się do Ciebie przyczepiło...ja na przykład miałam tylko zapalenie pochwy, a miałam brązowe plamienia, w listopadzie spóźnił mi się okres tydzień, co u mnie się nie zdarza, pobrałam 10 dni globulki i jest ok, tylko zawsze jest obawa, ze to wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×