Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

:D ale nie ma az takiego stresu naprawde...poprostu chce chociaz przez mies nie myslec o tym czy jest owulka i wogole o niczym z tym zwiazanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, to zrób sobie małą przerwę, ja czułam się wspaniale, jak po tych globulkach na zapalenie czekałam na okres i nie myślałam o ciąży, bo nie było takiej możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, mamy jakieś podobnie nieprzewidziane perturbacje, więc myślę, że zaciążymy w podobnym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed tą cystą miałaś jakieś ginekologiczne przypadłości, cokolwiek z cyklem nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANIUTKIE!!!!wroczylam ze sklepu strasznie ta bylo...tyliu ludzikow myslialam ze ich rozszarpie,ale pokupowalam prezenty i juz dzieciaom dalam bo ja to nie umiem wytrszymac...:):)sobie nic nie kupilam:( moze jutro a moze i nie..w ogole to nie mam ochoty czekam na ten piepsz... @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic nie mialam...tzn kiedys tam w wieku nastu lat kilka mies brak okresu lek powiedzial ze to nic takiego ze zaczynam miec okres wiec to jest normalne....i rok temu milam 2 okresy w ciagu mies ( co 2 tyg) ...zrobilam 2 testy i na kazdym po dwie jednakowe kreski... ale to dobrze ze je robie bo jak pojde do gina i powiem co i jak to chyba sam stwierdzi ze trzeba jakies badania hormonalne zrobic bo cos niepasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem jestem nie cierpliwa..:)i musialam im dac a pod choinke dostana od dziadkow i ciotek i tez bede ,chociaz tez moglam poczekac.to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, to znów masz podobnie jak ja, 2 okresy w miesiącu, dawno temu też tak mi się zdarzyło, ale młodziutka wtedy byłam ;), dziś wydaje mi się, że to mogła być bardziej krwawa owulka, bo pamiętam, ze to nie trwało tak długo, jak normalny okres, tylko ze 2 dni...no i w sumie od początku mam regularne, na początku, tak do tygodnia bywały wahania, no ale to też regularne według lekarzy...aż do początku listopada 2010, to opóźnienie i się okazało, że infekcja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezenciki do pl juz zapakowane i w torbie leza tylko je zawiez do rodzinki:D...a na prezent dla meza jeszcze mam czas:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka :P odpada juz po mikolajkach :P kupilam losbox a w nim 366 serduszek z wyznaniami milosnymi z bonami,talonami i kilka by zapisac cos samemu :D hheheh slodkie takie to ...nawet nie wiedzilam jak kupowalam :D myslam ze to dla dzieci i wzielam dla siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dobre migotka ja tak w zeszlym roku mezowi zrobilam cieszyl sie:D jjulek dalej nie masz@?? no no dorota to od czego jestes taka zmeczona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...no racja ostatnio chodze po sklepach i po 10 min wychodze bo kolejki i gorac :P i zaliczam kolejny i kolejny a po godzi mma juz dosc... ...jezeli nic nie kupie to dam mezowi losbox i juz :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka cos ty taka pewna jestes tej ciazy w tym miesiacu:) moze wiesz cos czego nie chcesz nam powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ...zebym ja wiedzila :P kosztowalo 2 eu takie kolorowe serduszka misiaki buziaki wiec wzielam :D a teraz dopiero ogladam :D moncia...moj maz tez mial rok temu mikolake a nie mikolaja i tez sie cieszyl :D :D bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to jest myśl, kurcze nie mam czapki Mikołaja, ale może komuś ukradnę n:D, bo mam fajny czerwone seksowne wdzianko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze rzeczesz tylko jestes pewna :P a to cos innego:P chyba kazdy facet sie cieszy z takiej mikołajki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×