Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

julek co tam u ciebie??? trzeba sie cieszyc tym co mamy a nie tym co mogłybysmy miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory że Wwam humory psuję. Zmykam na swój smutny pusty topik:P Miłego wieczoru. Dorota jak będziesz miała jakies pytenia to wiesz gdzie mnie szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge juz myslec o tych testach na oczy nie chce je widziec...kociol mam w lebku.BOJE SIE BARDZO...:(:(:(:(Bede plakusiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz bo narazie nie masz powodu. Jkaos przetrwasz ten spoźniajacy sie @ razem z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ale juz 2 dzieci mam, trszecie to nawet chyba bym nie urodzila,i tak wygladam jak przeszczep ,zawsze bylam chuda ale ta dwujka krew ze mnie chyba wypija bo teraz to 42 kg waze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maz to malo mi pomaga bo jest caly zafascenowany swoja pierdolona firmom,a ja sama musze wszystko robic.Nie mam jak wysc ..z tego domu..dla siebie wogole nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek nie rozumiem cie chociaz sie staram. Moze akurat to nie ciaza tylko moze stres albo jakies hustawki hormonalne, poczekasz to sie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:) jestem bardzo w dobrym humorze bo mam brazowe plamienia,nie jest to okres ale przynajmiej podobne,...to cos...hihihi mam nadzieje ze sie rozkreczy!!!dzis czytalam ze takie cos wystempuje jak sie ma torbiel na jajniku...juz ole to niz ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki! No właśnie trzeba się cieszyć, jak Migotka, która za chwile bierzy piec ciasto! :D. Julcia, brązowe plamienie, to może nic nie znaczyć, ja miałam i właśnie myślałam, że to nadżerka, ewentualnie torbiel, a okazało się że tylko infekcja, możliwe, że Ty masz podobnie, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz piecz to ciasto:P jak zrobisz to daj znac:) A jak tam po nocy???? U mnie git dzis mialam wrazenie ze mnie piecze z lewej strony jakby jajnik ale to tylko przez chwilke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem bardziej niz pewna ze jak urzedowalismy to bylo juz po owu....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam monia skoro nie miałaś ewidentnych objawów owulki, to nie wiesz kiedy była :P U mnie spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2330
co dziewczyny u Was?ja mam urwanie glowy..po raz pierwszy robie u siebie swieta gdy bym wiedziala ze tyle trzeba gotowac to za zadne skarby swiata bym sie nie zgodzila,heh no ale coz..musze to musze..gosci nazapraszalm..znacie jakis dobry przepis na sliedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia2330
no no mam @...!!!!!!!:):):)A moj maz zalamany...dziwne.Malo mu dzieci czy co?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo juz rzadzicie od rana :P:P:P u mnie wszystko oki...i naszczescie mnie nic nie boli, wlasnie obiadek zjadlam, maz juz ma wolne wiec siedzimy w domciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to Dorota teraz u nas rzadko bedziesz:( a ja upieklam tez ciasto jutro salatka w piatek rybka i jestem gotowa do świat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×