Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

męża ni ma :P, cholera tak strzeliło coś na słupie, że aż się przestraszyłam, ale Panowie z Pogotowia Energrtycznego zrobili po ponad 2 h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach juz sie swiat nie moge doczekac bedzie slodkie obrzarstwo i nie bede musiala gotowac:D spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez codziennie gotuje nieraz po dwa dania a w swieta zawsze gdzies idziemy to do tesciow do rodzicow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migitka81
monia brzydko mówisz, nieładnie ;) mi tam ciągle bardzo wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoło, że aż nick pomyliłam :D monia, ale co masz jakieś zmartwienia poważne? bo ja nie, to na prawdę nie warto się duperelami zadręczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych zmartwien tylko cos mnie zlosc nachodzi i mala mnie wkurza:( nie wiem dlaczego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawada prawada :P niech sie skonczy ten stary i nowy przychodzi jak najszybciej...i lato :D :D to sie nam humorki poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nigdy nie patrzylam w ten sposób ze nowy rok to bedzie inaczej zawsze jest tak samo, a swieta szybko mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam za latem jak jest wiecej niz 23 st to sie mecze i mogla bym spac caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie jak niebo jest szare zachmurzone i wieje wiaterek jakby mial zaraz padac deszcz, lubie jak w wiosne jest burza a pioruny rozświetlaja całe niebo. Nie wiem dlaczego jestem taka dzis:( płakac mi sie zaczyna chciec pomalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×