Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dokładnie monia, ja sobie tylko z wami popiszę, póki co to nawet mężowi nic nie mówię, on nawet nie chce zbytnio wiedzieć póki nie ma pewności żadnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dobrze cieszy sie jak t odziecko i bawi sie cały czas. Wczoraj nie spala w dzien i poszla spac w ubraniu o 19 to wstala dzis o 9:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak pijesz dużo wody, to normalne że sikasz :D. ja właśnie tak tuż przed okresem dzień, dwa potrafię często wieczorami sikać, ale niezawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezła jest, fajnie że już tak długo potrafi skupić uwagę, dobry znak, że w szkole z nią nie będzie problemów ;), też taka byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu wogóle nic nie mowilam. po tym jka mi powiedzial dzien po naszych wybrykach czy mysle ze bede w ciazy bo jest połowa miesiaca to ja mu odpowiedzialam ze nie bedzie z tego ciazy i ze ten czas (czyli owu) minął i od tej pory nawet nic nie wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz od dłuzszego czasu umie sie tak na dłuzej na czyms skupic. Nie narzekam jest czasem nieokrzesana ale uwielbiam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ogólnie miał poglądy, że raz i już będzie ciąża, no i teraz jest zdziwiony że jednak nie :D. ale uspokoił się, jak mu powiedział, że USG wyszło bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze jest wszystko git i neidługo oboje bedziecie mogli cieszyc sie twoim wielkim brzuchem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, a co z tymi Twoimi powłokami brzusznymi, chyba jakoś niedawno też byłaś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u gina w marcu tego roku mi. dlatego ze odstawilam tabl anty i wlasnie bolała mnei blizna tam gdzie miałam podwójny szew, ale zpomnialam powiedziec o ty mginowi ze mnie boli i wyczytalam na necie ze moga sie powłoki skórne przyrastac i moze bolec jak sie odrywaja ale czy po 2 latach tez tak moze byc to nei wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, to musisz znów pójść...oj nie mam pojęcia, jak jest z tymi powłokami po cesarce, a miałaś jedną, czy dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, różnie pewne z tym może być, jak Cię zacznie mocno i ciągle boleć, to nie czekaj, tylko idź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam wscibsko mi to nie przeszkadza. pierwaz byla bo nie bylo ppostepu porodu czyli brak rozwarcia a druga bo od pierwszej minelo 10 miesiecy i lekarz bal sie zeby mi macica nie pekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, to w sumie uzasadnione...moje bratowe obie miały pierwszą cesarkę, a przy drugim dziecku już naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×