Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

uffff.... bylismy na spacerku ... przy okazji kupilam sobie bluzke i zaciasna :P:P nic wymienie albo oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobity leci ten czas, dopiero co były wakacje i nasze pierwsze próby bez gumki ;), a tu już koniec grudnia, no masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie przejmuje .... spiaca jestem cos a jeszcze pranie z szuszrki wyciagnac i poskaladac :D chyba meza wygonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzieńDobry!!!!! Oo widze ze nawet Dorota byla:P Migotko no szkoda ze @ przyszla i ze tak szybko chociaz im szybciej tym lepiej. Moze sproboj w styczniu jeszcze bez badan?? Dorota a my dalej czekamy moze juz jutro chociaz........ dzis w nocy strasznie bolal mnie brzuch jak na @ a o kregosłupie nie wspomne oczywiscie w odcinku lędźwiowym i sobie tak pomyslalam ze moze @ jednak nie przyjdzie:/ ale jak nie dostane to test zrobie tydzien po nowym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi się jeszcze dzis ze dostalam @ wiec moze go nie dostanę???? migotko tobie sie @ rozkrecil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotk81
Witaj monia! :) Oj to widze, że też miałaś ciężką noc, jak ja...mnie mocno w nocy rozbolały jajniki, że aż się obudziłam, nie pamiętam już kiedy mnie tak bolały, ale na szczęście dość krotko...jak już zasnęłam, to po jakimś czasie rozbolał mnie żołądek i znów musiałam wstać ;). No rozkręcił się okres dziś w nocy, ale w sumie to lepiej niż bym go miała dopiero jutro, czy po jutrze dostać, bo po weekendzie już będę po i powoli starania będzie można zacząć ;). No w styczniu raczej badań nie zdążę zrobić, więc będą starania bezbadaniowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Pewnie ze lepiej teraz niz w trakcie imprezy:P ja bym wolała dostac po sylwestrze i mam nadzieje ze tak tez bedzie. I bez badan ci wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz my na Sylwka i tak w domu będziemy, tylko po prostu szybciej starania będą :D A ja nie mówię, że nie wyjdzie bez badań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ty nie mowisz ale ja ci mowie ze tak bedzie:P w domku zawsze lepiej my idziemy do znajomych i dlatego wolałabym dostac po sylwku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a starania sa w sumie przyjemne jak sie nei mysli tak bardzo o dziecku i samo wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×