Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

nop moi tez pewnie t osamo mysla bo i ja w styczniu mam:P to dobrze eksperymenty jeszcze nikomu nie zaszkodzily no dobra tego typu eksperymenty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napadalo przed swiatami juz dawno stopnialo i sladu nie ma sniegu...szaro fuuujjjj ide troche posprzatac :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pięknie biało :D, dorcia u Was na tym nie dzikim zachodzie, to zawsze, jak nie u ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem jakaś dziwna i czegoś mi w móżdżku brakuje ;), ale ja na prawdę ciesze się, na nowe starania, bo to już za tydzień, a trening będzie wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka my tak czesto do pl nie jezdzimy...w zwszlym roku spedzilismy swieta i nowy rok w pl a teraz w domciu zostalismy... ...maz robi golabki:P:P ale dzis chyba ich nie skaczy bo co chwila do sklepu gania... migotka...i jak z testami kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej wiary na pewno mu się uda dziś skończyć ;) dorcia, już zamówiłam te testy, pokombinuje sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś postanowiłam, że w styczniu nie idę jeszcze do gina, bo i tak łażę od listopada, co miesiąc ;), jakby co to pójdę w lutym, tym bardziej, że nie muszę...na razie bez panikowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, napijemy sie obie i to jest plus że nie jesteśmy w sylwka w ciąży, tylko będzie po sylwku w ciąży, tzn. Ty może jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby jakis procent jest ze moze byc ciaza...ale przeciez nie bede sobie wszystkiego niezdrowego odmawiala bo oszaleje wczesniej niz zajde :D :D ...to zdrofko ja pije sobie baileys'a bo maz mi nalal :P:P ...ciekawe co u moni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazasz sobie strac sie o dzidzie 7 lat...? ja na napewno nie...i wogole sie zastanawiam jak malzenstwo to moze przetrwac ja pewno z moim bym nie wytrzymala 7 lat staran :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie sobie nie wyobrażam, ale ja widzę, że już teraz jestem inna niż wtedy latem kiedy była możliwość, że mogę zajść...ja mam przypadki w rodzinie długich starań ponad 10 lat i dzieci w końcu były, ale to było już trochę lat temu plus ludzie na prawdę religijni i nie tak fałszywie, ale głęboko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w rodzinie takich przypadkow nie bylo...dzieci rodzily sie jedne za drogimi :P:P teraz jest postoj po albo sa zamlodzi i niezonaci albo juz maja dziecie ... ale wszyscy czekaja na mnie, brata i kuzynke bo my juz zaobraczkowani i sie domagaja dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×