Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Cześć babki! :) Co tam u Was? :) widzę że posucha dziś, nie piszecie, relaks weekendowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje tak sobie mdlosci to ja cały Boży dzień mam nic nie jem mało pije ale sie trzymam:P a jak tam u ciebie:D juz po owu czy jeszcze jeden dzien szansy???? och cos mi sie wydaje ze neidlugo wiekszosc nas bedzie opowiadała o mdlosciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale monia musisz jeść ;) teoretycznie jeszcze jestem tuż przed owulkę, nic nie czułam, nie czuję...a praktycznie cholera wie :D, dziś chyba staranek nie będzie, ale jeszcze nie wiem, ale jutro raczej będą :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mało jem,mało piję,mało śpię-początek zapalenia płuc,migotka już wie. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie moge jesc to na hama tez nie bede jeadła a napewno kiedys mi to przejdzie:P nie musisz czuc owu zeby ona była to twoje slowa do mnie w grudniu:) teraz sie tycza rowniez ciebie. Pewnie nie licz na nic co ma byc to i tak przeciez bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, kurczę ciężko, ale wiesz powinna być dobrze :), długo masz brać te antybiotyki? monia, a coś poza mdłościami? ;) no wiem, że nie muszę jej czuć, dlatego nie myślę specjalnie o tym, bo starania są od 7dc i będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię bo kaszel mnie męczy,antybiotyk mam brać od7 do 10 dni,a na 21.01.umówiłam się do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula wyliżesz sie z tego :) bedzie dobrze po za mdłosciami bolą mnie piersi i czesto siusiam:P juz mi objawow zadnych nie trzeba z tymi mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz już nie wiem które objawy mam ciążowe a które chorobowe,moniu tc obliczyłaś od dnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz mi yle wystarczy dobrze ze wymiotow nei mam, a jeszcze świat dla mnei śmierdzi mam tak węch wyczulony że az mi sie płakac chce:( kobity musimy byc twarde i niedac sie niczemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula tak dokładnie odpierwszego dnia ostatniej@ to ucz sie a nie o dziciach myslisz:P zajmiesz sie czyms na ten czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przygrzalo:P trzese sie z zimna jka zwykle:/ za jakies 2 godzinki powinna byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×