Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a nie wiem czy beda prezenty pewnie dla małolatków:P a wiesz od jakiegos czasu jest mi zimno o tej godzinie i nic nie pomaga na rozgrzanie i czekam az do łóżka pójde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze być cierpliwa w tym cyklu, bo owulka mi się przesunęła, więc bardzo możliwe, że cykl będzie i ponad 30dc....ale już się przyzwyczaiłam do różnych niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop neistety ale to pewnie dlatego ze postanowiliscie miec dziecko bo jak byscie nei chcieli to by wszystko bylo w porządku;) a moze @ juz nie przyjdzie to ten cykl bedzie naprawde długi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech beda płodne jak i owocne :D ach nie ma co sie narazie zadreczac tym co bedzie a co nei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś spokój, ale dobija mnie ta pogoda, średnio się czuję już z tydzień, za niskie ciśnienie...Raczej już po płodnych, bo sucho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!! Co tam słychac babki po weekendzie???? Co do pogody t ofaktycznie niezbyt fajna chociaz u mnei jest nawet cieplo i słonko swieci :) Ja mam wielgachne mdłosci dzien w dzien i trzymaja mnei tak do południa:( Ale bedzie lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że pogoda się poprawi, bo ciężko mi funkcjonować....poza tmy nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mowisz z ta pogoda niby jest ładnie i cieplo ale jednak tak ciezko troche a nop trzeba czekac na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt ciepło jest, ale mocno pochmurno nawet jak na zimę...na wszystko trzeba czekać, na wiosnę, na ciążę :A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach wiesz ze sie doczekamy na wiosne a ty na ciaze tez:) ale powiem z góry juz ci współczuje tych mdłosci wrazliwego nosa:P mam nadzieje ze mi to minie nie jem nic oprócz paluszków, samego rogala, jabłek i mandarynek a popijam wszystko woda mineralna niegazowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, myślę już o następnym cyklu...wiem, że za wcześnie, ale jakoś nie czuje zupełnie, że ten cykl wreszcie będzie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz malo kobiet ma takie przeczucia które sie sprawdzaja ;) dojdz do konca tego cyklu a pozniej mysl o nastepnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tym bardziej okresem mogę i za 2 tygodnie dopiero dostać, choć mam nadzieje, że jak już ma być, to niech będzie tego 26 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie o co martwic tym bardziej ze mozesz ich nie miec;P no zobaczymy jak to bedzie za 2 tyg moze akurat wam sie uda wiesz nie ma co narazie myslec czy sie udalo czy nie bo to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolona że będzie miała kolejnego wnuka/wnuczkę? ;) w sumie monia fajnie, że teraz Ci się udało zajść, to nie będziesz miała takiej dużej różnicy wieku między dziećmi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no cieszy sie:) tak jak wszyscy. No wiem ze roznica ale i tak bym wolała w czerwcu zajsc ale teraz to juz po. Ja juz w lato chodzilam z mała i to jest męka chyba ze lato jest takie sobie bo w 2008 roku bylo gorąco:( Ale i tak sie ciesze i mala tez sie zaczyna przyzwyczajac ze bedzie maluszek w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×