Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

e to pewnie jest wszystko ok :) tylko że wskazane jest 2,3 dni przed cytologią nie współżyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) moniś czy Ty nadal odczuwasz bóle podbrzusza?bo mnie pobolewa od rana :(Wiem,że w ciąży tak może być,bo tak też miałam,ale nie pamiętam jak ja długo po terminie mogą wystąpić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) aniula wciazy nie bylam i nie jestem, ale moja przyjaciolka dosc dlugo odczuwala takie bole i wydaje mi sie, ze to nic groznego. a poza tym jak sie czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jak się dziś macie? :) aniula, no właśnie podobnie jak ri często słyszę, że pobolewanie podbrzusza w ciąży, to norma :) ri, na którą masz do lekarza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam się dobrze :) ri...nie wiem czy wcześniejsze posty czytałaś,właśnie leczę zapalenie płuc.Wiecie co dziewczyny ni by najgorszy stres to pierwsza ciąża,pierwsze dziecko itd.NIEPRAWDA ! Albo miałam juz za długą przerwę albo jestem przewrażliwiona?Fakt-przewrażliwiona.Miałam bóle podbrzusza we wcześniejszych ciążach i było ok,a teraz martwię się jakbym pierwszą ciążę przechodziła-ale ja żem głupia ;P ri...a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a pro po to dziewczyny ja nie wiedziałam,że przed cytologią trzeba mieć abstynencję w przytulankach?dlaczego niby tak,wiecie?moim zdaniem nie powinno to chyba mieć znaczenia,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko na lekarza mam na 19.30:) abstynecja byla ;D wiec cytologia bedzie zrobiona. a nie wiem czemu musi byc post przed wizyta, tak mi sie wydawalo a migotka to potwierdzila:P aniula czytalam, czytalam wczesniejsze posty i nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze. a ja od dzis nowe starania zaczynam:) 12dc powoli juz czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri...owocnych staranek :* badasz owulkę testami czy jakoś?mam nadzieję,że wtym cyklu Ci się uda czego Ci oczywiście życzę :* Przez tą chorobę strasznie temperatura mi figle płata,ale skoro przestałam już gorączkować to chyba przestanę ją w ogóle mierzyć :)Po co mam się denerwować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) ja ugotowalam juz obiadek troche posprzatalam w domciu i kluje mnie tam w prawym boku ze chyba musze z tym isc do lekarza bo troche cos porobie io juz mam tak jak by ta kolke a co tam u was babeczki ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej edzia:) no dzis i za tydzien ide do gin na tak jakby monitoring cyklu. pisze tak jakby bo raz w tyg to chyba za malo tych wizyt, a ona przyjmuje tylko we wt i sr. no i nie wiem jak mam to zmonitorowac:D zapytam ja dzis o to, w zeszlym tyg robilam testy owu, ale robilam tez jakos kolo 12dc i nic nie wychodzilo, zrobilam tylko 1 opak. czyli 5 dni, a potem zabraklo mi cierpliwosci i nie wiem jak bylo z owu. ja mam dlugie cykle i trzeba ustalic czy owu w ogole jest - tak mowila Pani G. aczkolwiek na ostatniej wizycie na usg widziala cialko zolte, wiec mowila, ze powinno byc ok. zobaczymy co powie dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri no to ni tylko trzymam kciuki zeby wszystko wyszlo dobrze a jak dlugie masz te cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stopce mam ostatnie dlugosci, ale max mialam 40 dni min 30to skala w ciagu roku:), ale z ostatnich miesiecy najdluzszy 37 najkrotszy 30. nie wiem z czego wynika ta nieregularnosc. musialabym chyba zrobic badania na hormony. spytam ja o to dzis. no a ta kolka to tez ostatnio Cie bolala, bylas juz u lekarza? nie umiem Ci nic powiedziec, bo w ciazy nie bylam:( ale to chyba czasem tak jest, z tego co inni mowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby!!!!! jestem tylko na chwilke :/ aniula nie mam takich boli i nei wiem dlaczego, ale lekarz mowil ze wcale miec ich nie musze. Millego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, a wiesz że do 10 dni wahań okresu, to jest regularny cykl ;). wiem wiem, to takie suche medyczne interpretacje, bo jak się człowiek stara, to i 3 dni wahań wydaje się być mega opóźnieniem ;)...z drugiej strony mówią, że ponad 35 dni cykl, to już za długo i trzeba coś z tym robić...ale kto wiem jak powinno być faktycznie :). Są kobietki, które mają mega nieregularne, wywoływane często prze luteinę, a w ciąże szybko zachodzą i na odwrót...regularność wcale nie jest aż taka ważna jeśli występuje owulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:D migotka alez jestes doinformowana:D a monia w ktorym? wlasnie sobie czytalam o cyklach:D i doszlam do wniosku, ze od pt21 do pt4 lutego mam najwieksze szanse. zaczynam sie stresowac wizyta i tym co uslysze. wiem, ze nie bedzie to nic mega zlego, bo po 1 wizycie w 1 cyklu ciezko cos stwierdzic, ale mimo to migotko a jak Twoje plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia się wcale nie starała, miała tylko upojną spontaniczną noc z mężem :D. mieli starać się od czerwca :D ri, nie patrz na te dni tak dokładnie, tylko działajcie :D ja już jestem po płodnych, okres za jakiś tydzień, trochę więcej powinien być...ale ten cykl mam dziwny, nie czułam owulki, a zawsze czuję i wyszło mi z testów owulacyjnych, że miałam ją w sb, więc kilka dni później...nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d masakra po prostu moze akurat migotko:) trzymam caly czas kciuki. tyle sie dzieje w tych naszych organizmach a tak malo same wiemy, kto wie moze akurat dzis zagniezdza sie Twoja fasolka?:) oby tak bylo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, a Ty zawsze miałaś powyżej 30 dni cykl? wiesz to czasem tez przez starania może się przestawić, jak się dużo myśli, mi tez się trochę cykl o te kilka dni w tą i tamtą poprzestawiał, a wcześniej miałam zawsze 28-29 dni... a ostatnio 26 dni...niby mała rozbieżność, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, fajnie to napisałaś :). co prawda jakąś większą nadzieje miałam w grudniu, no ale wiadomo do terminu okresu nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie zawsze. min to 30dni, aczkoliwek czasem zdarzal sie cykl 28,29 ale baaaaardzo rzadko i patrzac na czas odkad zaczelam @ować:) to bylo takich cykli niewiele. no nadzieje trzeba miec do konca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede bede:D konczce czas posuchy, maz juz wyteskniony taki, wiec bede dzis ciezko pracowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"migotka81 ri, a Ty po wizycie u gina dziś wieczorkiem działaj " to był post nr 9900:D GRATULACJE:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×