Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ech to ci zazdroszcze tesciowej bo moja zła nie jest tylko poprostu wtraca sie w wychowywanie małej czego ja nie pochwalam i z tego są kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci mówi teściowa? oj Twoja mała to mi na taką konkretną babkę wygląda, która wie czego chce, te rączki w kieszeniach :D, no i lubi konkretne zabawki chłopięce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci (nie chce wyjsc na smolubna egoistke lub cos w tym stylu) ale ciesze sie ze ejstem w ciazy nawet jak rano wygladam jak trup i lubie chodzic z duzym brzuchem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja 1,5 roczna chrześnica jest taka sama :D. jej brat 4 letni zwiewa na widok małe pieska w dziadków, a ona do niego leci i dusi tego pieska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze dzieci, wasze ciąże, wasze życie i nie daj sobie wmówić, ze drugie dziecko, to już matka Polka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pozwala malej na wszystko na co my jej nie pozwalamy i jak wracamy od nich do siebie to jest dopiero walka z mala bo sie nie słucha i nei chce nic robic co musi:/ nie wiem co bedzie miala chciala bym syna wolałabym 2 corke ale co bedzie o bedzie. zabawki chlopiece lubi nawet bardzo komputery układanie z klocków telefony to wszystko moze bbyc tylko jej odpadaja za to lalki wozki misie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o matce Polce to moja siostra mowila. A z tesciami poprostu sie kłoce mąż sie nie umie ojcu postawic a znow jego ojcu chyba jest głupio powiedziec cos mi wiec ja moge sobie poszczekac na nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kazdy ma podobne wydarzenia w zyciu. MOjego M dziadek zmarł 2 dni po naszym ślubie a moj dziadek miesiac po ślubie:] ale trzeba zyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki;D jest tu jeszcze ktos?? to ja RIKITIKITA:D:D na zadnym topiku u eviki nie bylam nigdy:| no, ale poszlam wczoraj na ta wizyte, a po wizycie to wiecie same:D czas posuchy sie skonczyl, wiec trzeba sie bylo zajac mezem;P no a dzis dopiero mam czas tu sobie siasc:) Pani G. powiedziala, ze na razie (12dc) przy moich (>33cyklach) oznajmiła,iż żaden pęcherzyk sie wyroznia na tle innych, nie ma zadnego prymusa;) wiec mam przyjsc za tydzien i potem juz jakos co dwa dni:) zobaczymy co z tego monitoringu wyjdzie:) a co tam u Was sie zadziewa? jak mija sroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ri :) To przepraszamy, to było pomówienie ;), ale reklamacje do moni :D Czyli nic się konkretnego od lekarki nie dowiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri jeszcze raz przepraszam poprostu mi sie nicki pomyliły;) moj bląd:P no dbaj teraz o meza:) a monitoring to chyba super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie moge wybaczyc pomylke;) no nic konkretnego sie nie dowiedzialam, mialam zrobiona cytologie i wynik za tydzien. zoabczymy czy bedzie sie cos dzialo na nastepnej wizycie. generalnie nie dostalam zadnych wytycznych co do czestotliwosci tudziez pozycji;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzw hajlajf;) sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie, choc nie nakrecam sie. zobaczymy:) no i caly czas trzymam kciuki, mam nadzieje, ze okres Ci spozni jakies 9 mcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńDoberek!!!! Kobiety wiecie cos o becikowym???? Moj maż kaze mi sie zarejestrowac jako bezrobotna bo nie dostane becikowego ile w tym prawdy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monia nie wiem nic o becikowym...może najpierw coś w necie poszukaj...a później popytaj kompetentne osoby. a co poza tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×