Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a wiesz ona non stop cos broi:P a nop narazie jestes sama ze staraniami, a Bablinka to twarda kobita i tak łatwo nie odpusci a i miejmy nadzieje ze bedzie miala teraz 2 krechy na tescie:) a kto wie jak to z toba teraz bedzie nikt nie moze wróżyc za wczesnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie masz rację :D...cykl póki o wydaje mi się jakiś sensowniejszy niż poprzedni, tylko ze starań nie do końca zadowolona jestem, ale przynajmniej bez fanatyzmu było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu 24 bedzie za chwilke no no:) ja mam na 12 wrzesnia ale kiedy faktycznie wyjdzie to sie okaze:P masz racje nei ma co wybierac sobie kiedy chce sie urodzic bo to pic na wode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało staran a moze efekt wiekszy bedzie:D nie ma co patrzec jak czesto bo przeciez bardzo róznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie miała ekonomicznie pod tym względem, że będziesz mogła razem dzieciom urodziny robić :D, choć jak będą starsze, to możliwe że nie będa chciały razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz nie wiem czy to sama sobie tak wmówilam czy faktycznie tak jest. Od kiedy wiem ze jestem w ciazy i od tej pory malej mowimy ze bedzie dzidzius w domku neidługo to taka płaczliwa sie stała cały czas trzeba jej w czyms pomagac a wczesniej taka nie byla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie ma znaczenia, czy raz czy 5 razy, ale wiesz ja po prostu tak wolę, że jak już się starać, to się starać ;). Bo wiesz z medycznego punktu widzenia, raz to nie są starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no możliwe, że jakoś tam to przeżywa, w końcu już nie będzie tylko ona, ale też młodsze rodzeństwo, ale to przejściowe :)...no i mówią o tym buncie 2 latka, pierwszy kryzys osobowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz nie wiem czy bede im razem robila moze poszukam daty po środku i wtedy ale cos nie ponosie mi jest razem im robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no bo co to za starania to wtedy nazywa sie wpadka:D nie wiem czy to bunt czy co ale jest normalnie nieznośna tak jakby ona przechodzila huśtawke emocjonalna a nie ja":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w najbliższej rodzinie mojej i męża, to mamy w sumie większość dzieci zimowych ;), dwoje ze stycznia, jedno z lutego byś może niedługo drugie z lutego, a raczej tak ;), chyba że przetrzyma ich do marca ;), jedno z grudnia, no i moje chrzesnica z września ;), tylko ona nie zimowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie wazne kiedy sie urodzily tylko ze zdrowe jak to mowią:) powiem ci ze nawet lepiej jest na wiosne urodzic niz tak jak ja we wrzesniu bo nie wiadomo czy to cieplo bedzie czy zimno juz:/ taka pogmatwana pogoda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiosnę też bywa różnie, nawet w maju :D podobno fachowcy mówią, ze najlepiej właśnie w zimie urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nieważne kiedy, generalnie tak, ale czasem na prawdę są pechowe te daty, np. 31 grudnia się urodzić, 1 stycznia też nieciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kazdy w sumie inaczej mowi jedni tak drudzy tak a inni jeszcze inaczej. Dzis bylam w sklepie z mama i spotklaam znajoma i ona mnie tak obserwuje (mialam plaszcz na sobie i w pasie zawiazany) ona tak podnosi t ozawiazanie a ja do niej jeszcze nie widac za bardzo , a ona do mnie cos mi sie zdawalo wlasnie ze szczuplejsza bylas. A ona do mnie no co ty mowisz pogratulowala i poszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę będziesz miała zakręcony czas w drugiej połowie roku, brzuszek będzie rósł, a tu córeczka, choć na szczęście już nie takie maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o to w sumie sie nie martwie jakos to bedzie ona tez nie lubi upałów i jak jest jej gorąco to nie chce isc na dwor gorzej bedzie jak do przedszkola pojdzie a ja malucha na rece i zaprowadzic bedzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to generalnie wkurzają aluzje znajomych, z reguły szczerze mówiąc prostackie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no własnie do przedszkola pójdzie do września? No tak zaprowadzić i odprowadzić będzie trzeba...ale wiesz moze właśnie łatwiej Ci będzie dzięki temu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bardzo chcemy mieć dziecko więc raczej nie jest koniec ze staraniami ale koniec z testowaniem, liczeniem itd..i ja na pewno nie będę męża już poganiać do bzykania bo płodne :P będę się starać żeby się za bardzo nie starać...:P jeśli w tym jakiś sens i logika jest..on nie ma z tym problemu ja się za bardzo spinam jak płodne przychodzą-już teraz, zaraz do roboty bo nam przepadną :P:P więc ja muszę nad sobą popracować i przestać świrować- dobrze że się w porę obudziłam :P:P.. dużo dziewczyn z forum byłego eviki miało starania 2 razy w płodne tylko i się udało więc też się liczbą nie sugeruję za bardzo :-)ale na forum muszę pisać bom uzależniona :P:P co tam u kogo itd :P:P hej Monia 🌻 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie ludzie nie powinni sie pytac o takie cos ale roznie to bywa moze chca sie cieszyc razem z wami bo tez tak moze byc:) a wiesz wyjdzie wszystko w praniu czy bedzie łatwiej czy trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bąblinko!!!! A no wlasnie róznie to wychodzi jam yslałam ze jestem po owu a tu niespodzianka:D moze wiekszosc tak mysli i pstryk i jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niektórzy na pewno pytają z życzliwości :), niektórzy niekoniecznie, normalne...ale wiesz chodzi mi o takie głupie gadanie, typu latka lecą, wygodne życie się podoba, fakt że to bardziej dalsza rodzina jakieś ciotki widziane raz do roku mówią, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi teraz na oko wychodziło, że owulację mogłam mieć w tamtą śr, czw albo nawet piątek, bo nie wiem kiedy dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tym wogole bym sie nie przejmowala wiesz lata leca ale kazdy ma inne aspiracje zyciowe jedni czekaja na dziecko a inni na awans na dyrektora jakie jest zycie:p a co do wygody to nie powiem dlatego chcialam drugie zeby wlasnie wygodniejsze zycie miec pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo się postaram w głowie też nie obliczać :-) zobaczymy co wyjdzie z tego.....jak będę już na takim poziomie jak Ty Migotka będę happy :-) zabieram się za robienie Gryrosa bo gości dziś mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×