Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia, chodzi o to, że statystyki mówię, że nawet do 1,5 roku starań to norma ;), oczywiście nikomu nie polecam starań bez badań powyżej roku, ale coś w tym jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej infekcji mi wyszło w cytologii jakieś bakterie i ginka chce zobaczyć dokładniej co to są i co ma mi przepisać na nie w razie w czy antybiotyk czy co..a kiedy? nie wiem czekam na skierowanie do szpitala bo tam jest ten sprzęcior.. dobra już wycofuję ból brzucha :P wszystkie go miały i nie są w ciąży a te co nie miały to są :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania z reguły nie są miłe..słyszałam, ze spr drożności jajowodów też nie jest miłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że idziesz bąblinka na badanie.... ja sobie do marca poczekam na wizytę, mam nadzieje, ze warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieje ze te wasze wizyty niedlugo bedziecie sobie mogły wsadzic w buty:P i zaciążycie bo do jasnej anielci nie mam z kim gadac o ciazy jedna edzia jest ale ona spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha - dokładnie Monia- ostatnio to samo napisałam :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi ciesze sie nawet nie wiesz jak bardzo a Bąblinko tobie współczuje ;) nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie poweidzilam m ze rachunek na ponad 200 e :D powiedzial no to co, ale skoro tak czesto dzwonisz do pl to co myslalas :) ... i ma sie troche ograniczac :d ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka- hahahaha - dobre :D spoko luz Monia ja tam nie mam nic na przeciwko badaniom żadnym i się niczego nie boję ani nic bo wiem, że to dla mojego dobra - poza tym jestem hipochondryczką lekkawą i ja zawsze do lekarzy chodzę jak tylko coś mi się zadzieje...taka jestem..że wolę chuchać na zimne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie rodzinkę do skype przekonać ;). Brat cioteczny męża przekonał rodziców, choć oni z komputerem za wiele nie mają do czynienia ;), mają kompa u siebie z kamerkę, on tak samo, rozmawiają sobie i się widzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko oddam wam tą moja plodnosc podajcie emaila to spakuje i wam wysle:P widzisz nie bylo tak źle on cie kocha to nie bedzie krzyczal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinko t odobrze ze sie nei boisz bo ja straszna panikara jestem co do badan pobierania krwi a jak ide do gina to tylko słysze a pani znowu spięta:/ skype to super sprawa i mozna gadac godzinami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a tak szczerze mówiąc, to po co dzwonisz aż 4 razy dziennie do Polski? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez igly krew....rozpacz....!!!! moja bratowa strasznie przytyla w ciagu roku i lekarz powiedzial jje ze stres tak na nia dziala...a ja myslam ze bierze jakies anty. i tak tyje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam patrzeć jak mi krew pobierają, ale wiem nawiedzona jestem :D stres, to chyba jakis duży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi spoko luz Dorota - tylko uważaj bo na drugi raz może nie być taki miły :P:P skype to świetna sprawa- ja korzystam i sobie chwalę :-) właśnie zjadłam rybę z piekarnika z folii i sobie myślę, że co jak była nie wystarczająco dopieczona- a była 30 min i dziecku by zaszkodziła... Edzia - masz oto moja twardość- psychol jestem a nie posąg kamienny spokoju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....pogadac sobie :D :D o wszystkim i o niczym :D:D ja mma 16 godz darmowych na EU i nigdy tego nie przegadalam a w tym mies cos poszlo nie tak chyba i wygadalam drogie tyle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy badań...miałam na myśli wszystkie inne badania świata OPRÓCZ pobierania krwi- jak widzę igłę i wiem, ze ma być we mnie wbita to od razu mi słabo..raz nawet zemdlałam!!!wszystko byle nie pobieranie krwi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelinka... niom pewno ze super tez na skypie gadac ale trzeba siedziec przed komp. an z tel jest wygodniej:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, tzn., po części rozumiem, bo Ty nie jesteś w Polsce...ale nawidzę czegoś takiego, jak dzwoni do mnie koleżanka pogada 30 min i myśli, że kontakt podtrzymuje, a mieszka niedaleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×