Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka...ona jest pielegniarka i pracuje na oddziale gdzie niemal codzinnie starsi ludzie umieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo cienkie żyły i mało widoczne, więc z tym bywa problem, ale dobra wprawiona pielęgniarka radzi sobie bez problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie dziwię, bo w takiej pracy, to nie można być zbyt wrażliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest jedyny minus skypa....ale coś za coś....kiedyś też kupowałam doładowania i dzwoniłam na tani numer -14 minut ale i tak za dużo szło kasy - no co się można dowiedzieć w 14 minut? :P no a skype- bez ograniczeń..ale trzeba siedzieć na tyłu przed kompem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie ma testów co wykrywają ciążę tydzień przed okresem....kupiłam dziś mnóstwo owoców..zrobię sobie na kolację tacę owocową :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam 13dc i w pon byl 9 i niby owulka mila byc na dniach..hmmm to moze ja mam owulke wczesniej niz myslam no chyba ze cykle sie skracaja bo jeszcze bralam tego dupka .... zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kobity bywa tak i tak ale ja nie moglabym praacowac w szpitalu:/ bablinko jedz na zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie owoce :D, ja mam zrobić sok dzisiaj, mam stertę owoców, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam mieć -> powiem inaczej- od jutra w każdej chwili może się pojawić...a Ty co nam tu o owulacjach piszesz pani NIE STARAM SIĘ ? hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham owoce, soki takie świeże ...no ale hamburgerem czy pizzą tez nie pogardzę.. no w sumie ja wszystko kocham co można zjeść i wypić - żarłok jestem nieziemski..muszę schudnąć trochę ale umiem brzuch zakamuflować ubraniami dlatego mi się nie bardzo chce bo zakamuflowana na szczupłą wyglądam :P:P co ja za bzdury tu wypisuję ..hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota t orob ilez to :) ja tez lubie takie soki'' bablinko a do kiedy czekasz???? i ktory to bedzie dzien cyklu i jak nie dostaniesz@ to kiedy test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja to w poprzednim tygodniu chyba 3 razy fajte na ostro jadłam mmm mniam:) sa to kawalki wieprzowiny i kurczaka z papryczkami peperoni do tego żółty ryz z wazywami i sałatka:D pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babelinka...a pisze o owulce bo to te sie nie strama nie oznacza ze nie bede obserwowac swoich cykli :P:P:P monia...bo akurat nie mma sokowirowki :D jeszce a kupuje od ponad roku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ..nie znam tego twojego jedzenia :D ale cos mnie na troskawki i maliny jescze bierze :D chyab jednak skocze do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa też jest pielęgniarką, ale ona ma odpowiedni charakter, nie wczuwa się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mrożone jedynie a szkoda:P ja uwielbiam takie jedzenie a jest tak pikantne ze para z uszu leci :D dorota cos mi sie wydaje ze cos krecisz po co ci obserwacje jak nie chcesz byc w ciazy kupcie sobie gumki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie właśnie dorcia, nie starasz się, to nie obserwuj, chyba że coś ewidentnie nie tak będzie się dziać, wtedy do lekarza :D, ale właśnie odpoczynek jest po to żeby nie analizować cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ale z umiarem i jak moge wyjsc z domu a teraz nie moge to nie chce sniegu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się staram, więc chcą czy nie chcąc wypada trochę analizować...ale testów owu. nie zamierzam robić, no chyba że ginka mi każe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...jak to po co ? po to zeby wiedziec kidy np. jest owulka przeciez ja pisze ze narazie nie ma stran ale kto wie co bedzie za 3, 4 czy 7 mies. ... no sa truskawki w zimie moze nie smakuje jak te w sezonie ale i tak sa mniam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia pycha :-) kocham takie jedzenie :-) no jakbym była Migotką to bym czekała do 40dc na przykład...:P ale jestem sobą niestety :P i poczekam do 30dc czyli wtorku i we wtorek zrobię test :P chyba, ze wcześniej @ się zjawi ...no..chyba, że nie wytrzymam i zrobię 28dc czyli w niedzielę..ale postaram się być twarda i żebyście mnie nie opieprzyły to poczekam do wtorku... Dorota- jasne, żartuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko analizowanie cyklu jak chcialam zajsc wydawalo mi sie sensowne a teraz jak ty to piszesz to troche takie dziwne jest. Nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×