Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

edzia, ale jak nie myśleć??? :D wiesz jak lekarz mi w październiku mówił, że już po drugim okresie możemy, to jakoś w to uwierzyłam, że szybko się uda, tylko sceptycyzm powraca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co weekend planujecie ?? no to rzeczywiscie bedzie milo a co tam musi byc... :D i wiem co czujesz to sie tylko tak latwo mowi zeby nie myslec ja to juz przechpdzilam i trudny to okres ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjeżdżamy w piątek do Sadnomierza na 3 dni ;) edzia, ja już też to przechodziłam i siłą rzeczy, to męczące jest, mimo że mam dystna, testów co chwile nie robiłam i nie było lametów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycze milo spedzonego weekendu :D i oby byl owocny hehe no, napewno bedzie dobrze i sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak pisałaś wcześniej...zamierzamy 3 cykle ostro, mam nadzieje, ze radę damy ;), ale tak na prawdę ostro...i jak się nie uda, to zobaczymy albo jeszcze z cykl, dwa poczekamy, ale po 5 cyklach nieudanych, to już na bank do lekarza i jakieś badania, wspomagacze. No ale mam nadzieje, że będzie prezent pod choinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testow to cie podziwiam ze jestes taka wytrwala bo inne pewnie juz by po 10 testow zrobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam z mezem na ostro i codziennie bylo i powiem ci ze nie ma bata zeby sie nie udalo i sa tego rezultaty hehe i ja piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, niestety teraz już nie będę mogła czekać z testami, więc tak dzień, no góra dwa dni po terminie okresu będę robić, jeśli chodzi nie będzie i jak pozytywny, to w 6 tc już na USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, ano widzisz, też uważam że trzeba ostro, owszem udaje się za raz czasem, ale jednak szansa większa, jak jest ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie pozytywny, nie ma innego wyjscia no z twoimi powiklaniami to jak najszybciej do lekarza zeby dzieciatko bylo zdrowiusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano niestety...szybko tak, ale też nie aż tak bardzo szybko, tylko żeby już chociaż pęcherzyk można było zobaczyć, ale lekarz mówił że już nawet 5,5 tc, ale jednak lepiej chociaż 6 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka mnie rozwala wlasnie sciagnela mi caly obrus ze stoly i narobila mi sprzatanai bo wszystko wyladowalo na podlodze a matka zamias sie nia zajac to pisze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry migotka ale musze konczyc bo zaraz idziemy sie kapac i musze tej burdrl posprzatac :D wiec moze do jutra :) papa buzioaczki pozdrawiam i milych snow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity! :) Dziś cisza ;) A ja chciałam dać wam znać, ze może nawet z tydzień nie być mnie na topiku...bo od jutra nie będę miała netu w domu, no i w piątek wyjeżdżamy, ale jak nas nowy operator podłączy, to na pewno się odezwę ;) No i na dniach już zaczynamy działania, może dziś, choć lepiej by było jeszcze chociaż do piątku poczekać, bo szczyt płodności, to dopiero za po nad tydzień będę miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita, przykro mi...wiesz chyba musisz iść do lekarza, na razie to małe opóźnienie, więc spokojnie możesz jeszcze dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bodbrzusze mnie czasem pobolewa a czasem jajnik ;/ ale to może na okres.. on się dużo nie opóźnia dopiero 2 dni... i to raczej z tych nerwów i stresu. Teraz czekam spokojnie. Mam nadzieję, ze do piątku zawita do mnie @ , jeżeli nie w pon pójde zapisać się do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to czekaj...a wcześniej też miewałaś opóźnienia? no ale też jest opcja, że to jednak ciąża, a test jeszcze nie wyłapał odpowiedniej ilości BHCG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! migotko życzę owocnych starań i miłego pobytu w Sandomierzu 🌼, jak tylko będziesz miała jak to się odezwij do Nas :) przepraszam że dopiero piszę ale nawet laptopa nie włączałam ostatnio, jakieś cięzkie dni mam ostatnio, tzn nic mi się nie chce i takie tam.... edzia jak Jula?? i jak tam u Ciebie?? dorcia a Ty kochana jak się czujesz?? Krzyże dokuczają? i jak ogólnie samopoczucie? monia gdzie się podziewasz?? jak dzieciaczki?? witam też nowe koleżanki :) pony :) i niesamowitą :) co u Was dziewczyny? ja już w pon mam wizytę i się doczekać nie mogę :D pewnie będzie już coś więcej widać ❤️ kurcze ostatnio babka się jakoś nie mogła się dobrać do mojej ręki, tzn 3 razy mi się wkuwała żeby mi krew pobrać i nic, dopiero za 4 się jej udało heh dobrze że na widok igły nic mi sie nie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowita jesli chodzi o mnie to może powtórz test za kilka dni? być może jeszcze, jeśli będzie znów negatywny wynik to idź do lekarza, nic innego Ci nie doradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaz89
Witam. Mam pewien problem, dziś mija 44 dzień mojego cyklu, a okresu wciąż nie mam. Zwykle moje cykle trwają ok 29-do nawet 37 dni. Nie zabezpieczamy się z mężem. Przez ostatni tydzień bolały mnie sutki, teraz piersi mnie bolą szczególnie na linii ich obwodu. Podolewają mnie co jakiś czas jajniki. Robiłam testy ciążowe: 34 dnia cyklu i 40 dc rano- oba negatywne. Dodam jeszcze że od 17 dnia miałam 5 dniowe plamienie najpierw krwawe a potem już brązowe. od kilku dni mierzę temp. wynosi ok. 36,9- 37,4. niestety moja ginekolog do 16 nie przyjmuje więc czekam. kupiłam kolejny test- jak myślicie zrobić go jutro rano? Co o tym myślicie, co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ...ja tylko na min. bo lece do pracki :P... ...juz po wizycie :) dzidzia ma sie super kopie i boksuje ile sil a jak pieknie serduszko bilo, idzie sie az poplakac z radosci... pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity u nas tez spokuj zaraz wybieramy sie do skleou :) po jakies tarcze do samochodu hehe nata dziekuje mam sie swietnie,ale ty widze przechodzisz trudny okres??? Julka radosna i ma sie wspaniale :D ❤️ dorota ale sie ciesze ze wszystko ok. i wlasnie i mi przyszly wspomnienia jak to bylo z Julcia jak byla w brzuszku ona to dopiero kopala, a najwiecej to o polnocy i brzych we wszystkie strony wedrowal :D swietne uczucie migotka dawaj znac jak najszybciej jak weekend i oczywiscie no wiesz co.... hihi :D monia a u ciebie ci tam ?? pozdrowienia dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×