Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dokaldnie to Zeby, gardlo, serce, pluca, skora, system nerwowy, ogolna budowa ciala chodzi chyba o szkielet,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja tez nie wnikam po co i jakie badania kaza robic to robie :) no to wroz byle sie spelnilo :) bedzie mala Amelia albo maly Leo :D :D byle zdrowe i nie meczylo mamy przy porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie to takie wstepne nie mozemy dojsc do kompromisu z M a to sa takie imiona ktore zadnego z nas nie draznia:D ale lista imion otwarta do konca 9 misc. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. To jest mój 19 cykl starań. Trochę długo i dlatego jestem w dołku. W tym miesiącu jestem po stymulacji clo. W środę miałam usg a w czwartek chyba owulkę bo strasznie bolał mnie jajnik. W każdym bądź razie teraz czekam. I biorę luteinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pony :) Zapraszamy do pisania z nami na stałe :) Skoro jest owluka, źle nie jest, może po prostu macie pecha, który wkrótce minie :)...a już jakieś badania oprócz USG robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja faza lutealna trwa 9-10 dni. Od kiku miesięcy biorę luteinę. Pół roku temu brałam już clo także nie obiecuję sobie zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam jedno dziecko. W styczniu skończy 6 lat. Więc lekarz twierdzi, że skoro wtedy udało się to i teraz też. Ale czas mnie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli trochę za krótko? Z tego co mi wiadomo i to w praktyce też tak jest, to nie tyle ważna jest regularność, co występowanie owulacji. Napisz coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spokojnie :). Też nie ma się co tak usztywniać, macie jakąś strategię działania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, lekarz też kazał się wyluzowć. Przez jakiś czas mierzyłam sobie temp. ale teraz już mi się nie chce. A co do strategii to w okolicach dni płodnych co drugi dzień przytulanie. No niestety nie zawsze . Myślę, że to mi bardziej zależy niż mojemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem :). Jeśli mogę coś radzić, to może spróbujcie zaraz po miesiączce co 2 dni i nie patrzcie, czy dni płodne, czy niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi się często wydaje i nieważne ile facet ma lat, czy się naczytał o ciąży, czy nie ;), to i tak często myśli że raz starczy i będzie ciąża :D, a jak się jakiś czas nie udaje, to się zniechęca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to był bardzo zdziwiony, że nie zaszłam w pierwszym drugim cyklu :D A jak z pierwszym dzieckim, szybko poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mierzenia temperatury, to szczerze mówiąc nie widzę w tym sensu, jak się ma regularne cykle i wyraźnie czujesz czas około owulacyjny, przecież seks i tak w tych dniach powinien być i nic tu nie zmienia mierzenie temperatury :D. A ostre wyliczanie, że seks tylko wtedy i wtedy bywa zgubne ;) Ja mam prostą zasadę, jak pisałam wyżej seks co 2 dni tuż po okresie i kiedyś się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz rację. Faceci myślą, że jeden raz i zrobione. A z pierwszym też nie było łatwo. Z tym, że wtedy miałam bardzo nieregularne cykle - do 60 dni a teraz prawie jak w zegarku 27-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie, ja mam regularne też, a jednak problemy są...ale też muszę być szczera, że to też nie było tak, że zawsze porządne starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hello :) nie no spisałam się do was jak głupia i jakiś błąd wyskoczył :O później napiszę wszystko, bo teraz jakaś padnięta jestem i chciałam się przywitać ze wszystkimi 🌼 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W praktyce to ciężko jest starać się porządnie - non stop przez tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nata! :) pony, ano święta racja...ja też nie chce nic na siłę, no ale niestety liczyć na to że się uda jak będzie raz, czy dwa w płodne, czy nie, to też taki mrzonki trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że na dniach zaczynasz ostro działać - więc powodzenia. Wyssij wszystke soki z męża hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×