Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

może to dobrze, bo wiesz lepiej mieć niespodziankę, niż się nastawiać na 100% a później się niestety rozczarować... ale tak jak napisałam ja jestem dobrej myśli i z niecierpliwością oczekuje wieści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, fakt że nie ma zasady, czasem dopiero po 20 tygodniu wyraźnie widać, a czasem to już tak jak u Ciebie wcześniej :) ja się ciesze, że w tym cyklu nie próżnowaliśmy :D, tylko jakoś mam mieszane wrażenie, bo jakby mało płodne śluzu, nie zauważyłam plamienia około owulacyjnego, które przeważnie mam, ale też nie zawsze, no ale wiem, że to jeszcze nic nie znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj na 100 % to chyba się nigdy nie nastawiałam za stara na to jestem :D, no ale jak w październiku słucham lekarza, to miałam wrażenie, że nie ma opcji do 3 cykli musi być ciąża, taki przekonywujący był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to nic nie znaczy :) trzeba być dobrej myśli... a skoro nie próżnowaliście to tym bardziej :D teraz trzeba poczekać cierpliwie... i może akurat na mikołaja jeszcze będziecie mieli piękny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 4, 5 dniach po terminie okresu? mi w tej nieszczęsnej ciąży wcześniej szybko wyszły wyraźnie 2 kreski, szczególnie jak na taką ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak po terminie okresu wyszły mi dwie kreski ale na początku jedna była trochę bledsza, później z każdym testem równała się z drugą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety teraz już nie mogę czekać z testem długo, najwyżej dzień, dwa, bo bym umarła ze strachu, muszę szybko reagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci że po tych 2latach nie nastawiałam się bardzo, myslałam że znów mi się @ spóźnia i trzeba będzie iść do gina i wywoływać, tak jak już to setki razy przerabiałam, ale kupiłam test dla pewności i miałam piękną niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem...no ja mam mega regularne, największe rozczarowanie przeżyłam rok temu na początku listopada, jak mi się tydzień spóźnił okres!, a już nie pamiętam kiedy aż tyle miałam opóźnienia, okazało się, że infekcja i później znów regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, powinno już coś wyjść, zresztą u mnie 2 dni opoźnienia, to już może coś znaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz, jak się ma regularnie co do dnia to jest inaczej... ja po tych torbielach to miałam czasem 2-3dni różnicy, ale lekarz mi mówił że tak może być, ale się unormuje... 3 dni to dla mnie nic, jak ja czasem co dwa miesiące okres miałam, albo 2-3tyg opóźnienia... czasem co 2 tyg okres... to było coś strasznego :/ przy tym ból, omdlenia czasem... dobrze że mam to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego szybko rób teścik jak okresu nie będzie... niech ta cholera nie przychodzi do Ciebie! a oczom ukażą się dwie piękne kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie ciężko miałaś, to wszystko tylko przed torbiele? dorcia z naszego topiku też miała z tym problem, ale jak wszyscy wiedzą też już to jest za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet po tej laparoskopii, po której przynajmniej pierwsze cykle są różne miałam normalnie, także jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to powiedział lekarz i nie tylko on, mimo wszystko najważniejsze, że w ciążę zachodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, te głupie torbiele mi tak nabroiły w życiu.... no niestety różnie świństwa się nas czepiają i cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, to jest bardzo ważne, skoro zachodzisz w ciąże bez problemów... więc wszystko kochana przemawia na Waszą korzyść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×