Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

kolorek wlasnie uniwerslany dla obu plci :D moj Maz stwierdzial ze te wszystkie "rupiecie" (wg mnie) sa potrzebne :D i lepiej odrazu kupic :) a ja nie milam ochoty mu tlumaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie, to zależy od osoby, bo nie każdy lubi się cackać z pierdołami, co nie znaczy, że one są złe ;) Jeny a my mamy teraz 4 imprezy urodzinowe, kumulacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...moj M ostatnio ma "faze" i kupowalby najchetniej wszystko dla dzidzi zeby nic nie zabraklo :). Nie mozna go zabierac do sklepow z ubrankami czy artykulami dla dzieci. A wysylac samego to juz......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ciekawe, bo przeważnie faceci mają na odwrót, ale spoko, widać że się mocno interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo ciekawe zwlaszcza ze jescze kilka mies. temu powiedzial ze zakupy dla dzidzi zrobi sam jak ja bede w szpitalu bo wczesniej nie powinnos ie kupowac... Migotka to jutro na bete idziesz? a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wszystko jak będziesz dopiero w szpitalu, to by zwariował, zresztą wtedy to już nie ma do tego głowy :D Czuję się dobrze...tylko to napięcie, ale aby do piątku, bo w przyszłym tygodniu będę miała USG...no a b hcg tak sobie zrobię, żeby zobaczyć przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez niewieze...przeciez robimy przerozne badania w ciazy. Inaczej bylo 10, 20, 30 lat temu i wizyty u gin. nie byly tak czeste i badan nie bylo tylu a i opieka medyczna dla wczesniekow byla inna. Migotka tak bardzo sie ciesze i czekam na Twoja wizyte u gina z niecierpliwoscia :):)...a bete nie szkodzi zrobic chocby i 3 razy w tyg. ... mowilas juz znajomym rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, diagnostyka kiedyś była dużo gorsza, czasy się zmieniły ;) Na razie rodzinie nie chcemy mówić, ale jak będzie ok i lekarz w przyszłym tygodniu potwierdzi, to rodzince powoli zaczniemy mówić. Tym bardziej, że teraz kupa imprez rodzinnych nas czeka, a ja nie będę pić alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie cieszę się tak, jak powinnam, no ale u mnie, to zrozumiałe...no ale mam nadzieje, że będzie dobrze, bo wtedy już przed okresem wyglądało, to dziwnie, a teraz jakby normalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam żeby zrobić 3 b hcg, ale chyba 2 wystarczą...chyba że jeszcze później ginekolog mi zleci...bo teraz to powiedział, że mogę zrobić, ale nie muszą, bo i tak USG rozstrzyga i trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja nie mowilam do 3 mc :) ... bo jakos nie czulam takie potrzeby. Chcielismy tez sami nacieszyc sie no i nie czulismy potrzeby oznajmiac to rodzince ... pewno troche stres ze do 3 mc roznie to bywa. Ale my to jestesmy inni :D :D dmuchamy na zimne i cieszymy sie z tego co jest i bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wy jesteście daleko od rodziny, a przynajmniej rodziców, to co innego :P, zupełnie inna sytuacja, łatwiej jest nie powiedzieć...A ja po prostu wiem, że co by się nie działo, to i tak będę wiedzieć, więc nie ma sensu ukrywanie tego, no ale jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy powiemy, na razie, to nie istotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ja tez do wizyty i gina nie wariowlam z radosci pomalu oswajalam sie z sytuacja i czekalam az lekarz powie ze wszystko jest ok. Skoro imprezki rodzinne to trudno zeby niezauwazyli ze nie pijesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ... e walsnie ze moja mama jest tu juz od kwietnia i mieszkal z nami do konca wakacji a na wakacjach byla jeszce i moja siostra :D a i tak nic nie wypaplalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie :). I nic się nie domyślały? ;) U mnie się na pewno by zaczęli domyślać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych ... bo zmecznie i sennosc to niekoniecznie ozanki ciazy :D a o bolach syskow przeciez nie mowilam :D i to ze @ brak nie kazdy musi wiedziec :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja dzisiaj byłam na tych badaniach a teraz sobie odpoczywam bo jakoś zmęczenie mnie dopadło. U mnie dzisiaj na termometrze z rana było -25 :O zamiast coraz cieplej to jest zimniej... bąblinka trzymam kciuki!! :) dorcia to super że już wszystko gotowe, teraz tylko czekać na dzidzię :D sprzęt jest śliczny i do tego akcesoria :) podoba mi się! :) migotko wszystko będzie dobrze! a gin na wizycie potwierdzi pięknie ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...jakis skurcz pod zebrem mnie zlapal ze ruszyc sie nie moglam :( :( oj bolalo przeokropnie Nata a co za badanie robilas ? test na obciazenie glukoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze i wam moj wuzio sie podoba :) Nata u mmnie z rana bylo -3 a w dzielnicy obok juz -5 :D :D a zima to dopiero nadchodzi wiec mrozy beda wieksze :D :D Pijemy kafffffke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że się wtrącę... czy ktoś wie co oznacza niższy niż norma hormon 17-oh progesteron? Norma to 0.30 ng/ml- 1.00 ng/ml Ja mam 0,25 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dori ty pytalas czy mozna jesc wszystko jak sie karmi piersia wiec odpowiadam a przynajmniej ja tak robilam w pierwszych 3 miesiacach wyzeklam sie jedzenia typu wlasnie takiego jak ty lubisz najbardziej czyli kapusty fasoli kalafiora brokuly(chodzi o takie potrawy co wzdymaja) i ostrych potraw staral sie jesc lekkie i nie tluste potrawy,lecz po 3 miesiacach pomalumoje menu wzbogacalam o wlasnie takie typu rzeczy jak kapucha itp. oczywiscie najpierw male ilosc jadlam a teraz juz jem wszystko :) i moja Julcia nie mila problemu z kolkami wiec to mnie cieszylo najbardziej :) a mojego kuzyna zona nawet jak biszkopty zjadla to jej corka mila okropne kolki w sumie co zjadla tpo miala cyrk w domu masakra... nie zzebym cie straszyla napewno dla dziecka wytrzymasz i nie bedziesz jadla wzdymajacych rzeczy,ale sie rozpisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia dzieki :) pytam bo moja szwagierka twierdzial ze nawet pomidorowej na smietanie nie mozna jesc zadnego pieczonego miesa wszystko bez smaku i duszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×