Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko nie dziwne że jesteś hmm.. przewrażliwiona... też bym chyba była ale nie martw się :* wszystko tym razem będzie dobrze :) a imiona to hmm.. Ksawery, Marcel, i takie bardziej proste że tak powiem to Tomek i Szymek :) ale jakoś ostatnio bardzo mi Marcel przypadł :P kurcze ciężka sprawa z tymi imionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata ..ja tez zastanawialm sie nad Szymkiem, Tomiem i Marcelem bo Ksawi jakos zabardzo modny ostanio :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel jest bardzo ładne, do tego kojarzy mi się z fajną osobą :)...ale lubię też takie klasyczne Jan, Maria...Szymek jakoś niezbyt, zresztą w moich kręgach, to bardzo popularne imię, tak jak Kuba, czy Antek oraz Zuzie i Julki. Ale fakt wszystkie wymienione mi się podobają oprócz Szymka :). Fajnie mieć takie dość oryginalne imię, ale bez przesady typu np. Amadeusz :). Za imieniem Tomek, to szalałam w podstawówce :D, teraz kilka lat uwielbiam imię Dawid, choć już mi trochę przeszło ;). No i Łucja, to też moje ulubione, no ale jest dość trudne, to polskie "ł", więc raczej odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jest tych imion jest...ja wybieralam takie ktore i funkcjonuje w pl i at :P no i nie chcialam imion takich jak np Angelina, Jessica, Brajan czy Nathan...wg mnie polskie dziecko powinno miec typowo polskie imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację dorcia. Mówi się niby o tych Jessicach, ale ja nigdy nawet przypadkiem nie słyszałam na ulicy, czy w sklepie żeby jakieś dziecko miało tak na imię, myślę że to jest przesadzone ;). Pewnie gdzieś, ktoś nazwał, ale nie sądzę, ze to jest jakaś cała seria imion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej podobaja sie imiona meskie ktore brzmia "powaznie" a ktore mozna zdrobnic np Szymon(szymek) Tomasz(Tomek,Tomcio) Maksymilian(Max. Maksy,Maxio) Aleksander(Alex, Alek,Olek) Jakub(Kuba) itd...trzeba tez porownac imie z nazwiskiem :P. No i przewidziec np tylul dr mag. DDr. ... a co :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dorcia, tez lubię męskie, konkretne imiona :D. Ostatnio Janek mi się podoba oraz Maria. Wiedziałam że Janek jest dość popularne, ale nie wiedziałam, że aż tak, bo w zeszłym roku w Warszawie najwięcej chłopców tak otrzymało na imię :D, obstawiałabym raczej Antka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sa sa takie imiona... Tez mi sie podoba Zuzia u nas Sussane (Suzi) ale maz sie nie zgodzil bo suzi mowi sie na ose tutaj :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ładne oba, ale Maj w Polsce też teraz duuuuużo :). Smacznej kafki, ja właśnie kończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :P:P slonce ja ide sie chyba polozyc bo mnie tak plecy bola...:( :( odpoczne i pojawie sie znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba zostaniemy przy Marcelu :P bo mężowi też się podoba... ale do maja jeszcze czas... może coś innego Nam się znowu spodoba hehe ale fakt faktem takiego bardzo wyszukanego imienia to nie chcemy :) a na dziewczynkę podobały mi sie imiona Maja i Laura :) ale mówi się że jak się zobaczy dzieciątko to wtedy zawsze imię spasuje :) mój brat też nie wiedział jak dać, zobaczyli z żoną dziecko i od razu im się Nataniel spodobało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia odpoczywaj sobie póki możesz :) mi dzisiaj coś kafeteria szwankuje i z ledwością wysyła posty, nie wiem dlaczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, może net Ci szarpie i dlatego nie da się wysyłać, czasem tak jest, ale spoko widzimy twoje posty ;) Laura też ładne, ale nie z kręgu moich ulubionych ;) Jeny siedzę, jak na szpilkach, ale dziś chyba b hcg nie odbiorę, bo musiałabym specjalnie jechać, sam dojazd w dwie strony, to prawie 2 h i ten mróz, brrr. A jutro znów na b hcg, więc sobie rano je odbiorę...chyba że mąż by je dzisiaj odebrał, ale też ma tam spory kawał od swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko kochana to już do jutra może wytrzymasz i odbierzesz je przy okazji :) 2h się tłuc na taki mróz.... a nie możesz tam zadzwonić i dopytać o te wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej poczekam do jutra...no nie mogę zadzwonić, to duża przychodnia, nie udzielają info przez tel, a żadnej znajomej tam nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamusie te przyszle i terazniejsze hehe :D u mnie Julka spi a ja serwuje po internecie i was sobie czytam :) co do imien to mnie wrecz przeciwnie nie podobaja sie imoina ktore mozna zdrobnic typu np. Magdalena (Magda), Katarzyna (Kasia), Jolanta (Jola), Bartlomiej (Bartek), Tomasz (Tomek), Dariusz (Darek) tylko wole takie krotkie jak Monika, Marta, Kinga, Julia, Dawid, Szymek, Mateusz itp, ale kazdy ma swoj gust :D migotka nie moge sie doczekac jutra i na twoj wynik :P nata ty masz termin na maj a na ktory moja Julka jest z 30 maja :D dori jak twoje kupki?? unormowaly sie :D monia jak sobie radzisz?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko wytrzymasz do jutra :) ale wszystko będzie dobrze. Będziemy czekać na wieści :D edzia ja mam termin na 7 maja :) ale czy akurat się wyrobie na ten dzień... zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata ja milam 12 maja a tu na 30 sie zdecydowala wyjsc na swiat :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie, teraz z tymi terminami to tak jest... ale myślę że w maju się wyrobię hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już termin u gina...idę albo w sobotę do szpitala na jego dyżur, albo w poniedziałek na prywatną wizytę, jeszcze nie zdecydowaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej na sobotę się zdecydujemy, tylko że przyjeżdża teściowa na urodziny córki męża brata, więc się wszystko wyda, ale to nie jest w tym momencie najważniejsze...tym bardziej że niewiadomo, jak z tymi plamieniami, odpukać, ale już gdzieś od 12 jest cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, teściowa się dowie... no ale i tak byście jej powiedzieli :) wiem wiem, lepiej już powiedzieć rodzinie jak się będzie miało pewność że jest dobrze, ale tak będzie! a tymi plamieniami się nie martw kochana, czytając różne fora, dużo kobiet pisze że ma plamienia w ciąży... niektóre nawet myślą że to okres więc są zapewne dużo większe niż u Ciebie... a jutro zobaczysz jak beta wyszła a w sobotę już lekarz Cię zbada i na pewno powie że wszystko jest tak jak powinno 🌼 trzymam mocno kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci natka kochana :) Do soboty już niedługo, więc dam radę, jednak po raz kolejny się okazuje, że w porządku jest ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz za co dziękować, zawsze będę Cię wspierać :) a do soboty, masz rację, już niedługo... i dowiesz się wszystkiego! A jaki jest lekarz, też jest ważne, bo trzeba jednak mieć zaufanie i dobrze się czuć przy nim, także super że trafiłaś na odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka 3mam kciuki za sobotę ! u mnie samoistnie poronienie,ciąża biochemiczna,:-( ale walczę dalej :-) zajrzę za jakiś czas znowu zobaczyć jak Ci brzuszek rośnie i jak tam dziewczyny urodziły, buziaki dla Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×