Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dorcia, coś mężulek nie w humorze, może spracowany chłopina? faktycznie zimnica ciągle, ale nie wiem ile u nas dokładnie jest stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, co ile teraz chodzisz do lekarza? i jak tam u was jest, jak nic się nie zadzieje wcześniej, to stawiasz się w szpitalu w dniu terminu porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chodzilam do lekarza co 4 tyg poniewaz wszystko bylo ksiazkowo w 'moim' szpitalu bylam na poczataku ciazy na badaniach i ogolnie przywitac sie :D :D. Po ostaniej wizycie u gina troszke sie pozmienialo (grozi mi wczesniejszy porod) i mam za 3 tyg. przyjsc na wizyte (wczesniej sie nie dalo bo ona na urlopie jest) a miedzy czasie jakby cos sie dzialo to do szpitala szybko. wizyte mam w poniedz. i wtedy tez zaczyna sie 35 tc wiec juz bardzo bezpieczny tydz. nawet na porod. kolejna planowa wizyta w szpitalu pod koniec lutego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no spokojnie dorcia, ja tam myślę że i tak o czasie urodzisz :D, nie jednej tak mówili że wcześniej, a i tak terminu doczekała ;). chodzisz do lekarza Austriaka, czy Polaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w szpitalu planowe wizyty oczywiscie jak nic sie nie dzieje to I wizyta i zameldowanie dziej okolo 10-12 tc II wizyta 37-38 tc i wizyty u lekarza jak wszystko ok co 4 tyg. ( za kazdym razem usg, poczatkowo placilam teraz darmowe juz) II razy badanie krwi I glukoza dodatkowe platene badania na zyczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka... no zobaczymy jak bedzie z tym porodem narazie sie mocno 3mam :D choc gin. dal do zrozumienia ze napewno wyladuje w szpitalu przed 35 tc szyjka nisko i rozwarcie i dziwil sie ze skurczy nie mam :D. Tak to polak...jakos tak zdecydowlam sie do niego bo znjoma tez chodzila polecala...no i z tego co zauwazylam bardzo duzo ma pacjentek i to nie tylko polki wiekszosc to jednak austryjaczki :D. Polki to tylko w ciazy widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jakbym urodzial wczesniej to nie bylo by tragedi dzidzia przoduje o tydz. co do terminu wiec gin mowi zeby sie nieprzejmowac :) wiec sie nieprzejmuje :). Pozatym moj szpital jest oddalony od domku o jakies 10 min. i ma podobno bardzo dobra opieke medyczna wczesniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaś, no to dobrze, nie ma to jak polski lekarz ;). Ja odkąd we wrześniu znalazłam dobrego lekarza, to jakaś jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dziś kwas foliowy dokupiłam, bo mi się skończył, dziś mi się 5 tc zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) co tam słychać?? migotko jak się czujesz?? dorcia a Ty?? Maluszek jeszcze się nie wybiera na świat? :P monia, edzia jak dzieciaczki?? u mnie bez zmian :) mały figluje, apetyt dopisuje tylko plecy bolą... i jutro wizyta :D i zobaczymy jak moje badanie, ale myślę że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dobry :) :D Migotka 5 tc fajnie ...oj minie szybko nim sie obejrzysz bedzie 10, 15...i bole porodowe :) Natka...to 3mam kciuki za wizyte, moja w poniedz. Czuje sie dobrze i mocno 3mam dzidzie :) wierci sie niesamowicie :P:P Szwagierka (pielegniarka w pl) codzinnie kontroluje i pyta czy wystapily jakies skurcze i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity! :) Czuję się dobrze, ale wczoraj wieczorem przy korzystaniu z toalety zauważyłam trochę zabarwionego na różowo śluzu, przestraszyłam się...dziś go nie ma...Wczoraj sporo połaziłam, może dlatego, mam nadzieje, że to nic takiego. Miałyście może tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie był brązowy, jak przy pozamacicznej, bo wtedy to bym od razu do szpitala pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...nie pamietasz ja tak mialam gdzies do 12 tyg. tylko nie pamietam czy zaczely sie tak wczesnie...ale napewno mialam dobrych kilak razy takie plamienia...plamienia jak mala ranka np na palcu...mimo to nie bylo zagrozenia poronienie czy cos. Glowa do gory :) bedzie dobrze, wiesz 5tc to wsumie termin @ wiec tez moze sie takie cos wydarzyc. Obserwuj czy cos sie innego nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dorcia :). No też tak myślę jak Ty, nie chce przesadzać, bo to dopiero 5 tc, trzeba spokojnie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wizyta już w przyszłym tygodniu, tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy, ale możliwe że już w poniedziałek, czy wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka glowa do gory :) nie wiem jak w pl ale ja milam na poczatku ciazy w moim szpitalu dokladne ok.30 min usg. ktore naprawde naprawde bardzo mnie uspokoilo...wymierzyli, wywarzyli kazda czesc cialka dzidzi ulozenie i nawet nie wiem co jeszcze...moze i ty zrob takie usg. napewno ci ulzy :) ja mykam na jakas godz i potem znowu bede tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno się nie martwię :) dorcia, ale Ty mialaś pierwsze USG jakoś ok 9 tc, to już sporo było widać ;). A u mnie to nie wiem, czy pełny 6 tc będzie, więc może jeszcze nawet akcji serca nie być...tylko po moich przejściach, ta wczesna wizyta jest głównie po to żeby zobaczyć, czy zarodek jest w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do lekarza to jestem spokojna, bo pod każdym względem jest ok, nie mam żadnych zastrzeżeń. Zna różne nowinki techniczne, leczenia, ale też nie przesadza z nimi i wierzy w naturę, a ja jako laik medyczny ;) też mam takie przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko ja u siebie nie zauważyłam takiego śluzu, ale na pewno to nic złego, może czasem tak właśnie się zdarza, dorcia też na pewno rozwiała wątpliwości :) u mnie akcje serduszka było widać początkiem 7 tygodnia jakoś :) pamiętam jak dziś, jak się bałam tej wizyty, żeby wszystko było dobrze :) a Ty kochana tym razem będziesz się cieszyć ciążą tydzień po tygodniu i maleństwo będzie zdrowe 🌼 głowa do góry!! dorcia dzięki, mam nadzieję że będzie ok :) a Ty trzymaj dzidzię jak najdłużej :P i szwagierka super że tak codziennie pyta jak się czujesz i w ogóle :) już niedługo i będziesz miała maleństwo na rękach :) świetna sprawa, sama się nie mogę doczekać heh i ciekawość zżera co będziecie mieć :P ale czy chłopiec czy dziewczynka, grunt żeby zdrowie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki nata :) Wiecie ja to już też przewrażliwiona jestem, dziwna jak bym nie była... nata, a jakie imiona na małego bierzecie pod uwagę? ;) dorcia będzie miała córeczkę już dawno jej wywróżyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko nie dziwne że jesteś hmm.. przewrażliwiona... też bym chyba była ale nie martw się :* wszystko tym razem będzie dobrze :) a imiona to hmm.. Ksawery, Marcel, i takie bardziej proste że tak powiem to Tomek i Szymek :) ale jakoś ostatnio bardzo mi Marcel przypadł :P kurcze ciężka sprawa z tymi imionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko nie dziwne że jesteś hmm.. przewrażliwiona... też bym chyba była ale nie martw się :* wszystko tym razem będzie dobrze :) a imiona to hmm.. Ksawery, Marcel, i takie bardziej proste że tak powiem to Tomek i Szymek :) ale jakoś ostatnio bardzo mi Marcel przypadł :P kurcze ciężka sprawa z tymi imionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko nie dziwne że jesteś hmm.. przewrażliwiona... też bym chyba była ale nie martw się :* wszystko tym razem będzie dobrze :) a imiona to hmm.. Ksawery, Marcel, i takie bardziej proste że tak powiem to Tomek i Szymek :) ale jakoś ostatnio bardzo mi Marcel przypadł :P kurcze ciężka sprawa z tymi imionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakiś problem z wysłaniem postu :O jeszcze raz... migotko nie dziwne że jesteś hmm.. przewrażliwiona... też bym chyba była ale nie martw się :* wszystko tym razem będzie dobrze :) a imiona to hmm.. Ksawery, Marcel, i takie bardziej proste że tak powiem to Tomek i Szymek :) ale jakoś ostatnio bardzo mi Marcel przypadł :P kurcze ciężka sprawa z tymi imionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka no tak ja w 9 to bylo juz pieknie malenstwo widac i serduszko pikalo :) ale gdzies w 10/11 tc bylam w szpitalu na takim b.dokladnym usg ..polecam i Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko nie dziwne że jesteś hmm.. przewrażliwiona... też bym chyba była ale nie martw się :* wszystko tym razem będzie dobrze :) a imiona to hmm.. Ksawery, Marcel, i takie bardziej proste że tak powiem to Tomek i Szymek :) ale jakoś ostatnio bardzo mi Marcel przypadł :P kurcze ciężka sprawa z tymi imionami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×