Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotko, to trzeba przedyskutować nazwę ale póki co można jeszcze tu zostać :p sentyment do topiku heh zobaczysz Ty też nim się obejrzysz i minie rok :) strasznie to wszystko leci, zwłaszcza przy dzieciach :D Zuch chłopak z Albercika :) a grzeczny ogólnie? jak w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
HEJKA DZIEWCZYNY. JA NADAL NIE MAM OKRESU :-) ŚLUZ BIAŁAWY I CZUJĘ TAM STRASZNIE MOKRO - JUTRO 31 DZIEŃ I JAK NIE DOSTANĘ TO JUŻ PRAWIE BĘDĘ PEWNA ŻE SIĘ UDAŁO - POCZEKAM JESZCZE DO PIĄTKU I ZROBIĘ TEST - CHCE MIEĆ PEWNOŚĆ. MOJE OBJAWY: - TEMP. 37,6 OD 5 DNI - ŚLUZ BIAŁAWO-ŻÓLTAWY - POBOLEWANIE W DOLE BRZUCHA - NABRZMIAŁE PIERSI ALE INACZEJ BOLĄ NIE TAK JAK NA OKRES - UDERZENIA GORĄCA I LEKKIE OSŁABIENIE - SPÓŹNIA SIĘ MIESIĄCZKA Z MĘŻEM KOCHAŁAM SIĘ 20 DNIA I SKOŃCZYŁ WE MNIE :-) MYŚLICIE ŻE JEST MOŻLIWE ŻEBY SIĘ UDAŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimisiaa
Cześć dziewczyny,ja też mam problem,proszę poradźcie mi,bo już z nerwów nie wytrzymuje.. Ostatnią miesiączkę miałam 27listopada, cykl 28 dni,więc spóźnia się już 13 dni. Z chłopakiem współżyłam 15.12 i 25.12 no i 31.12 xd W obawie o ciążę zrobiłam test ciążowy z apteki-wyszedł negatywny, dziś wykonałam test beta hcg i otrzymany wynik to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Hejka. Podam wam nowe newsy - dziś jest 31 dzień i nadal brak okresu prawie jestem pewna że się udało :-). Napewno napiszę wam wynik :-) Test zrobię w piątek o ile wytrzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Czekam - trzymam kciuki oby to byla ciaza. A jak tam temperatura? Jakies bole masz itd? :) A ja juz zglupialam do reszty :/ plamienia mam mniejsze od czasu do czasu i to po wysilku sluz taki jakby bezowy... no i okropny bol glowy wieczorami a tempka dzisiaj podniosla mi sie znowu ( sprawdzam w pochwie ) i jest 36,9. Mam obawy przed testowaniem a z drugiej strony chcialabym wiedziec juz. Niestety musze poczekac jeszcze pare dni. Narazie staram sie nie przemeczac organizmu. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek678
Ja zaczęłam się starać 3 cykle temu :) Dni płodne wyznaczam sobie afrodytą. Mam nadzieję że uda mi się szybko zaciążyć. Póki co to mój 28 dzień cyklu a zazwyczaj mam 32 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekalska25
Witam kobietki! Właśnie dziś byłam u gina bo dziś jest 42 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu przy cyklach 28 - 35 dni. Zaraz na dzień dobry jak to usłyszał wypisał mi skierowanie na HCG. I teraz mam stresa dopiero. Cały czas chciałam być w ciąży ale teraz trochę się boję jak to będzie jak wynik badania wskaże że fasolka rośnie we mnie. Dopiero jutro idę pobrać krew a wyniki będe miała w czwartek. Chyba oszaleje do czwartku w tej niepewności. Mozecie podać mi wartości HCG oznaczające że jest się w ciąży. Z góry dzięki za porady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubek678 - powodzenia :) masz jakies objawy nadchodzacej @ ? Czekalska25 - o wartosci mozesz poprosic w laboratorium, mozliwe ze juz przy wynikach bedziesz miala podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubek678 - powodzenia :) masz jakies objawy nadchodzacej @ ? Czekalska25 - o wartosci mozesz poprosic w laboratorium, mozliwe ze juz przy wynikach bedziesz miala podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekalska25
Mimimoo a jest możliwość taka że skoro 2 testy płytkowe stwierdzały brak ciązy to i z HCG wyjdzie też że nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
hejka dziewczyny- widzę że czekacie tak jak ja. Ja w czwartek robię test. Strasznie boli mnie ostatnio głowa, temp bez zmian 37,5 brak okresu troszkę boli brzuszek. Smutno byłoby mi jak okaże się że nie ma fasolki - pozdrawiam i piszcie jakie macie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jak tam dziewczyny?? migotko? dori? co u Was? u nas w porządku, Ksawi robi postępy, już ładnie stoi przy meblach :) mało tego nawet próbuje się puszczać, taki cwany jest :) dzieci bardzo szybko się uczą.. 4 ząbek wyszedł i tak leci. a ja już BEZ gipsu :D jaka ulga heh ale jeszcze kule w domu są, bo nie mogę obciążać nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki00025
Czekalska25 nie znam się na wartościach, daj znać jak Ci wyszła beta, Ja zastanawiam się czy iść na bete, dziś mam 28 dc przy cyklach 33-35, robiłam 3 testy ;p bo nie potrafię się powstrzymać i wyszły negatywne, ale mam cichą nadzieję że fasoleczka będzie ;( jak myślicie ?? jest to możliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) natka, właściwie chyba wypadałoby założyć nowy topik :), coraz bardziej się do tego przekonuje ;), tylko chyba na ciąża, wychowanie itp...co? noga bez gipsu jeszcze pobolewa? Ksawi już stoi, ładnie :) U nas ok, wczoraj pisałam ale mi posta wcięło ;). Albercik powoli zaczyna się w głos śmiać, dziś ma równe 3 miesiące :). A noce właściwie, tak jak wcześniej, dziś spał od 22 do 5, a później pobudki co 2 h na jedzenie. Już coś mogę przy zrobić w domu, poleży sobie dłużej na łóżku, na macie albo w leżaczku. także jest już lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko, no mi też się właśnie wydaje że chyba jednak trzeba założyć nowy topik, tam na tym forum co pisałaś :) a ja tak tylko nazwę podałam :p trzeba nad nią pomyśleć... noga trochę boli, ale lekarz mówił, że jeszcze tak może być więc się nie martwię :) A Ksawi już stoi twardo, teraz nic tylko by stał przy wersalce czy meblach i radość na całą buzię :P już 3 miesiące ma Albercik, ale ten czas leci i niech się śmieje, na zdrowie dla szkraba :D no teraz jak mu się wszystko unormowało i sam też poleży to na pewno masz więcej czasu dla siebie i na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamczekam
Zrobiłam dzisiaj test - niestety wyszło że nie jestem w ciąży - 2 godziny później dostałam okres :-(((( Popłakałam się strasznie - straciłąm całą nadzieję. Strasznie pragnęłam tego dziecka - myślałam że nam może się udało. Mąż nie wie że tak pragnę drugiego dzidziusia jak chce zacząć z nim temat od razu ucina i mówi że zobaczymy. Nie chce o tym gadać- może wy mi doradzicie jak go przekonać żebyśmy intensywnie zaczęli się starać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Czekam - ja mogę Ci doradzić jedynie cierpliwości, wiem nie jest łatwo, ale ja miałam podobnie... Może na jakiś czas daj spokój, nie przypominaj mu o tym a jak będzie gotów to na pewno sam powie, możesz też powiedzieć jak bardzo chciałabyś mieć drugie dziecko i że chciałabyś wiedzieć co on o tym sądzi bo liczysz się z jego zdaniem... Życzę powodzenia w rozmowie z mężem i w staraniach nad ciążą :) A ja... nadal nie mam @ ale za to mam zgagę, czasami odczuwam bóle podbrzusza, sutki mnie troszkę pobolewają najbardziej przy dotyku i temp trzyma się na tym samym poziomie, pojutrze mam zamiar zrobić test :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... u nas ok ... czasu brak !! Natka, Migotka jestem za... zalozcie topik ja was znajde,albo emaila wyslijcie. Ja chwilowo bede miec jeszczw mniej czasu bo M od wczoraj przeziebiony a synus od dzis rana, wlasnie od pediatry wrocilismy! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc trzeba pomyśleć nad nazwą nowego topiku i do dzieła :p jakieś propozycje? dori, wyślemy Ci jak już będzie, a tymczasem kurujcie się kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) dorcia, jak wasze zdrowie? natka, no z tym odpoczynkiem przy małym, to bym jeszcze nie przesadzała ;). muszę być w zasięgu jego wzroku, co jakiś czas pozabawiać, ale mogę już coś w domu zrobić. także jest o niebo lżej, bo zwariowałabym jakby nadal trzeba go było taskać na rękach większość dnia :O. a ja u wa zdrówku, po chorobie nie ma śladu? U nas ok, fajna zimna się zrobiła :). W sobotę dostałam jakiegoś krwawienia, a jestem w połowie cyklu, jakby znów okres :O, na szczęście nic mnie nie boli, może się po prostu cykl stabilizuje po porodzie, oby. Co do topiku, to jakoś nie mam pomysłu, ale może coś w tym tygodniu wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) migotko, u nas już śladu nie ma po chorobie :) tylko mały grymasił trochę ale już wiem dlaczego :) dzisiaj wyczułam 2 ząbka na górze :) także mamy już 4 :) co do krwawienia to tak jak mówisz, wszystko się stabilizuje więc wydaje mi się że nie ma się czym martwić :) u nas też zima piękna :D tylko ślisko na drogach :O jak dzisiaj będzie pogoda ładna to idziemy na sanki :) też myślę nad nowym topikiem ale nie wychodzi heh dori, co u Was? zdrowiejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Natka, gratuluje 4 zabka. Super, ze zdrowi jestescie :) . A jak Twoja noga? Tez w pozadku? Juz stoi samKsawcio? Pieknie, brawo. Ale tzn, ze sam wstaje juz ? Czy go sami stawiacie obok mebli? Migotka, iminal u was "magiczny czas" . Rosnie juz chlopak :) :) U nas choro...coprawda M juz prawie zdrowy. Ale maly w piatek po wizycie u pediatry marudzil juz caly dzien, sobota goraczka 37,5 st. I tez nieciekawy humor. Niedziela i poniedz juz naszczescie bez goraczki ale za to wiecej kaszlu ktory nie pozwalal spokojnie spac w nocy. Natka, pytalas co Leo potrafi? A wiec juz od mies potrafi sam sie polozyc usiasc, polozyc...nie stoi ale za to swietnie kleczy przy czym tylko sie da. Ustawia sie do raczkowania ale chyba nie potrafi uwiezyc, ze da rade i pac na brzuch i sie czolga. Przemieszcza sie super na siedzaco. Z zabaw...zrobiladnie brawo ... ostatnio hitem jest, czesanie sam sie czesze i nnawet mu to wychodzi trafia szczotka w glowe hahahaha. Potrafi pic sok rureczka. ... zabawkami od12 mies bawi sie jak nalezy ( np uklada krazkowa piramide) .... chce sam jesc lyzeczka z miseczki....no nie wiem co jeszcze ale duzo takich rzeczy... uwielbia ogladac i czytac ksiazki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Natka, gratuluje 4 zabka. Super, ze zdrowi jestescie :) . A jak Twoja noga? Tez w pozadku? Juz stoi samKsawcio? Pieknie, brawo. Ale tzn, ze sam wstaje juz ? Czy go sami stawiacie obok mebli? Migotka, iminal u was "magiczny czas" . Rosnie juz chlopak :) :) U nas choro...coprawda M juz prawie zdrowy. Ale maly w piatek po wizycie u pediatry marudzil juz caly dzien, sobota goraczka 37,5 st. I tez nieciekawy humor. Niedziela i poniedz juz naszczescie bez goraczki ale za to wiecej kaszlu ktory nie pozwalal spokojnie spac w nocy. Natka, pytalas co Leo potrafi? A wiec juz od mies potrafi sam sie polozyc usiasc, polozyc...nie stoi ale za to swietnie kleczy przy czym tylko sie da. Ustawia sie do raczkowania ale chyba nie potrafi uwiezyc, ze da rade i pac na brzuch i sie czolga. Przemieszcza sie super na siedzaco. Z zabaw...zrobiladnie brawo ... ostatnio hitem jest, czesanie sam sie czesze i nnawet mu to wychodzi trafia szczotka w glowe hahahaha. Potrafi pic sok rureczka. ... zabawkami od12 mies bawi sie jak nalezy ( np uklada krazkowa piramide) .... chce sam jesc lyzeczka z miseczki....no nie wiem co jeszcze ale duzo takich rzeczy... uwielbia ogladac i czytac ksiazki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori, noga już nie boli :) ale jeszcze jej nie przemęczam zbytnio i staram się uważać :) Ksawi sam już stoi, koło mebli trzeba go postawić, tylko przy meblach w salonie sam potrafi bo złapie się klamki, podciągnie i już na nogach, no i w łóżeczku też potrafi sam :) a Wy też robicie postępy :D powoli a do przodu i wszystko się uda :P tylko żeby pysiowi przeszło bo męczy się malutki :( no to już samodzielny jak potrafi sam się uczesać :D super!! teraz dzieci szybko łapią wszystko :D nim się obejrzymy to będą chodzić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxkinga
witam moze wy mi pomozecie dziewczeta a staaram sie odziecko cykle mam 28 dni wspulzylam w wni plodne czyli okres doatalam 23 grudnia 2012 a wspulzylam 1,2,3,4,5, stycznia i niewiem czy mi sie udalo czy nie badanie z krwi robilam wczoraj a dzis mialam wyni i bylnegatywny czy czasem nie zawczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ale tu cisza? co tam słychać?? ja myślę nad nazwą topiku... hmm... nie wiem może "nam się udało- mamy 2012"? ciężko wymyślić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ale tu cisza? co tam słychać?? ja myślę nad nazwą topiku... hmm... nie wiem może "nam się udało- mamy 2012"? ciężko wymyślić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! :) Dziewczyny ale wasz chłopaki już dużo potrafią :) dorcia, już powoli planujecie 1 urodziny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×