Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

wiesz moze sama od siebie nie bede sie łudzila ale cos w srodku mi podpowiada a moze teraz sie uda. Dla mnie nie czekanie czy zajde w ciaze jest najgorsze tylko to ze łudze sie ze w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szczerze t omam juz to gdzies czy chce bo juz mi pomalu zaczyna sie odechciewac. Przytulamy sie jak zawsze bez wzgledu czy to dni plodne owu czy nie plodne. Ja mu powiedzialam ze ja bym chciala teraz a on pozniej tylko ja znam siebie i pozniej juz raczej nie bede chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie jest tak ze on w pieluchach siedzi. On caly dzien jest poza domem jak nie w pracy to w garazu bo lubi robic auta wiec ja siedze z mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eviki jeszzce nie ma :?...na 17 mila isc do gina. Ale mnnie syski bola szok :(:(, zank ze trzeba sie za dzidzie brac , ale jakos mi sie odechciewa przy takim bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej evika! Nie denerwuj się, nie ma czym, teraz Ci nie można...Miałaś pecha, ale może to i lepiej, bo jeszcze może nieco za wcześniej żeby lekarz stwierdził na 100 proc. ciążę.... Spokojnie, jesteśmy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Wpadam sie przywitac kobietki;-) ciekawa jestem co tam u eviki? Jak na razie dobrze sie czuje,tylko spiaca jestem i szybciej zmeczona niz zwykle.Pani doktor kazala mi sie zglosic za jakies 2 tyg.moze juz wtedy bedzie widac bicie serduszka. Dziewczyny kiedy moga sie juz pojawic nudnosci,z pierwszej ciazy pamietam tylko nudnosci,ale nie wymiotowalam.Pamietam tez ,ze strasznie palila mnie zgaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
ciaza-Sama nie wiem 3 lub 4. evika-no to ja bym sie tez wkurzyla-czlowiek sie nastawia psychicznie na wizyte,czeka na nia cierpliwie a potem mowia tobie ,ze dzisiaj nie da rady,no szlag by mnie trafil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
ciaza ,co spokojnie-jeszcze za wczesnie na mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika spokojnie a ciaze mozna i w pon potwierdzic nie denerwuj sie tylko ciesz swoim stanem::) amoze mi w 1 ciazy w 8 tyg a w 2 w 6 i kilka dni tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
dzieki monia,z tego co czytalam ,to nudnosci moga pojawic sie w 6 tyg,ale przeciez kazdy organizm jest inny i licze,ze nie przyjda za szybko.Moj syn ma juz 12 lat wiec to bylo tak dawno temu aby porownac,do tego z nim bardzo pozno odkrylam,ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×