Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

w samolocie nic nie bedzie :D nie ma takiej opcji :D :D a pozatym maz pierwszy raz bedzie lecial i tak panikuje :P:D :Di wypytuje mnie jak to jest :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika nie martw sie macica sie powieksza i bedzie cie jeszcze bolał wiem nie fajne to jest ale niestety musi byc jutro idziesz do gina??? To on lub ona ci wszystko powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Witajcie dziewczynki, evika gratuluje!! jestem na nogach od 4 rano,w ciagu dnia mialam kryzys ale mi przeszlo.Nie wiem jak dlugo pociagne na te zmiany,no i oby mdlosci przyszly jak najpozniej:-))) Moja szefowa powiedziala dzisiaj ,ze zostaje ,czyli ze umowe dostane na stale albo znowu na czas okreslony,to juz obojetne.Ta sprawa z praca bardzo mnie niepokoi:-( Pozdrawiam Was :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia pewno po poniedzialku :P:P albo pozniej :P:P:P chyba ze tam gdzies bede miala dostep do neta to wam moge cos skliknac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Ja to dzisiaj jakas zolza jestem,normalnie wszystko mnie irytuje,cos jak pms przed @;-) Poza tym caly czas czuje w srodu,ze cos tam sie dzieje,mam tez takie dziwne drgania od czasu do czasu,to podobno na poczatku ciazy normalne.No ipiersi bola bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoze mi po 1 ciazy dopiero kolezanki powiedzialy ze bylam wredna suka ale wtedy nic nie mowily bo w ciazy bylam heh takze witam w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Troche boje sie tych wszystkich zmian ,jak bedziemy tyly,jak nasze nastroje beda sie zmienialy.A najbardziej boje sie ,czy maluszek bedzie zdrowy-marzy mi sie coreczka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Monia , ja tam w pracy staram sie byc mila,siedze na kasie wiec zeby musze suszyc,za to w domu odreagowac musze.Poza tym musze sie jak najdluzej kryc,ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoze wiem o czym mowisz. Nie martw sie i teraz nie musiszo wszystkim mowic a pozniej to juz sami zobacza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika weszlam z ciekawosci czy Ci sie udalo i jednak tak to WIELKIE GRATULACJE!!!!! odpoczywaj i uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
evika, badz dobrej mysli,wiem ze latwo powiedziec-ja zanim zrobilam test tez fiksowalam. Pojdziesz do lekarza i wszystko sie wyjasni-zycze aby to bylo oczywiscie pozytywnie dla Ciebie:-)))))Z tego co pisalac to ostatnia @ mialas 9.08,ja 14 .08-wiec na usg raczej nic nie bedzie widac ,ale badanie krwi lub moczu pokaze juz na 100procent. Zaraz tez sie wybieram pod prysznic i chyba do lozeczka spylam.Pozdrawiam Was cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Monia,dobrze ze juz chlodno jest i wpracy chodzimy w polarach a nie w koszulkach.Piersi mi tak przybraly,ze babsztyle by sie zaraz polapaly;-) No chyba ,ze puszcze pare razy pawia na kasie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
No i powiedzcie mi ,jak ja mam zyc bez kawy? Czy ktoras z zafasolkowanych pije kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Evika,ja tez pije,ale to podobnoe nie jest zdrowe dla dziecka.Mam niedocisnienie i rano bez kawy nie funkcjonuje,jak moj syn z samego rana wstaje i nadaje jak bbs,to zawsze blagam go aby dal mi czas na obudzenie sie ,czyli wypicie kawy.On potem zaczyna sie droczyc,jak to obudzic sie i mowi,ze przeciez Ty juz chodzisz.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
O wesolo to ja mam z nim.Zastanawiam sie tylko jaka bedzie jego reakcja na rodzenstwo,czy sie ucieszy ,czy zacznie bunkrowac swoj pokoj i pakowac swoje najlepsze zabawki:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Kiedys jak rozmawialismy ,to moj syn stwierdzil,ze jezeli w ogole ,to lepiej niech bedzie siostra,bo nie bedzie ruszala jego zabawek,wtedy sobie pomyslalam dziecko,o ile sie mamusia zdecyduje na dzidzie lub przypadkiem wpadnie,to Ty ju bedziesz gumki w aptece kupowal anie myslal o zabawkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w sumie przez cala ciazze pilam kawe tylko 1:( i słaba:( tylko na taka mi lekarz pozwolił ale to dlatego ze z raza miewam silne bole głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika Kochana nie bedzie mi razniej bo bede sie dolowala dalej,a samo to ze obiecalam sobie ze nie popatrze na forum ale kusi mnie bo nudzi mi sie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie boje, rzestal na kilka dni i znowu :( i przewaznie wieczorem :( a nic pozyjemy zobaczymy , wroce z urlopu i bede dzilac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×