Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość amoze
evika , przesylam pozytywne wibracje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
monia,i tez sie marzy corka,na co mialas apetyty jak bylas w ciazy?bo podobno na syna inaczej i na corke inaczej.No i podobno z corka kobieta brzydnie w ciazy,jak to bylo u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoze podobno z medycznego punku widzenia mdłości są właśnie możliwe dopiero od 6 tygodnia, ja się tego trzymam ;), ale wiesz jak masz taką rewolucję hormonalną i w ogóle na początku ciąży, to kobieta jest na wszystko bardziej wrażliwa i może Ci coś zaszkodziło po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
w 1 ciazy podobno bardzo ladnie wygladalam,mialam potezny brzuch ,to pamietam dokladnie116cm.a przed ciaza wazylam 49kg:-) No i wcinalam na potege kwasne,a ze mialam straszna zgage ,to kupowalam przykladowo -mandarynki,pomarancze,ogorki konserwowe i do tego paczke reni:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh u mnie 1 byl syn i kwasnego nie moglam na poczatku a wymiotowalam tak do 3 razy dziennie przez dwa tygodnie non stop a w drugiej ciazy z corka na poczatku od słodkiego mnie odrzucilo i zbrzydlam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika ja to swojemu chcialam jakbym byla w ciazy zrobic dobra kolacje postawic na stole swiece posilek i kolo talerza tescik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza juz nie bede wrozyla tylko trzymam kciuki a swoja droga to coraz mniej nas czeka na 2 kreseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza to nie czekaj na @ dajcie sobie do konca roku na luz a od stycznia sie starajcie bez gum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to ja nie mowie ze macie sie wstrzymac tylko przytulac sie tak oooo i moze wtedy sie uda(mam nadzieje) a jak sie nei uda (oby nie) to wtedy tak konkretnie od stycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie ma co sie zalamywac czy martwic co ma byc to i tak bedzie wiec tylko na darmo sie bedziemy stresowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pewnie tak ale ty i kilka staraczek juz sie nie musicie tym martwic, a ja sobie odpuszczam za tydzien mam dwa latka mojej corci za 2 tyg 30 ur mojej siostry narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zapomnijjj dla mnie to masz juz 50 cm brzuch przed soba:P oczywiscie bedzie jak chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×