Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hejka laseczki jest tu jeszcze ktos??u mnie sie dzis troche zmienilo dostalam okres to juz wiem ze te masakryczny ilosci sluzu swiadczyly o okresie narazie sie rozkreca bo mam tylko brazowe plamienie ale jutro sie rozkreci juz i pojde do gina i opowiem mu moja sytuacje i zobaczymy co poradzi a u was pozmienialo sie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Eivka nie musi ci byc przykro bo skoro i tak mialam testy negatywne to chcialam zeby jak najszybciej ten okres przylazl dostalam dzisiaj okres jutro jestem zapisana do gina i zoabczy co mi poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak 5, to jeszcze mdłości przed Tobą :D Nie chce na razie mówić o pomysłach ;). To co jakaś kolacja powitalna na powitanie męża się szykuje? :). Często wyjeżdża? Mój wyjeżdżał służobowo i to bardzo daleko przed ślubem, na szczęście po ślubie już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja juz wrocilam od gina i tak sluz byl sluzem przed okresowym okres dopiero sie rozkreca przepisal mi luteine i kazal brac od 14 dc do 25 dodatkowo od 14 dc co jakies 2-3 dni mam robic test owulacyjny a moj ma isc na badanie nasiania bo musi byc pewny ze z jego nasieniem jest wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mi sie okres rozkreci to bedzie kilka dni abstyneci i wtedy pojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powarznych staran bylo 3 miesiace a wczesniej to bylo bez zabezpieczenia do konca ale wtedy nie przygladalismy do tego wagi a gin patrzac na moje wyniki opis operacji wlasnie stwierdzil zeby najpierw moj poszedl sie zbadac zeby mial pewnosc co zrobic ze mna ja mam za malo progesteronu czy jakos tak dobra dziewczynki ja lece do sklepu na zakupy bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Wpadam sie na chwilke przywitac dziewczynki.;-) Zaraz jade do pracy na wieczorna zmiane i pozno wroce.Dzis spalam prawie do 11ej:-))Oczywiscie wstalam przed 6 wyszykowac syna do szkoly i potem sie jeszcze leglam,telefon napitalal,do drzwi ktos sie dobijal a ja tylka nie ruszylam;-) Potem male sprzatanko,pranie ,gotowanie i tak czas zlecial. Caly czas przezywam ta moja umowa o prace i jak dlugo uda mi sie ukryc ,ze jestem w ciazy... Poza tym powoli oswajam sie z mysla ,ze jestem w ciazy.Bo jak zrobilam test ,to wierzyc nie chcialam. Zycze Wam milego dnia i dbajcie o siebie kobitki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
evika ,chyba lepiej jak podpiszesz kontrakt i potem z czasem mozesz powiedziec-przeciez do konca wrzesnia malo dni zostalo,a potem mozesz powiedziec,ze w momencie podpisywania umowy nie mialas pojecia o ciazy. Z tego co widze ,to energia Cie rozpiera kobieto-no i dobrze. Ja zaraz jade do pracy i tak na pelnych obrotach do 22ej;-( Jutro tez mam wieczorna zmiane.Ale szczerze bym chyba zbzikowala jak bym musiala w domu siedziec-tego tez sie boje. Sciskam i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a kiedy byś zaczynała pracę? No jakby na to nie patrzeć, to jednak jest wrabianie pracodawcy...Ja znając swoją sprawiedliwość pewnie bym się przyznała, z tym we wczesniej ciąży jakiej jesteś, to chyba nawet nie jest wskazane jeszcze mówić, no ale chyba bym, nie mogła podpisać umowy. A tę pracę masz przez ogłoszenie, czy jakoś bardziej znasz tych ludzi, duże to będzie? A w ogóle można być fizjoterapeutą w ciąży, nie ma przeciwwskazań? Bo to jednak dość ciężka praca jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki wlasnie sie obudzilam :) to znaczy spalam od 13 he he i gotuje obiadej dla mezusia mojego kochanego bo o 17 przychodzi z pracy a dzis serwuje kalafiorek :) jak ma ktoras ochote to zapraszam he he he fajnie ze jestescie :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika czuje sie dosc w miare caly dzien mnie dzisiaj muli ale nie wymiotuje jeszcze chociaz nie malo brakuje a ty jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika mi.n nasz rynek pracy jest taki chory, bo pracodawcy oszukują pracowników, a pracownicy pracodawców...Jeśli by była możliwość żebyś przez okres ciąży mogła tam robić, co innego, to super :). Jesli chodzi o kasę, to rozumiem...A do Twoich czy męża rodziców byście musieli się przeprowadzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) u mnie dziś 5 dzień po owu dopiero... ale już popołudnie więc zaraz będzie sobota potem niedziela i mam nadzieje jak najdłużej wytrzymać (postanowiłam jak Wam mówiłam jak najdłużej) ale jak czytam Wasze posty a szczególnie takiej jednej przeszczęśliwej ..eviki :-) to aż mi się chce zobaczyć te 2 kreski :-) no coż, jestem bardzo niecierpliwa i tak Wam tu gitarę zawracam tym moim czekaniem... a może w 8 dniu już by było coś widac....hihihhi-straszna jestem...wiem.. :-) ;-) pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablnka ciaza czy... ma racje nie ma sensu robic wczesnie bo widzisz evice dopiero wykazalo w 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dzięki :-) nie ważę się :-) macie 100 % racji :-) skonam chyba z nerwowego oczekiwania, ale poczekam :-) bo faktycznie jak zrobię i będzie jedna, to fest załamka .. dobra :-) poczekam towarzyszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!!!! Jestem jestem tylko w sumie nie wiem co mam juz pisac. Dzien minal spookojnie bylam dzis u kolezanki (tej co wczoraj) i poplotkowalysmy troche a pozniej do domu obiad mala polozyc spac i teraz niedawno wstala. Nic nudyyyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×