Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

czytalam dzis forum tez na kafeterii o tym kktorej dziewczynie udala sie inseminacja nie miesci mi sie w glowie ze mozna nawet 8 razy podchodzic do zabiegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop pewnei tak. A kkiedy ty masz dni plodne lub owu?? Bede was dzielnie wspierala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale ciezko mi jest zapamietac cos co czyalam heh dziwnie brzmi ale tak jest. Dobra niech bedzie ze to wpadka byla tylko niech wyrosnie owoc z tego:D 28 juz niedlugo wiec dlugo nie bedziesz czekala. A ja mmam impreze 2 paźdz. a 4 @ ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie lubie drinka czy dwa wypic :D wiecej nie moge raczej tez nie chce bo mala sie trzeba zajac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciazone kobitki co nic nie piszecie??? Jak wasze samopoczucie i jak sie czujecie jako przyszle mamy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka1986
A no ja kobitki dolacze do tematu i czekam z niecierpliwoscia na to zebym mogla zrobic sobie test gdyz tak jakos sie dziwnie czuje, podbrzusze mnie strasznie boli spac co chwile bym spala, podwyzszona temp. ale test zrobilam i wyszedgl neg. ale to troche za wczesnie bylo, ale ja juz sie nie moge doczekac, kurcze moze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka1986
wedlug 28 dni to 20 ale w sumie nigdy nie mam normalnie a wedlug ostatniego cyklu to 25 wiec w sumie nie wiem wedlug ktorej daty mam zrobic sobie ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszecie o tym, że się nudzicie :-)...pocieszcie się, ze ja się nudzę za Was wszystkie..nie pracuję i dopiero od listopada mam pracę, już mija 6 tydzień mojego siedzenia w domu z mężem i jego popsutą nogą :-)zrobię test dzień przed oczekiwaną :-) myślicie, że ok? czyli 24.09 :-) dosłownie za chwilkę :-) :-)no magia świąt z tym czekaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, no to niezły roczek przyszły Ci się szykuje pełen emocji, dziecko, ślub i pewnie masę innych, bo to tak jest, jak się dzieje, to się dzieje :) Ja ostatnie 2 lata miałam wolniejsze, a czuję, że też się szykuje przyspieszenie tempa i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×