Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

evika nop to nie mow a jutro u lekarza wszystko bedzie jak najlepiej zaobaczysz a zgaga to nic zlego tylko denerwuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie mozesz sie caly czas cieszyc mi to nie przeszkadzzza dobrze ze niektorym z nas sie tak poszczescilo:D ah te emocje w krotce opadna wiec ciesz sie ile mozesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny evika gratulacje drugiej pieknej kreseczki, oby Twoje fluidki dotarły do nas :-), ja już niedługo się przekoanm,,,jeszcze trochę.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Dziewczeta!!!!!!!!! Jest ktos??? Nio tak jak Doroty nie ma to juz nikt nie napisze:D Jak wasze samopoczucia po weekendzie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie stresuj sie nic takiego nie bedzie strasznego:D u mnie w sumie nic powinnam miec jutro owu a nie mam ani s,zu plodnego ani nie plodnego:( i nie wiem co z tym fantem zrobic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie pewnie powie zebys brala nospe bo tak ma byc. Sprawdzalam gleboko ale jak na dzien przed owu to bardzo malo i bialy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ! Pozmienialo sie cos?? moze ktoras z was zaciazyla?? Ja nie wiem co mam robic bo okresu nie mialam tylko lekkie plamienie w czwartek dostalam i myslam ze sie rozkreci ale nie przeciwnie juz sie konczy i nie wiem czy isc z tym do gina czy nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mnie to dziwi ze po luteinie byly tylko plamienia mam nadzieje ze mnie przyjma bo moj gin tylko w piatki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znow by wychodzilo ze ten cykl bedzie dluzszy niz popszedni:( ona jak cie twoja gin nie przyjmie to idz gdzies indziej i opowiedz co i jak moze akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach tez tego nie nawidze. Naszczescie teraz chodze prywatnie i nie mam problemu ze musze czekac. Caly czas proboj moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tez nad tym myslałam tylko ze jak moj M nie chce teraz dziecka to ja tak sobie siebie obserwuje (ludze sie ze wpadniemy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje caly czas i nic a jakis lekarz inny przyjmuje od 8 dzisiaj wiec ktos powinien byc w rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy jeszcze z tym moim na badania dzisiaj wie ktoras z was moze jak to odbywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no poczekam do piatku i pojde do tego mojego on zna cala sprawe juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×