Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to dobrze ze idziesz na kontrole i gin powie co jest ewentualnie nie tak z tego co mi wiadomo to moga byc 2 cykle bezowulacyjne w roku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...no wlasnie czytalam o tym ze 2 cykle bezowulacyjne nie swiadcza o niczym zlym i sa calkiem normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci ze nei łatwo jest sobie tak przegadac ze to norma a ty myslisz inaczej. Ja tez zaczynam podejrzewac ze mam cykle bez owu chociaz ja mierze sobie temp i widze ze narazie nie ma skoku:/ U ciebie tez bedzie wszystko git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak norma norma a kazdy organizm jest inny ...jak komus powiem ze mnie w polowie cyklu na prawdopodobnie owulacje bola piersi to sie bardzo dziwia i nigdy o czyms takim nie slyszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jak je np dodkne do taki bol jakby cale posiniaczone byly no i sa takie okraglutkie:D :D ale tak zawsze na owul. milam :D tyle ze sluzu cos braka ale moze jeszcze bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja tez nie slyszałam o tym zeby piersi bolały w połowie cyklu i przed @ mi w sumie ani przed owu nic nie jest ani przed@ Pewnei lekarz cie zbada i moze da skierowanie na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to nic zlego ze tak mam ale oczywiscie zapytam lekarza. Zastanawiam sie nad lista pytan :D zeby czegos nie pominac tak to jest im wiecej sie wie tym wiecej jest pytan:P. Mam nadzieje ze ten gin okaze sie "normalny" i moje pytania nie okaze sie problemem dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie wszystko dobrze a lekarz odpowie na wszystkie nurtujace cie pytania i nie bedzie mial z tym zadnego nawet najmniejszego kłopotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...mam nadzieje, prawde mowiac jeszcze nie kozystalm z uslug lekarskich w wien ale mam nadzieje ze sa lepsi niz ci w pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na lekarzach ja tu w pl chodze prywatnie i ten lekarz to dla mnie jest mistrz ginekologii i położnictwa dr. trawniczek jak bedziesz miala ochote to wpisz w googlach i poczytaj sobie o nim. Jest drogi ale o swoje pacjentki dba jak malo ktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe a wlasnie przeczytalam ze najlepszy czas na ciaze to wiek 18-28 lat gdyz wtedy jest najwiecej cykli owulacyjnych w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota nie gadaj glupot mozesz miec dzieci tylko na jakis czas przstan o tym myslec i odpusc sobie bo moze to w teojej psychice siedzi i dlatego jeszcze nie zaciazylas:( bedzie dobrze zobaczysz jeszcze nie jedno urodzzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ....juz nie bede gaca:P ale mam takie mysli ze...zwlaszca ze znowu sie z mezem "pozarlam" i nadal bol piersi i lekko brzucha jak na @ a sluz nada ledwo, ledwo i to napewno nie jest owulacyjny. Jest go bardzo bardzo malo i jest b. lepki wogole ten cykl bardzo suchy jest...wrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moge byc w ciazy
moj najkrotszy cykl to 33 dni a najdluzszy to 44 ostatni moj cykl trwal 36 dni znalazlam fajna stronke i tam mi obliczyli ze @ powinnam dostac 16 tego miesaca!! :D a na innej stronie mi obliczyli ze jestem 4-6 tygodniu ciąży :D :D :D obecnie to jest moj 41 dc i jak myslicie mozna wierzyc takim obliczenia?? czy jest szansa z jestem w ciąży?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy. moge byc...wg mnie jest szansa ze jestes w ciazy pod warunkiem ze wogole wspolzylas z facetem :P po nic o tym nie piszesz:D:D . Skoro najkr 33 a najdl 44 dzis masz41dc jest szansa, poczekaj jeszcze kilka dni i jka nie dostaniesz @ zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia---> Poczytałam, to co wcześniej pisałaś...Na prawdę musisz postarać się tak mocno o tym nie pisać, jakoś wyluzować :). Ja na Twoim miejscu podesłała bym mężowi linki z tym, że rok starań to norma u zdrowych par ;), do tego starania to z tego co czytałam, to są jak 4, 5 razy w płodne, a mniej to się nie liczy ;). Obie mamy podobne sytuacje, więc dokładnie wiem, co przeżywasz...ja też niby wiem, że raz, czy dwa w płodne, to bywa za mało żeby zajść, ale i tak myślałam, że możliwe że się udało...szczególnie jak ostatnio aż tydzień mi się opóźniał, naiwne to ale byłam prawie pewna, że to ciąża...No a teraz ta infekcja, ale jest szansa, ze w grudniu będziemy mogli się strać na poważnie...Też mam czasem myśli, że może jest coś nie tak, ale czasem to ciężko jest nawet zbadać, dowiedzieć się bez szeregu badań...no i niestety jestem tuż przed 30, płodność powoli spada, ale za to chociaż czuję się gotowa na dziecko. Trzeba spojrzeć na to z drugiej strony i widzę pozytywy :), że nie zaszłam tak od razu w lipcu. Spokojnie wybrałam sobie folik, do grudnia porobię sobie badania, spokojnie skończę rok na studiach ;), no i przede wszystkim dopiero czuję, że zaczynam być naprawdę gotowa na dziecko :). Także dorcia luzik, uda nam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam dodać ;). Dorcia ja bym Ci jednak radziła małe wyliczanie, kochania się w płodne...Też tak wcześniej myślałam, a po co planować, wyliczać, tylko że to właśnie czasem wychodzi przy czymś takim raz, czy dwa w płodne...Po prostu w necie choćby na net mama sobie zobaczyć, jak to mniej więcej w cyklu wypada, zapewne wiesz o tym bardzo dobrze, ale chyba nie zaszkodzi spróbować tak, jeśli jeszcze nie próbowałaś :). Jeśli dostanę w grudniu zielone światło, że mogę się starać, to zamierzam zacząć tuż po okresie, no i strać co dwa dni nawet po owulce...Teraz miałam w sobotę owulkę, bo miałam krwawienie i czułam ten akurat mały charakterystyczny ból, więc okres za 2 tyg. w sobotę jakoś powinien być... A Ty też nie kracz o tym braku owulki! ;), bo przecież nie możesz tego stwierdzić sama, w każdym razie bardzo ciężko, to stwierdzić ;). Pójdziesz do lekarza, zrobisz jakieś wstępne badania i się uspokoisz, gwarantuje Ci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Migotka witam...wiesz moj maz nie chce nawet slyszec o wyliczaniu i planowaniu mowi ze to w niczym nie pomaga i nie ma co sobie do glowy dobierac...przeciez mamy czas nic i nikt nas nie goni. Na poczatku niby wyliczalam dni plodne mialm super 31 cykle owulacje okolo 15,16 ale pech chcial ze maz wtedy tez dostawal rozliczenie z pracy i zawsze wtedy byl zly :D a ja nie chcilam go zmuszac do sexiku:P. Kolejna rzecz od 2 mies mam rowalone cykle 29 i ostatni 34 wiec nawet nie licze bo nie wiem kiedy @ dostane. Pozatym maz woli zebym najpierw zrobila jakies badania ogolne bo dawno nic nie robilam i wtedy intensywniej zabierac sie do dzidzi. Dzis ogladalam moj kalendarz w ktorym zapisuje @ i przytulanki okazalo sie ze z 5 mies bez zabezpieczenia tylko pazdziernik jest mies w ktorym moglabym zafasolkowac, reszta to naciagana bardzo :) Tak naprawde to nie wiem co myslec...dlaczego tak nagle mi sie te cykle pomieszaly ten brak owul w zeszlym mies b. skapy @ ten mies nie jest lepszy...tez nie wiem czy wogole byla owul bo b. slucho caly mies niemal pocieszam sie tylko skurczami, bolami podbrzusza i piersi.. Za tydz o tej porze bede u gin. i mam jakies dziwne przeczucie ze bedzie niespodzianka pozytywna lub negatywna ale na 100% cos sie wydarzy :D tak czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dorcia spójrz na to właśnie z tej strony, że miałaś małe szanse żeby zajść, ja tak samo, właściwie tylko w sierpniu.... Czy nie mogą przyjęcie jakieś metody ;), hmm wiesz to już nawet nie musicie tak co 2 dzień regularnie, tylko tak zacząć ok. 10 dni intensywnie i do 20 dnia, może się nie zmęczycie ;). Ale jak uważacie :) Ja zamierzam, to nieco rozplanować, wtedy chociaż pewnie miała powody żeby czekać na 2 kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nawet z tymi ostatnimi 2 cyklami masz tak jak ja. Ja przez wiele lat miałam, co 28 dni, czasem 29 dni, a w przed ostatnim cyklu 30 dni, a ostatnio 34 dni, niby to nie są duże odchylenia, właściwie prawie żadne, ale jak miałam x lat mega regularne, to o czymś może świadczy...Albo to trochę ze stresu, bo czekanie na ciążę, szczególnie ostatnio, albo to przez tę infekcję...No i ciekawe jak będzie teraz...ale coś czuję, że 28, 29 dni ;), oby ;). No właśnie pojdziesz do lekarza, to Ci coś wstępnie powie :) No ja przeczuwałam, że coś może być nie do końca dobrze, tylko myślałam że może mam nadżerkę, no ale nic nie mówiła, że mam...Nadżerkę rozpoznaje się przed ogólne badanie? Czy dopiero po cytologii, USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym sexikiem co dzien lub 2 dni to nie tak ze nie damy rady :D raczej mysle w glowie masz tylko jedno dzis jest ten dzien i... i chyba nie mozna sie skoncentrowac na przyjemnosci ze zblizenia... a moj maz poczuje sie jak byczek rozplodowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia nie przesadzaj, co? ;) nie dacie rady powiedzmy 10, 12, 14, 16, 18 dnia cyklu? tacy dziadkowie już jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak masz cykle powyżej 30 dni, to nawet później niż 10 dnia, myślę, że bardziej 13, 14 dzień cyklu zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×