Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dzien dobry kobitki teraz to j juz nic nie rozumiem...bola mnie piersi, brzuch a sluz to dziadoski jak...no i wyczuwam palcem szyjke macicy a to oznacza ze prawdopodobnie mam dni nieplodne ech, ech... :D :D milam sobie dac z tym spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki co tak milczycie... tak dzis u mnie pogoda ze tylko spac, brzuch mnie boli i tak mi cos w nim wierci :D zaraz peknie :D :D a pozatym bez zmian piersi bola a slusu to wydaje mi sie ze jest go coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia---> Hmmm nie wiem na prawdę, dziwnie masz :). Mnie piersi w ogóle nie bolą, a brzuch to czasem, ale na prawdę rzadko na początku okresu, ale też to raczej mnie ćmi niż boli...jedynie co mam charakterystycznego, to od lat małe krwawienie okolo owulacyjne, wcześniej kilka lat też miałam ból owulacyjny często silny, choć krótki, teraz już nie mam...teraz (powiedzmy ostatni rok) tydzień przed okresem mam takie napięcie podbrzuszu, chyba PMS, choć jakoś humorków z reguły we dni nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to ja mialam niemalze bezbolesne miesiaczki ale z wiekiem staja sie bardziej bolesne i dochodzi do tego bol owulacyjny czasem slabszy a czasem odczowam go bardziej niz miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jak myslicie powinnam brac kw. foliowy jezeli codziennie zazywam witaminki i w nich jest min kw foliowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ty mialas @ tak jak ja tez mialam 3.11. a teraz chyba tzn. dzis mam owu bo mnie brzuszek pobolewał rano:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz od jakiego tyg dopadaly skorcze a od kilku dni piersi i cos mnie co jakis czas "ciagnie" i za chwilke przestaje no a sluz...bylo niemalze slucho dopiero wczoraj cos sie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja na śluzie sie nei znam nic a nic. Z piersiami to tez ci nic nie pomoge bo mnie dlugo w ciazy i teraz tez nie bola tylko swedza ale to pewnei od stanika. A staracie sie teraz tez czy sobie odpuszczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...moj ostatni@ byl bardzo skapy na upartego moglabym zuzyc 2 tamp w ciagu dnia oczywiscie zmienilam je czesciej :D no i skrzepow nie bylo, ale mysle ze wynikiem tego jest brak owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze stanie sie cud wiesz ze nad tym nikt nie ma kontroli a co w tobie siedzi to tylko Bog wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie robilas testu z ciekawosci ja jakbym miala skąpy i sie starala to bym zrobila. Ja nigdy nei mam skrzepow podczas@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...prawde mowiac to my sie tak specjalnie nie staralismy poprostu sexik byl gdy byla ochota i mysle ze bedziemy robic tak nadal. A jezeli bede sobie obliczac dni plodne to tak sama dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia:D :D jasne ze nikt nie ma kontroli Sama sie na sobie przekonalam ze 31 regularnych cykli zrobilo sie 29 i 34 :P i owulacje tez milam zawsze ladna a teraz :D nie moge sie z moim organizmem dogadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mowilam mezowi ze dzis ma dni plodne i niech dziala ...to sie mu ochota na wszystko przechodzila...on tez woli dzialac w nieswiadomosci i czekac cierpliwie na niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie mozesz sie z nim dogadac bo moze robisz to na sile i dlatego sie buntuje:/ olej wszystko nawet dla siebie nie licz dni plodnych zrelaksuj sie nie mysl o tym bo na sile to sie nic nei powinno robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nigdzie sie nam az tak nie spieszy...byle by sie wyrobic z dzidzia w ciagu jakis 2 lat :D bo bedziemy gdzies wtedy brac slub koscielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia....heheh nie licze bo nie mma pojecia kiedy dostane@ a obserwuje tylko organizm bo boje sie co z ta owulacja mies temu nie milam i boje sie co bedzie w tym mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to zeby wam sie udalo tak jak chcecie bo z tego co mi wiadomo to zawsze wychodzi na przekór :D to ja tez tak mam ze nie wiem ile bedzie cykl trwał i kiedy bedzie owu. A ty w tym miesiacu pewnei bedziesz miala owu tylko pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia...mam nadzieje ze bede miala owulacje bo inaczej to by bylo dziwne ze wczesniej wszystkie cykle byly swietne a teraz nagle cos by mialo byc nie tak... jeszcze 9 dni i mam wizyte :P o ktorej maz mi niemal codziennie przypomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×