Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja dentystę już mam zaliczonego ;), no a okulista, to chyba nic mi nie poradzi, bo mam sporą wadę wzroku i nic się z tym nie da zrobić ;), tylko korygować można. no a skoro hormony łatwo zbadać badając przy okazji krew i wiele innych w niej rzeczy ;), to tym bardziej warto, bo poco czekać, a kto wie może akurat prolaktyna za wysoka i to jest powodem, że nie można zajść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia... u mnie sobote pelna chata :D :D szwagierka z synem niedzile a znowu tylko meza zabrala ze soba :D :D... czyli rodzinnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie w porzadku a badania sie przydadza ja tez mam zamiar tak zrobic a do dentysty jutro sie umawiam:P pikielny zawód:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubię dentystę, miałam czas że chodziłam prawie rok co tydzień, dwa, normalnie w rutyne wpadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka....jade do pl bo mi teskno juz :) a na siwtea nie jedziemy do pl zostaniemy w domciu albo pojedziemy do ajkiegos spa :D bo maz marzy o masazu :D.... tez wlasnie mysle ze prolaktyna moze mi mieszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia---> Nie martw się póki co prolaktyną, bo tylko tak rzuciłam to hasło, bardzo możliwe, że masz ok...ale zbadać warto już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia---> mąż Ci każe? ;). Mój nie każe, ale sama czuję, że chyba warto, bo jak mi powie za kilka miesięcy lekarz, żebym zbadała hormony, bo możliwe że przez to nie mogę zajść, zawsze tak może być...to wolę to teraz zrobić i będę spokojna, nie będę dumać, że to może prolaktyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ale ja juz o tym kilka dni temu myslam i w necie czytalam na ten temat....i dosc duzo sie zgadza z moimi "objawami" czy dziwnymi bolami i mozliwoscia braku owul...itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, w jakim sensie się nie odzywam? ;). No przecież właśnie piszę :D. Zajęta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak maz :P chcial dzis dzwonic i mi zrobic termin u ogolnego :D ale powiedzialm mu ze mi wystaczy jedna wizyta na tydz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie są objawy podwyższonej prolaktyny? no ale jak masz jakieś dziwne bóle brzucha w ciągu całego cyklu, nie tylko przed w trakcie okresu i w owulkę, to tym bardziej zrób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa tak sobie pisze stesknilam sie troszke ale tez mam malo czasu :/ i jak mi sie uda to zagladam do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dorcia :P miło mi monia, że się stęskniłaś, zajęta jestem, ale to dobrze, bo nie myślę, tak dużo o ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nie tak bole jak czsen mocne czasem lekkie klucia kilku sek ...no tak jakby mi cos hmmm np pekalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze ja juz 2 cykl mam taki ze co kilka dni boli mnie podbrzusze jak na @ a do tego daleko:/ ale ja sobie poczekam do maja najpierw ząbki wylecze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze fakt to dobrze ze nie czesto tu zagladamy bo mi sie juz nie chce w sumei myslec o ciazy a z 2 strony to czekam i pocieszam sie czerwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...bo maz kazal mi w pon do gin. we wtorek ogolny i caly tydz chyba chce zebym po lekarzach gonila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostro dorcia :D, ale będziesz spokojniejsza... ja w grudniu cytologia, usg dopochwowe i krew jak dam radę ;), ale te 2 pierwsze póki co ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu staram się z dystansem podchodzić do starań, poważnie, ale nie tylko o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...a ja najpierw do gin i zobacze co on powie... i bede grzecznie robic...ale okropnie boje sie igiel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to prawie bóle w podbrzuszu nie istnieją, dobrze to i niedobrze...bo bywa że nie czuję, jak mi okres zaczyna, szczególnie jak jestem czymś mocno zajęta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nawiedzona, bo nie boję sie igieł :D, może dlatego że chciałam być lekarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dorcia myśl trochę, zresztą i tak ci nie wierzę, że nie myślisz :P Ja w tym cyklu mam luz, bo starań nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×