Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

w sumie kupić możesz, jak masz jakieś wątpliwości, co do owulki...ja co do owulki wątpliwości nie mam, co nie znaczy że napewno jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...ginka okazała się na tyle dobre, że nie zlekceważyła tych plamień, bo niektórzy lekarze twierdzą, ze to normalne :O, może i normalne jak wystąpi raz na pół roku, czy na rok,jeden dzien troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiła, że może od zapalenia, ale pewna nie była...i wyczułam, że pomyślała o czymś dużo gorszym, ale wiadomo po co mam mnie martwić przed badaniami, jak nic jeszcze nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam, trochę to lekceważyłam, bo właśnie mówi się, że to norma...ale ostatnio miałam to aż z 5, 6 dni przed okresem, który przesunął mi się o tydzień, właściwie, to tak ze 3, 4 cykle, to się pojawiło jak bardziej widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie szukać nie będę, bo wydaje mi się, ze dobrze próbuje mnie leczyć...no ale jak na USG coś wyjdzie nie tak, to pójdę też do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powiedziała mi, że zapalenie jest duże, więc bardzo możliwe, że plamienia to jej objaw, skoro innych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ...wiesz prawde mowiac ja wczesnie nie zwracalam uwagi jak wygladaja moce cykle dopiero gdy postanowilismy zaczac strania o dzidzie obserwuje swoj organizm...moze te wszystkie dolegliwosci mialam tez wczesniej...kto wie... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też średnio zwracałam uwagę, tym bardziej że okres miałam jak w zegarku, więc bez obliczeń, czułam że za 2, 3 dni będzie i był...z tym, że jednak mam wrażenie, że kiedyś miałam więcej śluzu w płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten bol w owuklacje kiedy trzeba sie starac o dzidzie...a mi sie wtedy odechciewa bo maze tylko polezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miewałam silne bóle w owulkę, ale krótko i teraz są dużo mniejsze...no mam nadzieje, ze to zapalenie...ale z praktycznego punktu widzenia i że mam, że tak powiem przychodnię pod ręką lepiej zrobić już teraz jakieś wstępne badania niż czekać rok, jak się nie będzie udawać ;), mamy XXI w. ;). Wedlug jest błędem, że kobietom przed zajściem nie badania się hormonów, nie chodzi tylko o to, że może przez to nie zajdą, ale bywa, że wręcz nie można się starać, jak są wyniki niekorzystne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie..a rok staran gdy kobieta i tak nie moze miec dzidzi to rok stracony...czasami trzeba sie troche podleczyc i wtedy w ciagu roku mozna zajsci i jeszcze urodzic dzidzie:) ...bede sie powoli zbierac bo kolega meza wlasnie przyszedl...jakbym mnie juz nie bylo to bede rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj!!!!! U mnie jakos spokojnie i pewnei na dwor pojdziemy bo ladna pogoda jest:) I znow mnie brzuch dołem bolał:/ nie lubie tego:( A jak twoje samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez niby ladnie ....ale wiejej jak.... samopoczucie...kiepsko niewyspana, kolega meza byl u nas i siedzielismy do 1 w nocy a o 6 maz mnie obudzil bo do pracy sie szykowal...pozatym dzis rano 1 raz mierzylam tem o 6.20 i bylo 36.8 nie wiem co to oznacza ale co tam trening czyni mistrza...pomieze kilknascie dni i bede wiedziec zapewne wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaka masz przed owu ale dla mnie to juz mam taka po owu ale wiesz to roznie bywa:) z czasem dojdziesz do wprawy :) to ppołż sie spac jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owul co ja jestem mysle jakies kilka dni...ale pewna nie jestem bo sluzu nie bylo jedynie ten bol piersi...tez mysle ze kiedys dojde do wprawy...prawde mowiac nie mierze ja po to zeby dolozyc sie mocniej do staran, chce poprostu wiecej na ten temat wiedziec, eksperymentuje sama na sobie...heheh e juz nie ide spac...bo wieczorem nie bede mogla usnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×