Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

kurde ja juz sama nic nie wiem bola mnie ale wydaje mi sie ze inaczej bo teraz odczuwam mrowienie...takie nawet pieczenie.moze to jakas choroba piersi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no to jest juz nie dowiary!!!test negatywny...z Dawidkiem tez mialam negatywne a bylam w ciazy...wczoraj jak zrobilam test to bardzo sie ucieszylam ze nie jestem w ciazy a dzis juz sama nic nie wiem...:(tak mi smutno.moze jestem na cos chora juz wole ta chorobe(byle nie grozna:)) )niz chodzic w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nowego siedze i czytam i pisze z wami:) julek mysle ze to tez moze byc ciaza negatywne testy nieraz nie daja pewnosci. Ale z drugiej strony moja kolezanke bolaly piersi jak ja przewialo ale wtedy mluszka karmila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek, mi się zdaje, że to jednak jakieś wahania hormonów, a nie ciąża...a kiedy robiłaś test w poprzedniej ciąży i ci wyszedł negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no daj Boze...:) a co do popzedniej to bylam w 4 mies.gdy okazalo sie ze jestem w ciazy.poszlam do gin.i stwierdzila ciaze.a test jak robilam to byl neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie dziwne, że Ci w 4 miesiącu wyszedł negatywny. no ale spokojnie, nie masz wyjścia musisz czekać cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek, ja się nie znam na testach, robiłam go tylko raz i też paskowy i wyszedł negatywny i tak powinien wyjść, bo w ciąży nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek to dziwne ze tak dlugo testy nie wychodzily ale moz bylo z nimi cos nie tak, a teraz wcale nie musi tak byc. Wez sobie cieplutka kąpiel wsyp sobie sol "do kąpieli" i sie zrelaksuj a @ sam przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci pujda spac to browara wypije..:)to napewno mnie zrelaksuje:)Kurde zeby ten Dawid juz byl wiekszy bo popracowalabym juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie monia ma rację, to że wtedy test Ci nie wykazał ciąży, nie znaczy, że teraz jest tak samo, więc na prawdę spokojnie :). mnie chyba jakieś przeziębienie dopadło, bo mam stan podgorączkowy, coś w sumie to nic poza tym, tzn. czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie cie zaczyna cos brac albo skonczy sie tylko na gorączce nie martw sie bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki... wrocilma niedawno do domu ,....jak zwykle na zakupach a i tak nic nie kupilam :D ludzi pelno w sklepach nawet nie ma jak sie ruszyc i cos poogladac ... i te pol godz kolejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wogole prezentow jeszczce nie mam :D potrzebuje cos do domku rodzicom i rodzen kupic i wyslac cos dla meza i cos dla siebie ladnego:D :D ...dopiero dla siostry mma kiecke i ozdoby na chinke kupilam bo zmiana koloru na fioletowwy jest:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku wyszlam z domu bez sniadania i myslam ze zemdleje tak mi zle bylo... i w dodatku oba boki na zmiane mnie bolaly na zmiane ... ide chyba test owul zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis w nocy do tesko wybieram sie na zakupy wigilijne:)to se od dzieci opoczne hehe bo ostatni raz to nie wiem gdzie bylam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, kobito to Ty nie wiesz, że na spokojnie prezenty kupuje się wcześniej ;). się narobisz tych testów, dasz zarobić ;), no ale ta cysta może dziwne objawy dawać, także nie bierz tego tak do siebie, poza tym może coś innego niż cysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×