Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

aa moja mama wróciła i dzis cały dzien łaziłysmy po miescie na zakupach byłyśmy a mała gdzie nie poszła to caly czas ja chce to ja chce tamto uciekała i mało co mi pod auto nie wpadła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem ci ze i na złosc przyjdzie jeszcze czas chociaz mam nadzieje ze nie i bedziesz sie mogla cieszyc w pełni tym o czym marzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest wkurzające, jak dzieciaki tak w sklepach meczą, z drugiej stronę te co wcale nie chodzą po sklepach, tam gdzie jest więcej ludzi, to bywają dzikie, też źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego to nie przewidzisz wiesz jak ide z nia sama to jest grzeczna ale wlasnie jak tylko jest babcia to lejce popuszczane sa i tak jest niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu ta sytuacje też uczy mnie pokory, po raz kolejny...że niestety nie zawsze jest tak jak chcemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to niestety bardzo czesto sie okazuje ze tak jest ale co zrobisz nic ani zlosc ani płacz czy jakiekolwiek inne emocje tu nei pomoga ale szkoda bo kazda powinna to przejsc bycie wielorybem znaczy sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie daje sie naciagac tylko co przyjazd to babcia im kupuje po prezencie i dzis Klaudusia dostała hulajnoge bo chciała i chyba sobie pomyslała ze tak bedzie cały dzien i nie dawała spokoju na szczescie mama jest nie ugięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczu to nie ma, ja nie z tych, tym bardziej, że póki co nie wiem, czy coś jest nie tak, raczej właśnie zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety bede miala cesarke:( co mi nie bardzo pasuje ale nie moge sie nie zgodzic, ale powiem ci maluszek juz sie fajnie rusza smyra mnie od srodka:) super swietne uczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no trudno, ale na szczęście cesarka teraz, to nic takiego, jest bezpieczna, zaczyna być prawie normą. smyra mówisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop juz wczesniej czulam ale teraz sa takie bbardziej regularne :) norma nie norma ale ja nie lubie tego typu zabiegow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja koncze bo po tych zakupach bola mnie nogi i spiaca jestem. Odzywaj sie czesciej. Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) migotko udało się za 5 cyklem. ja miałam dłuższe cykle i raz miałam robiony monitoring czy jest owu i czy pęka. no i w następnym cyklu nam się udało, w sumie to byl akurat miesiąc większej posłuchy:d ale się udało:) w przyszłym tyg umowie sie do ginekologa. monia, a dlaczego cesarka? jak dawno temu rodziłaś? bo to chyba przez to, tak? no mi bol gardla nie przechodzi:( angina trwa w zaparte. mam nadzieje, ze bedzie ok. no a chrzesniakowi chyba wybija sie rozyczka:( mama mowi, ze ja przechodzilam gdy mialam roczek. mam nadzieje, ze sie nie myli, bo to niebezpieczne jest. ehh:( buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri musze miec cesarke bo juz dwie mialam a od ostatniej mina 3 lata, zaczynam sie przyzwyczajac do tej mysli i juz inaczej patrze na swiat:) ri to lepiej trzymaj sie z dala bo to nigdy nic nie wiadomo. No to teraz odpoczywaj i dbaj o was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miare szybko;) no i chyba to prawda, ze zawsze w najmniej oczekiwanym czasie:) takze wiesz:) uwazaj bo za chwile tez Cie to dopadnie;) zastanawiam sie kiedy wybrac sie do lekarza. mysle, ze tak za 2 tyg. tylko czy to nie za pozno?? monia :"dbaj o Was" to was to tak jak ze zmiana nazwiska po slubie:D ciezko przywyknac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądziłam, że tak szybko się to wszystko skończy. wczoraj dostałam plamien. poszlam do lekarza. skierowala mnie na bete, jutro bede miec wynik. ale powtorzylam test apteczny i jest juz tylko 1 kreska. :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri, bardzo mi przykro :(...niestety tak bywa i jakoś trzeba się z tym pogodzić...no ale w końcu nam się uda :). Ściskam Cię mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×