Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

tak do polaka kazal mi przyjsc dopiero za 5 tyg. ale chcilam wczesniej wiec za 4 tyg. wypada 9.09 o godz 9 rano :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jeszzce nie robilam ...czekam az maz bedzie mila troche luzu w pracy bo sama nie chce jechac bo okropnie boje sie krwi szczykawek.... no u nas juz tak jest ze trzeba wczesniej szpital poszukac w ktorym chce sie rodzic bo tam tez sie chodzi na wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak apetyt? ;) mi ciągle burczy w brzuchu, ale na szczęście jakoś apetyt mam umiarkowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie z tym szpitalem, można się wcześniej oswoić, a nie że zajeżdżasz tylko na poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem wszystko:D czasem jak widze kogos z jakims jedzeniem to nie moge sie powstrzymac i od razu kupuje cos podobnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szaleństwo ;)...ja się tylko obawiam wymiotów, mdłości małe już mam, ogólnie jestem nadwrażliwa na zapachy, ale mam nadzieje, że to mi się w ciąży mocno nie ujawni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslam ze bede mila wymioty ....ale ogolnie powiem ze b.dobrze sie czuje spodziewalam sie gorszego samopoczucia...czasem sie czlowiek tyle naslucha:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, ale wiesz ja ostatnio słyszałam same pozytywy, że kobietki się w ciąży dobrze czują :D, mi się zdaje, że to są wyjątki, które się na prawdę źle czują, a nie reguła ;)...mnie tylko to rozkojarzenie i senność rozwala, ale da się z tym życ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam się dobrze, oby tak dalej... Ania, jesteś pewna? ja też niby dostałam okres, spokojnie na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, wiem Migotko, ze mnie chcesz pocieszyc ale juz straciłam nadzieje. W nocy miałam takiego doła, nie mogłam spać. Nawet sobie wczoraj testy kupilam :( Cóż, trzeba probowac dalej. Wam się udało, może i mnie to spotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotka spotka w najmniej oczekiwanym momencie :). No ale czasem trzeba poczekać, a Ty dalej bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 2 tygodnie skonczylam, teraz mam zrobic badania hormonow. Ale czuje ze nic nie wskórały :( Poza tym musze sprawdzic jajnik, czesto mnie pobolewa juz po owulce, mam nadzieje ze nic tam sie nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×