Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Ja wczoraj miałam trochę dołów, ale TŻ powiedział, że jak sie za mnie zabierze to od razu bliźniaki będą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) a ja kończę dziś 27 lat i oby w tym roku były 2 krechy :-) Dorota to może umów się do gina bo slyszałam że nie należy lekceważyc plamień chyba że są w czasie kiedy przypada @..czy jakoś tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie nie staramy ale chcemy zeby wyszlo samo :-) starac sie bedziemy od nastepnego miesiaca, chyba ze cos pojdzie nie tak, ide na badania za jakies 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie dlaczego nie odpisałyście (oprócz edzi) że wam ta godzina pasuje, czy nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nie stresuj sie spokojnie ja bede z toba pisac a innymi sie nie przejmuj :) nie odchodz prosze wkoncu to ty wymyslilas ten topik nie zostawiam mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś na poprzedniej stronie, ja dziś dopiero weszłam na kafe od dawna bo się wyluzowuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jest najgorsze kilka was widziało, to że może pogadamy o 10, a nikt nie odpisał, jak prosiłam o radę, NIKT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka ja dziś weszłam na kafe po raz pierwszy od dawna, i dopiero teraz przeczytalam co tu bylo pisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie nikt mi nic nie doradził, ale Ty edzia chociaż odpisałaś, że będzie o 10 i akurat Ty dla mnie to jesteś najbardziej usprawiedliwiona, bo masz maleńkie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co chodzi, czy ja cos napisałam nie tak, ze migotka nas porzuciła. Myślałam, że tu możemy pisać bez jakiś ograniczen, o wszytskich watpliwosciach, w koncu przecież mamy podobne problemy... Nie rozumiem jak mamy nie pisac o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×