Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Tak tez mi moja gin mowila zeby nie codziennie bo mniej plemnikow i gorsze sa, no i my wolimy przytulanko wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to sie 1 nawet kilka dni spoznialo ale tym razem jak nie dostane w spodziewanym terminie to robie test, bo tak czuje ze moglo sie udac tym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz kiedys powiedzial ze na nowe mieszkanie( 2 tyd juz mieszkamy) preprowadzami sie z dzidzia ..:d slowa dotrzymal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to byla dluzsza przerwa przed niami płodnymi i tak tez chce robic w czasie oficjalnego starania, no i sexik w płodne co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w pracy i sie nudze :-) To zmykaj Dorota! Pozdrowienia i zdrówka! Trzymaj się szczęsciaro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest mi migotka?? tak mi przykro ze nas oposcila tak naprawde to nie wiem co sie jej stalo moze ma zle dni szkoda ze odeszla ja tak bardzo lubie :( no ale nic to jest jej decyzja ja moge jej zyczyc tylko szczescia pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA mam 2 kreski! :D Chyba dlatego byłam ostatnio taka nieznośna na topiku ;), przepraszam, ale na prawdę poczułam się trochę niefajnie, jak pytam, a mi nikt nie odpowiada...Jeszcze nie dowierzam, mam tylko mrowienie piersi :), ale 2 kreska jest wyraźna :). Co ciekawe, to się stało na Bałkanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jednak miałam okres, tzn. dużo mniej obfity, ale dziś to mrowienie nie dawało mi spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłam, że tylko 2 dni brakowało do pełnego roku kiedy założyłam ten topik :) i dziś wreszcie dobra nowina :). Mąż będzie dopiero wieczorem, pomaga bratu, ale chyba po protu wręczę mu test do ręki, nie mam głowy do kombinowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW Migotko to dopiero wiadomość SUPER!!!!!!!!!!! A ja nie odpisywałam tobie bo się na tym nie znam i nieraz nie wiedziałam czym piszesz;) SERDECZNIE GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!! Dbaj Babo o siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKOTKO! GRATULCJE!!!! AAAAAAA to najwspanialsza wiadomość jakiej sie mogłam spodziewać po tym forum! To cudowne! Nawet nie masz pojęcia jak się cieszę z Twojego szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko jak się czujesz????? A jak mąż zareagowal na tak wspaniałą wiadomość????????? Widzisz ja niedługo urodzę a Ty jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow migotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co za wiadomosc! serdecznie gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez nie moglam na poczatku uwierzyc a tu juz dobre 10 tyg mija :D....migotka przeogromnie sie ciesze Twoim szczesciem..no i nie bede sama teraz... i chyba lekarze mowia prawdde ze rok staran to norma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo dziewczyny :) Na razie jeszcze nie do końca, to do mnie dociera, dopiero po USG w pełni uwierzę, ale to jakoś w następnym tygodniu żeby można było więcej zobaczyć ;). Wychodzi mi, że to koniec 5tc, już jutro powinnam mieć 6tc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, a jak Ty się masz, kiedy idziesz na cc? :) Mąż zareagował wielką radością, ale też bardzo się przejął :D, na razie wygląda na pół przytomnego...A ja czuję się dobrze pod każdym względem :). Z objawów to właściwie tylko senność i mrowienie/palenie piersi i skutki też pobolewają, ale nie mocno, no i wczoraj zauważyłam wodnistą wydzielinę, no ale to dopiero początek ;) Ania, uda się i Wam, kwestia czasu, szczerze w to wierzę :). Zobaczysz...Ja też się prawie nie spodziewałam teraz 2 kresek, bo w zeszły poniedziałek miałam jakby okres, tzn. zaczął się...A kiedy teraz spodziewasz się okresu? dorcia, ano nie jesteś sama :D. Tylko widzę że jesteś jakieś 4 tygodnie do przodu ;). A jak się teraz czujesz? Czy mi się zdaje, czy Ty się dopiero zorientowałaś, jak dwa okresy się nie pojawiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no właśnie ja wierzyłam w ten rok, a nawet 1,5 roku starań jako norma...tym bardziej, że u Nas to bardziej była możliwość zajścia przez rok niż starania takie pełne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko na usg za wiele nie będzie ale to zawsze coś :) żeby uwierzyć mocniej Ja idę do gina we wtorek za tydzień i za dwa tyg będzie cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, mam nadzieje, że to jakiś 7tc ciąży będzie i jednak coś zobaczę ;) jak ostatnie tygodnie przed rozwiązaniem, czyli jakos na początku września będziesz miała synka? :) mi wstępnie wychodzi kwiecień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, mam nadzieje, że to jakiś 7tc ciąży będzie i jednak coś zobaczę ;) jak ostatnie tygodnie przed rozwiązaniem, czyli jakos na początku września będziesz miała synka? :) mi wstępnie wychodzi kwiecień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko nie no będzie widać pewnei już serduszko zobaczysz jak mocno bije:) Ach niech już się urodzi ten mój maluch bo jest mi strasznie ciężko wygladam jak balon i ogólnie już z domu ciężko wyjść ale jeszcze się zmuszam. Dziś w nocy od 12 do 4 nad ranem mialam skurcze nieregularne oczywiście i na szczęście przeszly ale kto wie co się tam juz dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, jeszcze trochę, już niedługo i będzie was czworo :). córeczkę zamierzasz wysłać do przedszkola od września? No mam nadzieje, już w następnym tygodniu zobaczyć serduszko :) Kurczę jak mi libido wzrosło, normalnie mogłabym cały czas, hormony szaleją :D. I sprawdziło się moje przeczucie, pisałam wam, że mam nadzieje, że po piersiach poznam, że jestem w ciąży i tak się stało, ciągle je czuje, a wcześniej nigdy mnie ni bolały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki monia ty szczesciaro jeszce kilka chwil i bedziesz miala dzidize w rekach:) migotka...ja poprostu nie dostalam okresu odczeklama 3 dni i zrobilam test :) co do objaw to ja mam mdlosci ale bardzo lekkie oczywiscie syski bolaly i bola okropnie bole brzucha i zmeczenia a poztym nie czuje sie jak w ciazy:D. U gin bylam dopiero miedzy 8 a 9 tyg (bo wczesniej byl na urlopie) i widzialm juz moja fasolke lekarz pokazal gdzie glowka stopki raczki a serducho bilo przepieknie:) ..acha no i kawy nie pije bo mi jakos nie smakuje tylko w niedz. sie czasem napije :P no i jem wszystko co slone i kwasne na slodkosci patrzec nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×