Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Nie, dostałam 2, 3 dni przed terminem okresu, a ja mam bardzo regularne, co 28, 29 dni, niby małe przesunięcie ale jednak...akurat to był poniedziałek, potrwało to do środy, a od czwartku cisza, zaczęły się nasilać objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, no u mnie dzis 28 dzien cyklu, mam baardzo dlikatne plamienia od nocy, troche boli mnie brzuch. No brałam dostinex na obnizenie prolaktyny i euthyrox na podniesienie tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana Panie Ania ja czulam ze sie okres zblizajakis tydz przed @ i przez pierwszy mies ciazy..ten sam bol brzucha itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorcia :) ania, bo Ty masz tylko podejrzenie, że coś z tarczycą masz nie tak? a chodzisz do dobrego endokrynologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...a mialm sie pytac jak u Ciebie z nocnym odwiedzaniem WC :D mi to najbardziej dokuczalo czasem w nocy az sie plakac chcialo ze czlowiek zmeczony a tu juz 6 raz do wc trzeba isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota, dzięki za podnoszenie na duchu :) Nawet nie wiecie jakie to dla mnie wazne, ze wiem, ze tam gdzies jest ktos kto tak dobrze rozumie moje problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, mnie dla odmiany wcale podbrzusze nie boli, ale ja też okresowych bóli nie miewałam, a jeśli już to lekkie, więc myślę że teraz jest podobnie...ja z pęcherzem póki co to w miarę ;), tzn. budzę się ok. 5, 6 i czuję, że już mam pełny, ale czasem jeszcze doleżę do 7 ;), ale w nocy się nie budzę, nie muszę wstawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam lekka niedoczynnosc, leki przepisala mi moja gin, ufam jej całkowicie, juz do "tylko" endo nie chodze bo sie nacielam wiele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania taki nasz cel podnoszenie na duchu i wiara ze sie uda:) migotka ja do teraz ganiam 3-5 razy w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przyszłe mamusie, musze juz leciec do fryzjera. Odezwe sie co tam z tym moim nieszczesnym okresem :/ (a do wc tez czesto biegam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, nie umiesz czytać ;), monia nie tak dawno pisała, na początku września ma mieć cesarkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe nie strasze tylko pytam z ciekawosci:P a jak tam syski? bo ja juz nowe staniki musialm kupic zwykle bawelniane bez drutow :P bo inne mnie tak draznia gniota i wogole sa niemile gdy sie je zalozy :D no i piersi takie pelniejsze i twardsze jak to moj maz mowi :D no i masa zylek sie na nich pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam głównie takie prawie ciągłe mrowienie piersi i sutki momentami mocno bolą, no i są piersi nabrzmiałe i też twardsze ;), ja nie tak dawno kupiłam sobie dobre staniki nowe, wygodne, więc na razie są ok ;), choć mam nadzieje, że jeszcze mi się cycki zwiększą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies witaminki lykasz? a jak brzusio? smarujesz czyms ja tak juz od mies. chyba podobno im wczesniej sie je stosuje tym lepiej...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, ja jeszcze przed USG i wizytą, więc biorę tylko kwas foliowy...a w jakim celu smarujesz brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze przed wizyta jestes.. pytam bo ja zaraz po zrobieniu testu kupilam witaminki dla kobiet w ciazy a po wizycie dostaam od lekarza Pregnavit (moze jest tes w pl) i jakis magnez niby zeby brzuch mniej bolal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myślałam z tymi rozstępami, witaminki pewnie już za tydzień będę miała ;), póki co wystarczy mi acifolik i owoce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dam rady dłużej wytrzymać, no to będzie jakiś 7tc, mam nadzieje, że już serduszko będzie biło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×