Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Po prostu ja nie mam ochoty na topik gdzie będę pisać tylko o sobie, albo czytać tylko jak piszecie o sobie i jakieś zdawkowe uwagi, typu uda się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu... ???? migotka ?? a w czym problem? ja nie odpisalam ze bede bo mialo mnie nie byc o 10 w domu :) ale sie wyrobila i jestem:) Z tym moim plamieniem to chyba racja ze wystepuje w czasie spodziewanej @ bo jakos tak powinnma miec (naszczescie nie mam) edzia rosnie Ci mala super tez tak chce :) ...... Babelinka wszystkiego naajjjjj i 2 kreseczek jak najszybciej !!! Ania i Jarek najczesciej wychodzi samo tego Ci rzycze:) i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, zupełnie nie rozumiesz, przeczytaj mój pierwszy post z dziś, bo widzę że go nie przeczytałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi co z tym ginem w końcu ? zawsze warto iść wyznaczy Ci dni kiedy masz chodzić na badania i jak się teraz nie zmieścisz to w następnym cyklu pójdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że straciłam do Was serce, także żegnam, być może na jakiś czas, być może na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dorota :-) Migotka no coś Ty..co Ty tak patetycznie nas opuszczasz założycielko topiku???? jak to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka nie strzelaj fochów tylko wracaj do nas! Nie wiem co ci sie nie podoba tu u nas, ze piszemy o sobie??? a jak mamy pisac inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu chciałam zapytać jak tam starania ..no wiesz co.. Ania a Ty jak? bo Dorota to wiemy :-) ja jeszcze około tydzień do @...starania a i owszem były więc może jakieś i efekty będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Jarek tez sobie zazdroszce i mimo ze wczoraj bylam na wizycie u gin. i mimo ze dostalam focie dzidzi i ksiazeczke Mutter Kind Pass (nie wiem jak sie po pl na nia mowi) trodno mi uwierzyc ze jestem w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka6 no u mnie podobnie jak u ciebie! Przytulance byly kiedy trzeba wiec szansa jest! I za tydzien bede znowu w niepewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy ....a Dorota trzyma za nas kciuki :P zatem żegnaj Migotka i powodzenia życzę w staraniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co z tymi staraniami to jest roznie mi prawdopodobnie owul sie przesunala o kilka dni wiec wtedy nawet stranek nie bylo tylko sexik ot tak a tu prosze ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własciwie to chodzi mi o to cale stawanie na głowie po, czy inaczej, o sprawy zwiazane z grawitacja, stawać czy sie nie wygłupiac no jeszcze i o ten wiesiołek czy brać czy nie? Czy to coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostam ksiazeczke i mam ja przy sobie nosic ona bedzie uzupelnian z kazda wizyta u gin. wszystko o przebiegu ciazy badania i wyniki ... mysle ze jest to oki w ww gdyby cos... to kazdy gin otwierajac ksiazeczke ma caly przebieg ciazy i wie na czym stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja nic takiego nie wyczynialam wrecz przeciwnie zaraz po sexiku chce mi sie sikac wiec lece do Wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisiolek ...gdzies czytam ze pomaga ... ja zazywalm poprostu witaminy od AdoZ a teraz kw. foliowy tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie tez zaraz po ide do toalety... tyle sie czyta o roznych metodach. ale chyba jest tak jak u ciebie - ze cos sie przesunie bo tak musi byc - to sie samo stanie i stawanie na głowie nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folik milam juz w zestawie witamin AZ a jak czulam ze jest ciaza to przestawilam sie an folik dla kobiet w ciazy...od gina dosalam wczoraj recepte na witaminki dla kobiet w ciazy nic specjalnego ...mma porobic badania to pewno wtedy cos dolozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania .. mi gin raz doradzil zeby bylo zadziej bo plemniki sa wtedy mocniejsze a taki sexik codzienny to daje mniejsza gwarancje ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×