Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

A z ty mprzekazywaniem dobrej nowiny to macie rację - w końcu nie codzień ma się dla najbliższych taaaką nowinę - trzeba to zrobic w sposób wyjatkowy (pomysł ze ślubem jest super będa płakac ze szczęścia jak bobry!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, trzymamy mocno kciuki! Tylko nie rób za szybko testu, czwartek już tuż tuż :) U mnie piersi, to super objaw, bo mi się to nie zdarza ;). A co do temperatury, to ja wyraźnie czuję, że mam lekko podniesioną, ale to dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, no z tym testem to mam duży luz, bo nie wierze zeby cos pokazał, jakoś w tym miesiącu sie nie nakręcam za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja mężowi powiedziałam wprost, no może nie zupełnie, kazałam zamknąć oczy, dałam test do ręki, nie miałam głowy do kombinowania :D. A on powiedział, czy to znaczy, że jesteś w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nigdy nie wiesz, co będzie, a myślisz że ja po tym krwawieniu myślałam o ciąży, wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nie wiedział, co to jest :D, później nie mógł dopatrzeć się drugiej kreski, bo w pokoju już było prawie ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo musiałaś miec niezła zmyłkę! Los był łaskawy - pewnie myslałaś eee no i znowu ta wredna @ a tu bęc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano myślałam że pewnie nic, ale jakoś mocno się nie zmartwiłam, coś mi nie pasowało, ale pomyślałam no cóż bywa i tak, czasem można mieć skąpsze, tyle te piersi :D, a zmęczenie zrzuciłam na karb zmiennej pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Ale to podobno nawet jak cień tej drugiej kreski jest to i tak pokazuje ciążę. A to mąż musiał wytęży wzrok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, kreska jest widoczna wyraźnie, może nie tak bardzo jak ta controlna, ale wyraźna, tylko było już za ciemno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam się nieco inaczej, ale wiesz już trochę czasu minęło, rok do pierwszych starań, więc nie chciałam panikować...ale gdyby nie piersi, to raczej testu bym nie zrobiła, no i zmęczenie podejrzanie długo się utrzymywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Mam nadzieję, ze cała ciąże bedziez sie dobrze czuła! Ale zazdroszcze ci ze bedziesz miala dzieciaczka w kwietniu, ja jestem z kwietnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten mój pech z lekarzami, może tak mialo być, że badania dodatkowe hormonalne niepotrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.04 :-) i dobrze ze samo wyszło, tak bez ciśnienia! No i tak cie namawialam na te badania - nawet nie wiesz jak sie ciesze ze nie zdazylas ich zrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie troche boje ze my jak zaczniemy starania na dobre to sie zestresujemy i nam nic nie wyjdzie. moja siostra za 1 rzem zaciążyła, ale własnie tak na luzaku, ze pewnie i tak nie wyjdzie tak od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z kalkulatorów wychodzi właśnie 19 kwietnia ;) Miałaś rację, że mnie na badania namawiałaś, tylko wiesz jednak tak do roku, to jak wcześniej było ok, nie ma jakiś dziwnych objawów, rozwalonych cykli, to można sobie jeszcze te badania darować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nie ma zasady wiesz, tak czasem jest, że nieco dłużej trzeba poczekać...mogę Ci poradzić że u Nas się sprawdziło co drugi dzień, tak jakoś wychodziło, choć nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale raz było też dzień po dniu :D, no i jak wyjechaliśmy, to był jakiś mój 6 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, chyba wasza dzidzia na was czekała zebyscie byli w super nastrojach na urlopie! Właśnie wszyscy mowia ze co 2 dzien jest najlepiej, ze nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także Ania i dziewczyny, które jeszcze czekają na 2 kreski, uda się, jeśli nie dolega wam, co bardzo poważnego, to prędzej, czy później uda się, tylko trzeba być cierpliwą i nie porównywać się do innych, że się udaje innym od razu, bo to też często nieprawda, że tak od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;) Jest ktoś? ;) Według moich obliczeń dziś mi się 6tc zaczął ;), mam już wybranego lekarza, tylko muszę się jeszcze umówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×