Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

ja tez kobity mam 24 latka :) migotka taka stara to nie jestes hehe mloda dupa z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D a najgorsi kochankowie to instr. fitnes itp :D... tv ogladam i tam takie wiadomosci podaja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z edzia jesteśmy w tym samym wieku a z migotką mamy ten sam wzrost :p ale wszystkie jesteśmy piękne i młode :D a dorcia to ciekawy program :p co tam jeszcze mówią hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia oglądaj sobie i pisz nam co tam ciekawego jeszcze piszą :) migotka Julcia na pewno by zrozumiała że edzia chce popisać heh to mądra dziewczynka i pięknym imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i se go ma :D :D :P:P:P Julka to sliczne imie mi sie jeszcze bardzo podoba Emilka, Leos, Krzys...i wiele innych imion :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka bo to ładne imię, mi też się podoba choć ja w myślach mam inne imiona :p w rodzinie mam już 2 Julki heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakoś do Dawida ale to przez to że miałam sąsiada o tym imieniu i on był taki cwaniaczek trochę i w ogole myślał że może wszystko, choć to imię mi się podoba dziecku tak bym nie dała :p ja mam na razie na dziewczynkę Majka, Zuzia bądź Lenka :) a jeśli chodzi o chłopca to Alan, Kacper, Marcel :) ale to jeszcze dużo czasu do wyboru... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, a ja szalałam za imieniem Dawid, tera już mniej ;), lubię też Janek, no i jak Ty Marcel, piękne :)...dla dziewczynki Łucja, ale cholernie trudne, więc odpada, no i Marysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podoba Lena i Zuzia...ale jasne jeszcze tyle czasu... Ja chce wybrac jakies ladne imie ktore jest i w Polsce i tu w Austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×