Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

no musze zeby umyc :D obiad zrobic wlosy umyc i garnki do zmywarki wlozyc i wyciagnac czyste... ale mam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę :p ja też muszę coś ugotować, ale brak mi pomysłu... ja to bym frytki zjadła i chyba sobie później usmażę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata :D :D ja tez mialm okres ze przez mies. codziennie frytki jadlam :D powodzenia:D ja juz mykam do pracki.. odezwe sie jak czas pozwoli pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieceie co dziewczyny mam maly problem, bo czuje sie tak jak bym ponownie byla wciazy i nie wiem co mam robic nawet mnie mldlosci czasami dopadaja w sumie to bym sie cieszyla ale moze jeszcze za wczesnie moja niunia ma dopiero 4 miesiace 30 skonczy chyba musze test zrobic??? co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka gdzieś zniknęła :p edzia no powiem ci że się zaczęły heh w ciągu dnia to różnie, teraz od wczoraj frytki za mną chodzą , a na wieczór coś słodkiego musi być a też nie wszystko, tylko akurat to na co mam ochotę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia dorcia :) edzia, a zabezpieczacie się? ;). bo wiesz samo karmienie piersią nie chroni przed ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem migotka,ze nie chroni wlasnie mowia ze po ciazy trzeba uwazac a my stosujemy "przerywanca"i tak od zawsze ... ale jaja nie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze pare dni i zobacze a potem moze zrobie test :) i nie bede sie uzalac tylko cieszyc jak to bedzie ciaza wkoncu wychowam razem mala roznica wieku bedzie fajnie chyba sobie poradze a jak nie to wam podrzuce i bedzie bawic hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie edzia nie ma się co martwić od razu, jeśli to ciąża to na pewno sobie poradzisz kochana! a jeśli nie to też dobrze.... jakby nie było będzie ok :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko najpierw musze go kupic a niechce mi sie do apteki jechac dzisiaj bo troche mam jakies 20km spoko dziewczyny damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×