Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hej kobity! :p ja przed chwilką wstałam, wyspałam się jak nigdy :) jestem po śniadanku i zajadam sobie teraz ciasteczko :D edzia to dobrze jak Julka ma się dobrze :) a podczas szczepienia na pewno będzie dzielna 🌼 monia to super że u Ciebie wszystko dobrze, niech dzieciaczki rosną :) migotko no na pewno zleci :) mam nadzieje że to ph wróci do normy :) Ty to zapracowana babka teraz :p zleciało to wszystko, pójdziesz do lekarza i będzie okejos ❤️ co do różyczki, ja chorowałam, byłam szczepiona... lekarz póki co nic mi o tym nie mówił... sama zapytam na następnej wizycie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam A ja wlasnie jakos niewyspana :( a zaraz do pracki trzeba mykac ... migotka juz pislas na temat rozyczki i wychodz na to ze kazda z nas przechodzila...pozatym gdyby tak na wszystko zwaracac uwage to nie robilybysmy nic innego jak zamartwianie...ja sie wczoraj dowiedzialm ze znajoma w pl ktora jest gdzies w 5 mies. ciazy ma niezawesolo prawdopodobnie dzidzia ma wodoglowie, az sie plakac chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY dziewczyny mam problem dzisiaj bylam z mala na szczepieniu i jak nigdy spi juz chyba z 5 godzin z czego 30minut poswiecila na zabawe dalam jej cycuszka w trakcie snu i nie wiem co mam robic ??? chcialam jej zmierzyc goraczke,ale mam tylko taki do dupci i niechce jej ze snu wybijac dziewczyny ratujcie prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) dorcia, chyba się nie rozumiemy, nie zamierzam nikogo straszyć, pytam o różyczkę, bo to jest choroba wyjątkowo niebezpieczna w ciąży, jesteśmy dorośli więc trzeba mieć tego świadomość, ale nikt nie mówi tu o panikowaniu...ja po prostu wolę wiedzieć niż udawać, że mnie to na pewno nie spotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka jak to sie nie rozumiemy? juz kiedys pislas na temat rozyczki:P a ja ogolnie napislam ze nie ma cos ie na zapas zamartwiac i czytac np w necie o roznych chorobach...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi chodzi o to, że akurat różyczka jest niebezpieczna w ciąży, żadne martwienie się na zapas, tylko rozsądek...a ja raczej nie chorowałam, więc co jak co, ale oznaczenie przeciwciał, to norma, tylko mi chyba lekarka zapomniała, to na karcie badań zaznaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także na przyszłość ja pytam, bo chodzi mi o mnie, absolutnie nikogo nie STRASZĘ, nie odbierajcie tego do siebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, przepraszam, dziś jakoś nerwowo na topiku ;), ale ja nie w temacie, nie pomogę Ci...tylko wiem że po szczepionce może mieć podniesioną temperaturę i to normalne, spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...ale ja do siebie tego nie biore :D :D :D chodzilo mi o to ze juz pisalysmy na ten temat a ty za 2 dni znowu o tej rozy :D :D edzia ...ja nie mama wiec nie pomoge Ci ...a o co chodiz ze spi tak dlogo? co do goraczki to slyszlam ze nawet 2 tyg. po szczepieniu moze wystapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, no dwa dni temu o różyczce to na pewno nie pisałam :P, już nie wymyślaj, bo zaraz, to znajdę :P. Poza tym powiem szczerze, że poczułam się przez ciebie zaatakowana tak jakby tu jakieś niewiadomo jakie choroby wymyślała, a kto jak kto, ale ja panikarą nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam kilka razy wcześniej chce żeby na topiku była szczerość, a nie kółko wzajemnej adoracji i tylko miłe pitu pitu...więc pozwólcie, że będę szczerze pisać co czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka..teraz to ja wogole nie wiem o co Ci chodzi ...a jezeli chodzi o szczerosc to napisalam juz wyzej po co jeden i ten sam temat rozwijac pisalysmy kto byl chory kto sie szcepil i tyle mamy dalej rozwijac ten temat ...ale niech bedzie, moja wina bo zle odczytuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, proponuje zawieszenia broni ;). dziwnie to dla mnie zabrzmiało co napisałaś z tym, że nie ma co szukać chorób...no ale też wiem, że raczej to odruchowo napisałaś, bo jak to w ciąży jest lęk przed chorobami, rozumiem to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! widzę że wczoraj coś się działo na naszym forum... ja dzisiaj biorę się za mycie okien, ładna pogoda jest a ja mam jakiś napływ energii dzisiaj heh a Wy co tam macie zaplanowane na dzisiaj?? jak samopoczucie? edzia jak córcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Nata zostaw te okna, moze same sie umyja :P:P ...ja czekam juz 2 tyg.ale moje nie chca sie umyc :D :D Edzia... jak tam mala? Monia...pisz co tam jak tam? radzisz sobie z maluchami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia jakby się same umyły to byłoby super hehe już zaczęłam kuchenne myć, może pokojowe same to zrobią :P a jak sie czujesz powiedz? kiedy masz wizytę u lekarza? jeśli już pisałaś a przeoczyłam to wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata...ogolnie czuje sie troszke gozej niz na poczatku ciazy tzn czuje czasem jakies lekkie mdlosci i o wiele szybciej sie mecze robiac cos...a wizyte mam juz w poniedzialek :) 10.10 o 9.30 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciążowe dolegliwości mówisz... co do zmęczenia to ja mam tak samo heh wizyta już w poniedziałek :D to świetnie! może poznasz już płeć dziecka? w sumie nie wiem w którym tyg można zobaczyć heh... a chciałabyś wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka? brzusiu pewnie już bardziej widoczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciążowe dolegliwości mówisz... co do zmęczenia to ja mam tak samo heh wizyta już w poniedziałek :D to świetnie! może poznasz już płeć dziecka? w sumie nie wiem w którym tyg można zobaczyć heh... a chciałabyś wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka? brzusiu pewnie już bardziej widoczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zmeczenie ..ale wydaje mie sie ze to zmeczenie jest inne niz na poczatku:P nie wiem jak to opisac :D :D co do plci to moj M wogole nie chce wiedziec :) a ja ? chcialbym tez dopiero przy porodzie sie dowiedziec :) ale chyba nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no być może inne :P jesteś w bardziej zaawansowanej ciąży niż ja :P co do płci to może wytrwasz i dopiero przy porodzie się dowiesz, kto wie... to chyba silne postanowienie musi być bo ja bym nie wytrzymała i mój mąż chyba tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mi się energia do pracy skończyła, tyle na dzisiaj hehe umyłam okna i zasłonki wyprałam, powiesiłam i koniec :P teraz trzeba odpocząć, chwila drzemki wskazana :) migotko a co tam u Ciebie?? Monia jak Twoje pociechy się mają?? i jak Ty sie czujesz? edzia wiem już pytałam, dzisiaj ale się powtórzę :) jak corcia? jak wstanę to zaglądnę tutaj, może któraś odpisze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jak się macie? :) Piszecie o myciu okien, ja tez muszę to zrobić ;), i mam na to tydzień, a kupa jeszcze innej roboty ;). 15 pazdz. robię imprezę urodzinową i dobrze by było żebym się z tym do tego czasu uwinęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja Julcia dalej ma goraczke i to wysoka bo az 39,2 :( jestem bardzo zmeczona wiec sorry ze nie pisze na forum wybaczcie,a le musimy dojsc do siebie :( pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×