Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Nie wiem dokładnie, jak to w Polsce wygląda...ale moja koleżanka, która jest w Irlandii i też nie przeszła w dzieciństwie różyczki, po 4 tygodniach od urodzenia dziecka dostałą szczepionkę i zakaz zachodzenie przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... powiem szczerze że ja też nie mam pojęcia jak to wszystko wygląda, ale skoro musiała odczekać to może w tym czasie szczepionka działa czy jak... i dlatego trzeba odczekać.. jakiś powód musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po każdej szczepionce nie można zachodzić, bo przecież wpuszcza się bakterie do organizmu. Ja np. jestem zaczepiona na żółtą febrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam mamy gadac :P ja sie wlasnie "stroje" do pracki :D i okazuje sie ze z polowe ubran musze juz odlozyc:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hmmm... jeśli o mnie chodzi to mam lenia :p piję sobie wodę i odpoczywam, choć nie mam po czym hehe a właśnie dziewczyny jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? bo słyszałam że nie można, a inne kobity znów się farbują.... wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata, ja nie wiem jak z farbowaniem włosów jest, jak nie farbuje...ale na moje oko, to nie szkodzi, bo przecież to jest na zewnątrz organizmu, no pewnie lepiej nie robić tego często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata ...ogladam wlasnie polonie i w programie pytanie na sniadanie o tym mowili :D :D odpowiedz tak mozna tylko nie nawdychaj sie tego calego smrodu salonowego :D pewno ze znajde az tak zle nie jest :D coprawda zostaly mi tylko jedne spodnie w ktore sie zmieszzce i 2 ciazowe ktore juz sobie kupilam. Musze sobie kupic jakies bluzki koszulki sweterki ale nic ciekawego nie widzilam bylam tylko w HM ale nic tam nie znalalzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka :D :D :D wyroslam to juz dawno mam 180cm : :Dteraz sie poprostu nie mieszzce:D :D Nata a ty slonce nie zapomnij o smarowaniu brzusia im wczesniej tym lepeij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow 180 cm, wiedziałam że jesteś wysoka, ale nie wiedziałam, że aż tak :D. To ile ma Twój mąż wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do włosów tak właśnie myślałam :) ale zawsze lepiej jeszcze kogoś zapytać :D dorcia zakupy muszą być :) bo brzusio będzie rósł i w ogóle to trzeba się zaopatrzyć heh ale tak to jest, nie jesteś na kupnie jest wszystko, chcesz coś kupić nie ma nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobity przyszlam sie przywitac bo Julcia nie spi ale mysle ze do 11 zasnie wirec mam nadzieje ze tutaj jeszcze bedziecie dorota wysoka jestes :) ja mam zakedwie 1,62 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie mi nic o kupowaniu, ja muszę sukienkę na wesele za 1,5 tygodnia kupić, a tak mi się nie chce kupować, bo nie chodze w sukienkach, no ale nie mam nic, więc coś musze kupić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...dokaldnie to ja nie wiem ile wole nawet nie myslec:D wszedzie podaje 180 cm :D a maz jest jakies 5cm wyzszy no moze wiecej troche:D Nata dokaldnie tak jest ale w sobote wybieramy sie z M do jakiegos duzego C.H. wiec napewno cos kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia pewnie że będziemy, witaj :) no dorcia jest bardzo wysoka jak dla mnie :p ja mam 164 a mój mąż jakoś 173 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, coś ostatnio mocno zajęta, nie dziwię się...ale normalnie się za nią stęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×