Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzianietka

Slubny na czarno

Polecane posty

sękata :) hehe no juz 27 tydzień. zaczęliśmy 3 trymestr!! ale ten czas leci jak szalony!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - oj znam to uczucie nakichania, hehe, znam :P wredi - dawaj fote tego brzuszunia bo też ciekawa jestem :P sekata2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jaki fajowy :) kurcze, a ja na następny muszę odczekać minimum rok a najlepiej ze 2 lata :( a ja bym chciała już znowu :P małe dzieciątka są takie kochane :) a te w brzuszku, jak kopią to jest coś niesamowitego :) Jak patrzę tak na teog mojego Brzdąca to aż ciężko uwierzyć, że jeszcze przecież naprawdę tak niedawno! kręcił mi się w brzuchu! A teraz już jest na zewnątrz, zaczyna gaworzyć, uśmiechać się rozumnie...kurcze, to jest naprawde cud, dziewczyny, CUD! :) eh... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co myślicie o tej akcji z Zia??? Przeglądałam forum z nudów, i wszędzie są tematy o tej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku oby bociek przyniósł maluszka :) Ja też dzisiaj przeglądałam forum i bezsensu to co się dzieje, najpierw cała ta Zja zakładała non stop topiku o ślubie, aż się żygać chciało, a teraz jej 'fanki' robią to samo, co chwilę jakiś temat o niej, przecież to by się znudziło już dawno normalnemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu jak mnie wkurzaja wpierdalające sie pomarańczki :o jesli chodzi o Ziję, to uważam, że dziewczyna miała rzeczywiście mnóstwo fajnych pomysłów, wiedziała skąd czerpac inspirację no i miała kasę na to, żeby się bawić w wyszukiwanie Bóg wie czego z Bóg wie skąd i miała do tego prawo jak najbardziej, aczkolwiek popełniła jeden podstawowy błąd a mianowicie -źle trafiła. To forum kompletnie nie nadaje się do mówienia o sobie więcej, niż to potrzebne, bo znajdzie sie zaraz stos parszywców, które skutecznie dadzą człowiekowi w kość, nawet najtwardszemu. Zia też myślała, że swoją uprzjemością i nie przejmowaniem się chamstwem otrzyma tutaj jakąś pomoc czy dobrą radę ale w końcu i ona pękła. Swoją droga osobiście uważam za totalną głupote obnażanie się na takim forum, pokazywanie swoich zdjęć czy blogów opisujących chociażby ich pierwszy raz :o Wiadomo, że co raz pójdzie w 'eter' internetu na bank będzie kiedyś wykorzystane, i to często niefajnie. Zia wbudziła taką niechęć do siebie nawałem postów o takich detalach, o których zwykłym "smiertelnikom" nawet się nie śniło, nie musiała sie specjalnie chwalic swoim budżetem aby wzbudzić podświadoma zazdrość, że ona ma czas i kasę żeby zajmować się takimi duperelami weselnymi. Ja też przyznam szczerze że na początku tez strasznie wkurzało mnie ta jej dbałość o szczegóły z uporem maniaka, ale później odpuściłam i nawet zaczęły mi się jej pomysły podobać. Myslę, że po prostu przesadziła z zadawaniem tak szczegółowych pytań, zreszta mogła każdy post wysłać z innego loginu i pytać o co jej sie zywnie podobalo i pewnie wtedy mniej osob przywalilo by się do takiej dbałości o szczegóły. Ogólnie zabrnęła za daleko, za wiele o sobie powiedziała a niestety tutaj, jak już się prawie każda z nas przekonała- jest to wykorzystywane z prędkością światła, a niestety mówiąc brzydko świń w tym chlewie jest wystarczająco dużo, żeby skutecznie zdeptać człowieka bez litości. to tyle odnośnie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pomarańczki to jest nasz temat i będziemy tu pisać o czym nam się podoba :) nie zakładamy tysiąc oddzielnych topików. :) ale miło, że nas czytacie, to znaczy, że jesteśmy fajne i ciekawe :D hahaha a słownik mi nie potrzebny, lepiej spójrzcie na siebie :) sękata - może i miała fajne pomysły, ale mogła założyć jeden topik na temat swoich 'poglądów' a nie jeden po drugim i tak się robił śmietnik. zapędziła się trochę za daleko pokazując się na forum, pokazując swojego chłopaka, opisując wszystkie szczegóły dotyczące jej życia, ślubu, wesela i pierwszego razu. i rzeczywiście teraz ja wszystkie zjedzą żywcem, i tego jej biednego chłopaka, dziewczyna się wycofała, ale trochę za późno, a wiadomo, że suk, które plują jadem na tym forum jest mnóstwo, przykład na pomarańczowo wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) Sękuś, Maksiu jest prze kochany;) Wredi, jeszcze troszkę i Wy też będziecie mieli swój Cud przy sobie;) Madzik, trzymam kciuki za 2 II ;) My odstawiliśmy anty.... wczoraj... Co do Zia...zgadzam się z Wami w 100%;) nie potrzebnie się tak "obnażyła"... Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 roczek
a ty wredniaczku ile razy wypowiedziałaś się na pomarańczowo na temat Zia?? sękata jak słusznie zauważyłaś owe forum nie jest dobrym miejscem na podawanie szczegółów dotyczących naszego życia, powiem więcej - nie trudno było WAS zlokalizować, swego czasu podawałyście info na temat tego gdzie mieszkacie, czym się zajmujecie, nawet wklejałaś zdjęcia swego "nowego" domu, pomyślałaś o tym , że podając np że często zostajesz w domu sama bo mąż wyjeżdza, narażasz się na niebezpieczeństwo?? więc nie wkurzaj mnie swoim mądrzeniem się, wszystkie was można wrzucić do jednego worka... aha - i po co te nerwy na pomarańczowe wpisy? Spokojnie bo Maksiu wyczuje niepokój mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 roczek - różnica polega zdecydowanie na tym, że ja o każdym swoim problemie nie wypisywalam w 10 osobnych wątkach na głównej a jedynie w tym temacie, ktory wlasnie raczysz nam zaśmiecać. I nie 'chwaliłam się' swoim zyciem do wszytkich a jedynie do dziewczyn, z którymi rozmawiam od początku, więc to nie ja mam problem tylko wszyscy Ci, którzy włazili i włażą tu bez konkretnego celu. To jest, można by powiedzieć, temat PRYWATNY i wpieprzanie się pomarańczek jest conajmniej niestosowne, jeśli mają na celu jedynie przypieprzenie się do którejkolwiek z nas. Nikomu krzywdy nie robimy, nie narzucamy innym swoich 'problemów' tak jak to robiła Zia, więc o co chodzi? Czas upływa i wraz z nim odpłynął temat ślubów a rozmowy zajęły inne, bieżące temat. Po cholere tu zaglądac skoro ten temat dotyczy tylko nas i nikogo więcej? Poza tym dlaczego czepiasz sie mnie skoro ja ani nikogo nie obrażam, ani nie wyzywam, na temat Zii wyraziłam swoja opinię która i tak uważam nie jest jakaś krzywdząca dla niej, po kiego czorta włazisz tu i wtryniasz swój zasmarkany nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyobraź sobie roczek, że ani razu.. :D sękata masz rację, ja nie wiem po co pomarańczki tutaj wchodzą, nie mam pojęcia, ale jedno jest pewne, że UWAŻNIE NAS CZYTACIE skoro wiecie o nas tak dużo, to naprawdę interesujące :) moze jakiś fan club sobie załóżcie na pomarańczowo :D a tak na marginesie to olewajmy te pomarańcze, bo one są jak żmije z jadem ;) dagaa - oo gratuluje odstawienia anty, to pierwszy krok.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam dziś wreszcie na zakupy ehh tyle czasu w domu się kurowałam, dobrze, że sklep blisko:) Wszystko się topi, mokrooooooo grrrrr Laseczki, która z Was oglądała Top Model??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam ogórkową, ale tak szczerze słabe mam chęci na nią :D hehe ja oglądałam Tap madl ;) a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na obiad wpierniczam zaległe ciastka z Chrzcin :P no ja tez oglądałam TapMadl heheh a co Madzia? a jeśli chodzi o tabsy anty to ja właśnie wykupiłam je z recepty w aptece....no bo pasuje mi teraz nie zajśc w ciążę przez następny rok :o troche się boję, nigdy tego czegoś nie brałam i mam teraz mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tabsy, to ja nie mogę;/ kłopoty zdrowotne niestety. Pytam o Tap Madl, bo własnie czytałam na Pudlu, że sąsiedzi Pauliny Papierskiej wkurzyli się, że tak nie korzystnie się wypowiada o Zbąszynku:P Która z tej finałowej trójki najbardziej Wam się podobała??? Ania Piszczałka pochodzi z rodzinnych stron moich teściów:) Wiem nawet gdzie ta wioseczka jest hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata - no to masz pyszny obiadek ;) hehe ja mam wyrzuty sumienia, że mi się z domu wyjść nie chce.. zimno takie, wieje.. poszłabym do mamy, ale chyba za dużo się ruszam, bo znowu mi brzuszek coś twardnieje, i tak jakoś dziwnie, więc lepiej jak będę się lepiej oszczędzać.. właśnie zrobiłam sobie kawkę i idę do barku po ciasteczka, (sękata smaka mi narobiłaś) patrzę.. a tam nie ma już ciastek!! pytam się gdzie są ciastka!! 😭 przecież ja słodkim żyje.. dzwonie do eMa, czy wie gdzie są cistka.. podobno zjadłam wszystkie wczoraj.. ja????? :P Madziku ja byłam za Pauliną, albo za Olą.. ta cała Ania mnie wnerwiała ;) a oglądałyście Mam talent? do tej pory jestem zła, że wygrało jakieś dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) ja tabsy stosowałam tylko chwilę, przerzuciłam się na ringi... nie oglądalam topmodel;) ale Mam Talent tak;) i ta dziewczynka nie była moją faworytką;) ale bym też ciacho zjadła...;) zaraz do domciu;) miłego popołudnia!!!! buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam chyba za Olą, Paulina była ok ale żeby 1 zdania nie umieć po angielsku powiedzieć to jest dla mnie dramat więc odpadała. Ania na 2 razy. A jeśli chodzi o Mam Talent to ja kibicowałam "Me, Myself & I" . Super zrobili piosenkę w pół-finale. Niezły był tez Bednarek i taka rudo-czerwona mała. Ta co wygrała mnie wkurzała, te piosenki takie rzewne jezus :o , 11lat a repertuar starej baby żeby ludzie sie wzruszali niby i wysylali smsy. Tak samo podniecali sie tą Sabiną Jeszką a ja nie widzialam w niej ani nic pięknego ani utalentowanego. Niby taka skromna a cwaniakowała na scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Mam talent byłam za Bednarkiem i za Lisieckim.. i tylko za nimi.. a wygrała dziewczynka, która ma 11 lat, owszem ładnie śpiewała, no ale bez jaj to nie było warte pierwszego miejsca.. byłam w małym szoku normalnie. a ogólnie to nuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sękata me myself and I jest z wrocławia i z tego co dobrze kojarzę to wydali singiel jakiś czas temu, zresztą we wrocławskich radiach można ich często usłyszeć http://www.youtube.com/watch?v=y-YbKxnK3VE top model i mam talent nie ogladałam, jakoś ostatnio prawie w ogóle tv nie oglądam postaram się zrobić jakieś zdjęcie brzuszka i wam wyśle aby się pochwalić :) jak mi się nie chciało wracać do domu, mieliśmy takie świetne miejsce w górach, rewelacja. Do tego jak ktoś lubi to polecam dwie świetne gry planszowe Pandemic i Carcassonne co do Ziai to widziałam kilka jej postów i sesję narzeczeńską, wiadomo ma pieniądze może je wydawać na co chce tylko po co robić w okół tego tyle szumu? po co udzielać się na każdym forum ślubnym tego nie rozumiem, plus opisywać intymne i prywatne szczegóły i dane ze swojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawi widzę, że pobyt się udał :) to super.. koniecznie zrób zdjęcie i wyślij na meila :) I jak tam czujesz ruchy maleństwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniak s.u.k.ą.
mozesz nazywac co najwyzej siebie, swoja matke, siostre i bachora i kup ten slownik, bo u pomaranczek jakos bledow nie zauwazylam. choc i tak to bez sensu bo zbyt powazna lektura jak dla ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi to super że wyjazd się udał :) daga to teraz fajny płodny okres przed wami :P oj ja też bym najchętniej non stop jadła słodkie ale staram się powstrzymywać bo bym wyglądała jak czterodrzwiowa szafa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko się uczę
patrz twoja wypowiedz wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dzień doberek;) U Was też tak nijak na polku? szaro, buro i ponuro? nie mam pomysłu co kupić na prezent rodzicom mojego.... ;( macie może jakieś pomysły? Miłego dnia i buźka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×