Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -kudłaty-

Kiedy spotkam Tą dla której przestanę spogladać na inne

Polecane posty

Gość -kudłaty-

Jakoś tak się podziało że doświadczenia mi nie brakuje. Poderwać kobietę też nie problem. Jednak chciałbym nareszcie poznać Tą dla której będę chciał by było inaczej. Mam 27 lat kobiet w moim życiu było więcej niż kilka a jednak jest pewien niedosyt. Nie żebym chciał przejść w dziesiątki :.P Szukam raczej kogoś kto zadzwoni nie tylko by zapytać czy możemy się dzisiaj spotkać na seksik( w domyśle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mi miami
z takim pytaniem to do wrózki idz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kudłaty-
moim zdaniem nie ma nimfomanek nimfomanka została wymyślona prze żony które wiecznie bolą głowy chociaż wcześniej zachowywały się tak samo jak wymyślone nimfomanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mi miami
pozatym zastanów sie jaki typ koiety jest d;a Ciebie interesujacy (w sensie osobowosci) i poznawaj ją nie zaczynajac tym razem od majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -kudłaty-
ale seks też jest ważny nie chcę cudownej osobowości na polu lodowym. Może chodzi że kręci mnie zdobywanie, smakowanie nowego a później jest zawsze tak samo. Coś nie gra nie wiadomo(lub wiadomo) co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mi miami
no to jezeli odrazu sprawdzasz kobiete jaki ma potencjał nie dziw sie potem ze i one traktuja Cie przedmiotowo. wiec czego naprawde chcesz? kobietę na stałe ktora bedzie Ci odpowiadała fizycznie psychicznie a do tego czesto chciala uprawac seks? no to szukaj;) jamiałam faceta ktory odpowiadał mi jako partner ale seks 2 razy w tygodniu mu wystarczał. dla mnie to za mało wiec odeszłam.. szukam dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quitenddd
w takim wypadku lepiej byloby gdybys zostal singlem wtedy ciagle bys zdobywal, smakowal az w koncu trafilbys na skarb. W czym problem co cie ogranicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×