Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ina.

normalni samotni na kaffe (35-45 lat)

Polecane posty

Ale nie wymiziałaś mi pleców to sam muszę się poczochrać o fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, słodka Malwino, po pierwsze strasznie mnie na tej imprezie spili, tak, że nawet laski by mi nie dali rady podstawić, po drugie też masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po trzecie mało znaczę, ale mam to gdzieś. W takich chwilach jak ta jesteśmy ważni dla siebie i to się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, sama chciałaś, odmawiam zdradzenia mego drugiego niku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W życiu piękne są tylko chwile" A tak mam na winampie moje ulubione kawałki. Są na liście nasi wspólni znajomi. Wracam do nich w łatwych i trudniejszych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańczyć, hm, nie było kiedyś w okolicy dyskoteki beze mnie. Strasznie dawno temu. Z Tobą zawsze i chętnie :) Ale nie po kieliszku ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka jak w tym wierszu, odnajdujesz piękno świata niekoniecznie w tym, co dla innych jest ważne, czasem w tym, co nic dla innych nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, w życiu nie ćpałem, nie wiem co to znaczy. Ale zaczyna mi coś trzeszczeć. Jakby kaca początki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dzięki za dobra słowo. Zaczynam padać jak mucha. Musimy się pożegnać, bo wysiadam. Daleko mi do twojej kondycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam odnaleźć topika ,już był strach w oczach . znalazłam :) Liho sie upija z klasą :) to jest facet jakich brakuje .....i na dodatek pisze prosto i bezbłędnie :D jestem przekonana,że Malwa cie wyśledzi sama ;) z tym nickiem . Wiecie ja nie cierpię tych gachów co rozbierają wzrokiem ,ostatnio miałam z takim do czynienia ,jego komplementy i umizgi są do bani żałosne :-O Nie wytrzymał napisał do mnie :) Odezwał sie tez znajomy ,który jest w Irlandii :) Malwa to bardzo fajna osoba :) bardzo .... pozdrawiam :) zapomniałam o setuni 🌻 wpadaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w bajce
Była sobie Ona. Był sobie On. Ona zasmucona, On smutek gubiący. A między nimi Morze Słów. Przyjazne prądy obmywały brzegi ich wysp. Przychodzili każdego wieczora nad wodę aby zaczerpnąć z niej nadziei i radości na całą noc i kolejny dzień. Przeglądali się w słownych wodach, wysyłali uśmiechy. Czekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) natrafiłem przypadkowo na ten topick,a że mieszczę się w podanym wieku postanowiłem napisać ;) można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja nie w temacie ,muszę sobie przeczytać parę stron a może i więcej o czym tu piszecie :) ale czytając ostatnią stronę już mi sie tu podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm,mówisz oczko,to dlatego że Cie troszkę znam i z sympatii :) ale jeśli uraziłem to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malwino,dzięki za tak entuzjastyczne przywitanie :D mam nieodparte wrażenie że już mnie znasz :) mam rację ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... zostawiasz mnie sam na sam z Malwiną,ale ja Jej nie znam,wstydzę się troszkę :O :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum,no wiesz :O :D :D ja zawsze jestem grzeczny,wiesz przecież :D Malwino,mów mi tak dalej a mnie stąd nie wypędzisz :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwino,to ja,to ja :D :D podpisuję sie pod tym obiema rękoma ;) :D ja jestem wielbicielem kobiet ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,co to to nie :O :D ja nie czaruję kobiet pięknymi słówkami :) ja jestem dobrym słuchaczem i przyjacielem ;) hm,w takim przypadku może Cie tyłeczek rozboleć od siedzenia i czekania :O :D ale ubrać sie ładnie możesz ,to lubię ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem,z tym sie zgodzę,lubię mówić komplementy,ale jak sama zauważyłaś mówienie ich musi sie pokrywać z prawdą, a ja Cię jeszcze nie znam ;) ale ja wiem że jest miłe i fajnie łaskota i podnosi na duchu,ale my się jeszcze nie znamy wiec to było by bajerowanie wg mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu cisza sza taka usnął Oliwier ,zamilkła Malwinka jedyne co uznaję w kolorze czerwonym to lampka wina ,właśnie wróciłam i wypiłam dwie,zmyję tapetę ,poleję się wodą i zaraz będę . Malwinii czy Oliwier to nie liho? rozszyfrowałaś gościa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×