Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość butek zieony

Zamiast komina piec wolnostojący koza?

Polecane posty

Gość Tela0239
Taki piec ma bardzo wiele zalet, których zwykły nie ma. Pomimo, że jest to już dość leciwa technologia to mogę powiedzieć, że wiele osób które odwiedzam nadal posiada tego typu piec. Wiem też że sobie często chwalą taką niezależność. Trochę informacji na ten temat jest też na tej stronie. http://www.ogrody-sokol.pl/piec-typu-koza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasterka
A Może warto też pomyśleć o energooszczędnych i bezpiecznych systemach kominowych ? Producentem do któego mam zaufanie jest https://www.schiedel.com/pl/ Ich rozwiazania tak przypadły nam do gustu, że zamierzamy skorzystać z ich oferty. Podoba nam sie to jak nam dobrze doradzaja, co nie jest regula wśród wszystkich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryell
Mam podobną kozę i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilempiecwolnostojacy1
Ja także zdecydowałem się na piec wolnostojący. Jeśli stoisz przed trudnym wyborem: co wybrać spośród różnych typów kominków, na pewno pierwszą ważną kwestią będą względy ekonomiczne. Jeśli porównujesz same koszty wkładu kominkowego i kominka wolnostojącego, z pewnością cena kominka wolnostojącego będzie wyższa lub znacznie wyższa. Jednakże musisz zawsze wziąć pod uwagę wszystkie koszty związane z zakupem, montażem, obsługą kominka. W przypadku wyboru wkładu kominkowego należy więc doliczyć koszty materiałów do obudowy, koszty robocizny, ponadto koszty montażu samego kominka są w tym przypadku dużo wyższe. Przy takim dokładnym i kompletnym obliczeniu wszystkich kosztów okazuje się, że piec wolnostojący będzie jednak bardziej ekonomiczną i tańszą opcją. Przede wszystkim dlatego , iż nie niesie za sobą żadnych kosztów ukrytych, nie mówiąc już o czasie realizacji. Ze wszystkich ofert jakie znajdziesz aktualnie w sklepach internetowych, ja zdecydowałem się na model https://kratki.com/pl/oferta/piece-wolnostojace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice mają piec wolnostojący z dudi-mex. Sa z niej bardz zadowoleni. Piec doskonale pasuje do ich wnetrza i świetnie się tam prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacklynn22
może być koza tylko ta koza jeszcze musi pasować do restzy wnętrza. ja mam na tyle duży salon, ze własnie chciałam taką kozę. Na kratkach wybór jest ogromny, Zresztą swój piec wolnostojący własnie tam wyhaczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Tyniec

Nie miałem zdania na ten temat aż nie trafiłem na bloga tematycznego 72godziny.pl w zakładce blog macie ciekawy artykuł ja się zdecydowałem może i wam się uda podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie jest do bani produkuje smog i zatruwa ludzi... nie mówiąc już że i Tobie może stać się krzywda przez CO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytać specjalistów. My wybieraliśmy kominek w UNISTAL - bardzo polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się piec koza jest rewelacyjny żeliwny i długo trzyma ciepło nawet po wygaszeniu , tez kupowałam na Kratki.com faktycznie solidnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za kominkami, to super opcja na wieczory. Niezależnie od wyboru trzeba pamiętać o montażu dobrego jakościowo systemu kominowego, polecam do tego firmę henitom.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×