Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość ojojojojoj
Zia - wyslalam Ci maila z pytaniem :) bede wdzieczna za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooppppp
Tak sobie czytam watki dotyczace Zii i mam wrazenie ze przez bardzo wiele osob przemawia zwykla zawisc i zazdrosc. Zia nikogo nie obraza, nie unosi sie, pisze ladna poprawna polszczyzna, co daje jej duuuzy plus. W przeciwienstwie do niektorych stalych bywalczyn tego forum nie jest zarozumiala i przemadrzala, nie tworzy kolka wzajemnej adoracji i pisze na temat. Czego chciec wiecej? To ze ekscytuje sie slubem na 2 lata do przodu? Nie ona jedna na tym forum, wiele kobiet tutaj przezywa slub i wesele jak mrowka okres i jakos nikt ich nie atakuje. To ze jest emocjonalna ekshibicjonistka i dzieli sie ze swiatem kazdym szczegolem swojego zycia jest bardzo nierozsadne ale dla was jako gapiow nieszkodliwe a nawet przyjemne bo dopominacie sie zdjec, wchodzicie w nie, sledzicie rozne watki. Daje wam to rozrywke i lechce wasze ego, bo wy byscie byly bardziej rozsadne. Drazni was to ze ma pieniadze i jest szczesliwa, widac po kasliwych uwagach np odnosnie wygladu narzeczonego. Typowo polskie podejscie, ciekawe czy wieczorami mowicie modlitwe z Dnia Swira panie Boze mnie to nic, ale dopierdol Zii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam jej nie zazdroszcze
chociaż może inaczej- nie jestem zwistna, bo jdyne czego mogę pozazdrościć to tego,że bez zastanowienia może wybierac w tym co chce, nie musi "kroić budżetu" :) Jednakże mnie się wydaje, że tu nie o zawiśc czy zazdrość chodzi, tyhlko po prostu dziewczyny jest wszędzie ZA DUŻO. Pomysły niektóre spoko, wszystko ok, ale co chwile jej nowy wątek. Czemu ludzie wchodzą??- z ciekawości, dowiedzieć się co tym razem wymyśliła. I fakt, kolezanka Zia nie obraża nikogo, taka jej polityka, za dużo jej w całym necie, by sobie mogła pozwolić na jakieś prywatne jazdy, nawet jeśli w środku myśli co innego:) A ludzie się wkurzają, gdyz przeglądając jej któryśtam z kolei wątek odnosi się wrażenie, że dziewczyna mimo miłego usposobienia, ze wszystkim się obnosi, chce uzyskac rady, czy np. babeczki pasują, jednocześnie czekając na oklaski za kolejny wspaniały pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrosemaryyyyyy
za duzo jej? nie zauwazylam dopoki ktos tu nie zaczal rzucac linkami do jej stron, a zeby to zrobic musial wrzucic nicka w google czyli poszukac jej. Wystarczy nie wchodzic na jej watki to same padna. Owszem, Zia lubi sie chwalic pomyslami ale miesci sie w tematyce forum. Uwazasz ze to usprawiedliwia doczepianie sie do wlosow i tuszy jej narzeczonego czy szkoly, ktora Zia konczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam jej nie zazdroszczę
nie, uważam, że NIC nie usprawiedliwia chamskich komentarzy na jakikolwiek temat, ale to świadczy o kulturze danego człowieka(lub właśnie jej braku), czy potrafi prowadzić dyskusję na poziomie czy nie. Niestety, internet ma to do siebie,że tutaj ludzie czuja się anonimowi, więc daja upust swoim frustracjom i rzucają "mięsem", czego w realnym życiu by NIE zrobili. Bo może się coś nie podobać, ale wystarczy to zakomunikować w normalny sposób. A to,że nie zauważyłas, że Zia jest dużo być może wynika z faktu, iż nie chodzisz po innych ślubnych forach, gdzie tez sie udziela i zakłada podobne wątki. I nie trzeba wrzucać jej nicku do google, wystarczy, że sie jest członkiem jeszcze innego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkooooo
jestem w szoku ładna z ciebie dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewvwe
jezu jaki ten kolo jest odpychający:O. nie chodzi o wagę ale o twarz O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewvwe
aha to juz wiem chyba. ty jesteś tą na którą tu najeżdżają. wiec poleciałas na kasę tego bazyliszka :D i wszystko jasne. taka trochę nie specjalna jestes z twarzy. ale ten chłopak to juz prawdziwy bazyl. a ty masz wyłupiaste oczy hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie chyba też w stopce napiszę. ;) Mój narzeczony jest gorzej uposażony niż ja, czyli motyw polecenia na pieniądze naprawdę odpada. ;) A ja nie mówiłam, że jestem miss, jestem normalną dziewczyną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmije jedne -a kysz!!!!
Nie przejmuj się złośliwymi komentarzami -założe sie, że osoby wyzłośliwiajace się są paskudne jak nie wiem i mają beznadziejnych facetów... Bo to tak działa! Im ktoś jest bardziej niezadowolony z tego co ma, tym bardziej dowala innym! Fajna z Was parka, widać, że cieszycie się sobą i miłością! I o to chodzi :-) Złośliwe żmije, które nie wiedzą co to kultura osobista i jak widać nie wiedzą co to jest miłość, niech się dławią swoi jadem. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i twojego Narzeczonego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oPO
jestescie obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben__
... , wiem ,ze milosc jest slepa , a zastanawialem sie co Ty w widzisz w tym swoim narzeczonym ? po dotarciu do zdjecia z porsche juz wiedzialem ... . Z wygladu to mi kitow nie wstawiaj ze tak Ci sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ben__
zwracam honor :) , no coz... , wyglad to nie wszystko :) , jak pasuje Tobie to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ben, jak to łatwo oceniać po pozorach i brnąć w stereotypy: narzeczony nie jest przystojny, porsche na fotkach = Zia materialistka, która poleciała na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryynnk
Ben__ jaka Ty jesteś pusta, denna i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci sie moglo przesunac
Zia, zainspirowałaś mnie do wykonania sobie takiej sesji :) Byłam przeciwna takim sesjom, ale myślę, że to wspaniała pamiątka. Muszę o tym pogadać z moim facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę. :) Po to właśnie pokazałam tą sesje żeby przekonać inne PM, że to świetna zabawa no i piękna pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syk
Bardzo fajnie. A zazdrośnicami sie nie przejmuj. Zyczę szczęścia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak tematów nie skasowali
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie zostawiłaś cycki
w domu?? bo na tych zdjęciach ich nie ma, nie kupuje się takich kiecek z dekoltem jak się jest płaska jak decha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten grabowski nawet fajne ma zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się sesje narzeczeńskie, fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, świadkowa namwia nas na sesje narzeczeńską. Faktycznie warto? Jak wrazenia? Ja mam nadzieje niedługo pochwalić się naszymi zdjęciami dzięki damianstanko.pl chociaż mój przyszly maz nie przepada za obiektywem, ale jakos się będzie musial przemoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×